Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Çocuk 7 aylıkmış canım zaten tabiki aldırmaz yüzünü göstermicekmiş babasına öyle yazmıştı en son.. bak konu şu http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/elinde-degilmis-asik-olmus.884207/
hata eder, mahvediyor an itibariyle hayatını.... mantıklı hareket etmeli,evet kimse istemez aldatılmayı ve kabullenmez ama burada mantıklı davranmak gerek, eş ile konuşulur, diğer ilişkinin sonlandırılması sağlanır ve yeni bi hayata adım atılır gerekirse şehir değiştirilir vs bilemedim ama bebek var sonuçta..yoksa boşan gitsin....

ay öyle insanlara çok üzülüyorum. bizim burda bir arkadaş var. şu anda hamile. hamile olduğunu öğrendiğimde sevindim. sonrasını öğrendiğim dede çok üzüldüm. aldır o çocuğu, ben istemiyorum. biz zaten boşanacağız seninle diyen bir koca...

ay öyle insanlara çok üzülüyorum. bizim burda bir arkadaş var. şu anda hamile. hamile olduğunu öğrendiğimde sevindim. sonrasını öğrendiğim dede çok üzüldüm. aldır o çocuğu, ben istemiyorum. biz zaten boşanacağız seninle diyen bir koca...
bak bu çok beter, evet koca istemiyorum seni ve çocuğu diyorsa bebek aldırılır,koca boşanır,yeni hayat başlanır..Amman evlerden ırak,Allah korusun

evvvet kızlar kaldı benim adete 9 gün, yavaş yavaş belirti aramaya başlayabilirim yoksa geçmiyor vakit..mesela 3 gündür göğüs hassasiyetim var, kasıklarım ağrıyor, ayyy yoksa hamile miyim kiiiii,dün ki de yerleşme kanaması mı ki? zorla belirti oluşturuyorum kendi kendimi dürtüyorum :p

evvvet kızlar kaldı benim adete 9 gün, yavaş yavaş belirti aramaya başlayabilirim yoksa geçmiyor vakit..mesela 3 gündür göğüs hassasiyetim var, kasıklarım ağrıyor, ayyy yoksa hamile miyim kiiiii,dün ki de yerleşme kanaması mı ki? zorla belirti oluşturuyorum kendi kendimi dürtüyorum :p
Ayy inşallahhhh :) Benim de göğüsler fena üstüne yatamıyorum kaldı 5 gün heycan dorukta :KK70: Karnımdaki ağrılar gitti ama belim biraz ağrıyo başka da hiçbişey yok valla :KK70:

montecim senin bebiş ışık hızıyla yerleşmiş:KK70:

X