Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kızlar eşim is yerindeydi çıkıp biraz yürüyeyim, stresimi atayım dedim.... donerken birden kanamam olduğunu hissettim.... arkadaşım yanimdaydı hasta oldum kesin hasta oldum dedim amaa nasilim gözlerim dolu dolu ortam uygun olsa hıçkıra hıçkıra aglayacagim...
İs yeriné vardım kostum lavaboya akintiymis emindim her böyle oldugunda kanama hissi sıcaklık hissi bu da aynıydı.... nasıl nefes alıyorum kalbim çıkacaktı. .. indim aşağı eşime sarıldım ağlıyorum heycan dan mi korkudan mi mutluluktan mi bilemedim:KK43: kendimi mı yordum acaba
Yani hala regl olmadınnnn :KK73::KK73::KK73::KK73: Test yaptırabilsen keşke

Kızlar eşim is yerindeydi çıkıp biraz yürüyeyim, stresimi atayım dedim.... donerken birden kanamam olduğunu hissettim.... arkadaşım yanimdaydı hasta oldum kesin hasta oldum dedim amaa nasilim gözlerim dolu dolu ortam uygun olsa hıçkıra hıçkıra aglayacagim...
İs yeriné vardım kostum lavaboya akintiymis emindim her böyle oldugunda kanama hissi sıcaklık hissi bu da aynıydı.... nasıl nefes alıyorum kalbim çıkacaktı. .. indim aşağı eşime sarıldım ağlıyorum heycan dan mi korkudan mi mutluluktan mi bilemedim:KK43: kendimi mı yordum acaba
Sakin ol no stres :) güzel olacak İnş sonuç

ahh kuzum bu kadar kaptırma kendini lütfen iyi hissedeceksen git hemen kan testi yaptır 1 saate çıkar,rahatlarsın, çok kaptırmışsın sen ama....
Ewet duygularımı çok yoğun yaşıyorum. .. ama düşün 5 gündür oldum olacam bekliyorum... beni en çok ta yoran belirsizlik ... bugün olmazsam yarın doktoruma gideceğim

Kızlar şuan 16.4mm imiş yumurtam ama klomen yeni bitti. Pazar tekrar ultrason çektirip 18mm olursa çatlatma iğnesi vurulcam. Büyürmü acaba 2günde.bide büyümesi için ne yesem incir ceviiz.... ?
Benim de 15 mm 8.gun bugün. Senin kaçıncı gün bugün?
Buyur tabi ki. Benim doktor yarın çağırdı yine bakacak. Sonra pazartesi yine çağırır bence :) durumumuz aynı şuan. Yeterli büyüklüğe gelince igne

X