Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

asli5361 asli5361 hiç takma cnm bak burda monteaarkadaşımızvar yirmi kküfürlerdenbir ayda 10 a indrdi fFSHyyıbnde 9.75den8.57 ye indrdm doğalyollardan deniyoruz sşuan ddoktorlarımız problem yok diyo
Bide fshnın bir kere yüksek olması önemliymiş. Öyle diyor doktorlar. Yani düşsede güksek olan degere göre müdahele yapmsk gerekiyomuş

asli5361 asli5361 senle aynı yastayim ve çocuğum yok cnm
Anladım . İnşallah güzel haberler alırız. Yazılarınızı okuyorum burda hoşuma gidiyo. Ama bian geliyo okadar sıkılıyorum ki. Keşke böyle olmasaydı diyorum. Sonra geçiyo tabi allahım beterinden korusun diyorum öyle yani kafam allakbullak oldu :)

asli5361 asli5361 ahh ahh sen bide bni ilk zamanlar gorseydin bunalıma grdim doktorun yüzünden tabi snraa burda arkadslgm oldu fshyi hep beraber elele dusurduk diyebilirim sana allah başka dert vermesi FSH si 100 lerde olan var şükretmek lazm

asli5361 asli5361 ahh ahh sen bide bni ilk zamanlar gorseydin bunalıma grdim doktorun yüzünden tabi snraa burda arkadslgm oldu fshyi hep beraber elele dusurduk diyebilirim sana allah başka dert vermesi FSH si 100 lerde olan var şükretmek lazm
Aynen. Öyle düşünüyorum allah beterinden korusun bizi. Gönül hemen olsun istiyor işte napalım :)

slm kızlar :KK54:
ben prolaktin yüksekliği için dostinex kullanmaya başladım bu hafta ..
doktor korunun demişti 1 ay sonra gel demişti
bu hapla hamile kalanları okudum bizde korunmadık bi zararı olurmu acaba
yumurtlama dönemindeyim birde o yüzden değerlendirmek istedim
brnh brnh canım hsg çektirmişsin sanırım çok geçmiş olsun inşallah güzel haberler verirsin bize yakın zamanda :KK51:
benim dr yarına gün vermişti ama 1 ay sonraya kalıcak sanırım maddi sıkıntılardan neyse hayırlısı artık :KK16:

ben bugünü de mi değerlendiirsem,sabaha karşı 5 te dürtüyorum eşimi, acaba hergün birlikte olmanın bi zararı olur mu,sperm kalitesi düşer mi ki?
gün aşırı ilişki canım benim :KK48: yoksa hareketli sperm sayısı düşüyor artı aşırı yorgunluk cabası

İyi geceller. Canım sıkıldı ya. Fsh 11 çokmu kötü bayanlar ya . Biri moralimi bozdu biraz. Yaşımda 22 daha mı kötü acaba
yaş 22 fsh 11 bence havalara uç sevinçten...bitkisel kürleri kullandıktan sonra şansın Allah ın izniyle bizlerden çok çok yüksek canım

yaş 22 fsh 11 bence havalara uç sevinçten...bitkisel kürleri kullandıktan sonra şansın Allah ın izniyle bizlerden çok çok yüksek canım
Gerçekten mii? Sevindirdin beni :) . Ya gerçi sorun olmayıpta gene bebişi olmayanlar var yani. Hepsi allahın işi işte. Klomen kullanıyorum onun için kür falan deniyemiyorum bugün bitiyo ilaç yarın gidicem doktora artık bakalım ne diyecek. İnşallah güzel haberler verir ya

Gerçekten mii? Sevindirdin beni :) . Ya gerçi sorun olmayıpta gene bebişi olmayanlar var yani. Hepsi allahın işi işte. Klomen kullanıyorum onun için kür falan deniyemiyorum bugün bitiyo ilaç yarın gidicem doktora artık bakalım ne diyecek. İnşallah güzel haberler verir ya
klomenle kürleri bir arada kullanmanda sakınca yok diye düşünüyorum. bende önümüzdeki ay gidicem doktora klomene başlayacak ama ben kürlerimide yine yapmayı düşünüyorum bu safhada. mesela bana yumurta kaliten düşük ve az demişti ben incir kürü yapıyorum şu an

klomenle kürleri bir arada kullanmanda sakınca yok diye düşünüyorum. bende önümüzdeki ay gidicem doktora klomene başlayacak ama ben kürlerimide yine yapmayı düşünüyorum bu safhada. mesela bana yumurta kaliten düşük ve az demişti ben incir kürü yapıyorum şu an
hatta fsh ımda 17 idi 2 ay öncesine kadar aslanpençesi kullandım sabah akşam bu ay ölçüldüğünde 7,6 çıktı:KK48: çok işe yarıyorlar...Allah derdi vermiş ama dermanınıda yaratmış arayıp bulmak gerekiyor canım hiç bozma moralini hep yüksek tut ve inan.

X