Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

bu arada benim bu ay ovulasyon 6 aralık gözüküyor, kısmetse 6 aralıktan itibaren gün aşırı fırsatları değerlendireceğim, antibiyotik de bugün bitiyor çok şükür...bernuşum senin dr rahim filminden önce antibiyotik verdi mi? bana 2 gün öncesinde başlattı ve kutuyu bitireceksin dedi, enfeksiyon riski varmış, mutlaka kullanılmalı yazıyor internette de, atlama canım sakın
bnm ovulasyon karıstı bat tarıhı bırbırıne grdı 27 yada 29 belkı 28 olurr hıc bılemıorm

hayırr cnm vermedıı ilaaçç sonrasnda verıolar dıye duymusstum bende ama sen anestezılı olcaktn ondanmı vermıslerdı acaba
hayır canım öncesinde başlanıyor enfeksiyon riski yüksekmiş, enfeksiyon kapmamak için... tetrodox muydu neydi adı ve buscopan verdi, 2 gün önce başlattı... anestezi ile alakalı değil

cnmm bnmle aynı yerde emar cektıren arkadasıma sordum sonrasında verıolarmıs dedıgım gbı hem bana hemde eşime bırer tane verıolarmıs

yok canım yaaa, bi alamadım o testi, internetten hesaplıyorum :KK43: eczaneye sorsam iyi olacak, kredi kartı kullanmıyoruz biz o sebeple internetten sipariş veremiyorum...
Canım işyerinden bi arkadaşından falan rica etseydin yakın birinden keşke 30-40 Tl lik bişey yani parasını verirsin eline peşinen?? eczanelerde çok pahalı diyolar ben almadım ama.. İnternetten aldığımın adeti 50 kuruşa falan geliyo eczanede 10 Tl falan diyolar 1 tanesi çok fazla yazık günah :KK43:

kızzllarr suannn ben adet dönemındeyım bılıosunuzz bugun altıncı günümm fakat gusullenmedım yanı adetı henuz sonlandrmadm malum progestanndann dollayı devamı gelırr dıye dün ve önceki gün yumurtalarımızz büyüdüğünde kasıgımızda agrı olur ya sag tarafta öle agrılarr olduu ilk kisst geldi aklıma sonra dedım daha yenı muayene oldum kist fln yok demıstı

kızzllarr suannn ben adet dönemındeyım bılıosunuzz bugun altıncı günümm fakat gusullenmedım yanı adetı henuz sonlandrmadm malum progestanndann dollayı devamı gelırr dıye dün ve önceki gün yumurtalarımızz büyüdüğünde kasıgımızda agrı olur ya sag tarafta öle agrılarr olduu ilk kisst geldi aklıma sonra dedım daha yenı muayene oldum kist fln yok demıstı
getirme aklına kist falan yavrum, kürlerden ilaçlardan her şeyden olabilir...soğuk algınlığı olabilir...

Canım bazen olabiliyo öyle ağrılar hemen aklına kötü bişey getirme.. ayrıca kist ameliyatı olmuş biri olarak söylüyorum bende hiç ağrı falan olmuyodu.. Kafanı bulandırma :KK66:

getirme aklına kist falan yavrum, kürlerden ilaçlardan her şeyden olabilir...soğuk algınlığı olabilir...
aaynenn ayagım buzzz ama nasıl buzz iki kat kalın corap ve ev botlarından gıyıormm dolapdaki buzluk halt yemıs üşütmemde imkansız bir iki haftadr cok sık tuvaletegıdırormm gecede gıdıorm ayagıma sıcak su torbası koydum dayanılmayacak gbı bı sogukluk vardı

Canım bazen olabiliyo öyle ağrılar hemen aklına kötü bişey getirme.. ayrıca kist ameliyatı olmuş biri olarak söylüyorum bende hiç ağrı falan olmuyodu.. Kafanı bulandırma :KK66:
yokk ztn kisstii ilk düşündüm sonraa doktoa daha üç gün once gttım kistin yok tertemızz demıstı aklıma o geldi

kızlar yaaa, hadi tahmin de bulunalım, kimin içine ne doğuyor? mesela benim kızım olacak gibi içime çok kuvvetli bi his doğuyor...sizler???

hayal kuralım accuk yahu :)

kızlar yaaa, hadi tahmin de bulunalım, kimin içine ne doğuyor? mesela benim kızım olacak gibi içime çok kuvvetli bi his doğuyor...sizler???

hayal kuralım accuk yahu :)
benımmm kesin oglum olurr bana hep öle dedılerr bnm içimede hep öle ogar tabı içimde bir prenses yatıo eşimde cok kızz ıstıo ama onlarınn tarafında kız doguran kımse yok hep erkek kardslerde oyle ondan kız cocuguna hasretler

Benim de hep ikizlerim olucak gibi doğuyo yaa :) keşke olsa :)
aaa vallahi mi? keşke , inşallah olur o zaman..var mı peki sülalede ikiz?

bana çocukluğumdan beri fal bakan falcılar hep ikizin olacak derlerdi de dalga geçerdim sülalede ikiz yok, hatta çevremde tanıdığım bile yok ikiz, nereden olacak diye... sonra evlenince eşime sordum,onlarda da yok..ben hep güldüm geçtim ve aman Allah korusun birini istemezken 2 si ile ne yaparım dedim hep..taaaaa ki geçen ay dr tüp bebek lafını ortaya atana kadar! geçen kafama dank etti acaba dedim normal yoldan hamile kalamayıp tüp bebek yapacam da ikiz mi olacak ki????

bu hem bana hem kocama benziyor, bizim kız kesin böyle bi şey olur :p
bu arada maşallah ne kadar güzel bi bebişmiş buuuu :)

Eklentiler

• bebik.jpg
    bebik.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 22
aaa vallahi mi? keşke , inşallah olur o zaman..var mı peki sülalede ikiz?

bana çocukluğumdan beri fal bakan falcılar hep ikizin olacak derlerdi de dalga geçerdim sülalede ikiz yok, hatta çevremde tanıdığım bile yok ikiz, nereden olacak diye... sonra evlenince eşime sordum,onlarda da yok..ben hep güldüm geçtim ve aman Allah korusun birini istemezken 2 si ile ne yaparım dedim hep..taaaaa ki geçen ay dr tüp bebek lafını ortaya atana kadar! geçen kafama dank etti acaba dedim normal yoldan hamile kalamayıp tüp bebek yapacam da ikiz mi olacak ki????
ayy öyle deme inşallah normal yolla kalırsın ikizin olur canım.. Valla bana da hep fallarda taa lise zamanlarından beri senin ikizin olcak diyolar ben de o zamanlarda aman ne çocuğu yaaa falan diyodum ergen hallerimle :KK70: Şimdi de ikiz delisiyim geçen bi falımda yine çıktı..Bizim ailede hiç yok ama eşimin ailesinde varmış.. Ama bu çoğul gebelik durumu anneden anneye geçen bi durummuş canım o yzden eşimin bi faydası olmaz.. Yalnız 30 dan sonra çoğul gebelik ihtimali kadınlarda 2 katına çıkıyomuş bunu da bil istedim :)

X