Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Gunaydin canim hayirli cunalar sana da..
Gecmis olsun..ama tedaviye denk geldi diye uzulme soguk alginligi 3 gun siddetli olur.sonra toparlarsin.bol c vitamini al.mandalina kivi ye.tedavini olumsuz etkilemez nitekim bizim tup bebekte 1 haftadan uzun isimiz var:-)

Sagol canim.
Allahtan basinda oldum,ben de oyle dusundum,igneler yarin baslayacak bir sorun olmazsa,10 gun falan surer,o zamana gecer umarim:)
Tamam canim,tuketecegim dediklerini.

geçmiş olsun B bursa_83 ... en iyi gelecek şey bol bol dinlenmek ve c vitamini takviyesi tatlım... tedavinin ilerleyen dönemlerinde bi şeyin kalmaz endişe etme....

merkezden aradılar, 8 hücreli kardan bebeğim var artık :)

Dinlenecegim canim bugun ama yarin bandirmada dugun var,oraya gidecegiz,kafam kalkmiyor ama bakalim.
Allahtan simdioldum,o zaman gecer insallah.

Masallah canim,cok sevindim,darisibasima:)

Amin arkadasim,cok sagol,hepimiz insallah. Senin de kontrolun vardi sanirim,nasil gecti?
Canım e2 287 çıktı 200 üstü bekleriz demişti normal, progesteron da uygun, kist folikül de yok hapın etkisiyle. Pazartesi transfer yapalım dedi ama şehir dışındayım Pazar gece dönücem eşim yorgun olursun hem bi bakalım kaç mm rahim duvarın öyle yapılsın transfer, ya embriyo çözülür rahim duvarı da incelmiş olursa naparız diyo, aklım karıştı gerçekten. Geç kalmaktan da korkuyorum bi yandan :KK43:

tatlım bu benim 5. tedavim. ve kaan bey hiç tutunma olmamasından kaynaklı yaptırmak istedi. en azından bir kez tutunma olaydı gerek kalmazdı ama sana lazım dedi. bi çok arkadaşıma yaptırmamış... kişisel bi şey yani kaan beyin tercihi
Sağol canım herkese yapıyor sandım korktum, yapmadıkları da varsa endişe etmeyeyim. Hayırlısı neyse o olsun.
Ben yapılabilecek tüm testleri istiyorum doktorlar istemiyor hep kendim zorla yaptırıyorum anlamadım gitti :)
Era testi doğurganlık aşısı vs daha yapmadığım şeyler de var.

Gunaydin kizlar.
Hayirli cumalar herkese.
Ben cok fena hastayim. Gece hic uyuyamadim. Bogazim yaniyor,basim kazan gibi,kaldiramiyorum basimi.
2.5 ay dur dur dur,simdi hasta ol:hasta::KK1:
Dun gece de adet oldum,ikisi ayni anda cok fena. Yarin sabah cagirdilar merkezden.
Geçmiş olsun canım, murphy kanunları ben de hep Cuma adet oluyorum :p 2.gün pazara geliyor. Düşünce gücüyle korkularımızı mı çekiyoruz napıyoruz acaba?

Estrofem ve folik asit içiyorum zaten. Prednol ve corasprin içicekmişim bugünden itibaren. Bi de rulid var bi tane.
Acaba Kaan Bey ne veriyordur dondurulmuş öncesi? Yazmıştınız ama bulamadım şimdi biraz daha bakayım.

amayaa amayaa tebrikler bu arada canım

Son düzenleme:
Kızlar, müjdeli haber :)) şimdilik en azından :KK66: bugün transfer sonrası 12. Günüm, beta hcg 309,11.

Kendimi daha çok olumsuz olmasına alıştırmıştım, ama ufaktan bir hareketlenme hissediyordum küçük küçük. Hiç bartı bir ağrı sızım da olmadı.

Hayırlısıyla sağlık ve huzurla böyle devam eder inşallah. Bundan sonra iki günde bir tahlil yaptıracağım galiba.

Darısı herkesin başına inşallah. Memorial ı tavsiye ederim yalnız, ben memnun kaldım tedavi ve ilgiden.

Bursa 83, hayırlı olsun canım tedavin. Çok özel zamanlar bunlar. Allah yar ve yardımcımız olsun hepimizin.

Canım e2 287 çıktı 200 üstü bekleriz demişti normal, progesteron da uygun, kist folikül de yok hapın etkisiyle. Pazartesi transfer yapalım dedi ama şehir dışındayım Pazar gece dönücem eşim yorgun olursun hem bi bakalım kaç mm rahim duvarın öyle yapılsın transfer, ya embriyo çözülür rahim duvarı da incelmiş olursa naparız diyo, aklım karıştı gerçekten. Geç kalmaktan da korkuyorum bi yandan :KK43:

Sağol canım herkese yapıyor sandım korktum, yapmadıkları da varsa endişe etmeyeyim. Hayırlısı neyse o olsun.
Ben yapılabilecek tüm testleri istiyorum doktorlar istemiyor hep kendim zorla yaptırıyorum anlamadım gitti :)
Era testi doğurganlık aşısı vs daha yapmadığım şeyler de var.

Geçmiş olsun canım, murphy kanunları ben de hep Cuma adet oluyorum :p 2.gün pazara geliyor. Düşünce gücüyle korkularımızı mı çekiyoruz napıyoruz acaba?

Canim cok sagol,insallah gececek.
Dun gece 10da falan oldum ben de,sabah aradim hemen cagirirlar belki diye ama yarin cagirdilar.
Ben kesinnnnnlikle inaniyorum dusunce gucune. En azindan ben kendi adima soyleyim,cekiyorum olaylari ustume dusunceyle.
Bu defa olumlu seyler dusunuyorum,insallah bebisleri cekiyorumdur:KK28::emir_bebek::emir_bebek:

Esin de hakli canim,uygun kalinlikta olmazsa uzulursun cozdurdugune. Ne dedi peki doktor sehirdisinda olacagim deyince?

Kızlar, müjdeli haber :)) şimdilik en azından :KK66: bugün transfer sonrası 12. Günüm, beta hcg 309,11.

Kendimi daha çok olumsuz olmasına alıştırmıştım, ama ufaktan bir hareketlenme hissediyordum küçük küçük. Hiç bartı bir ağrı sızım da olmadı.

Hayırlısıyla sağlık ve huzurla böyle devam eder inşallah. Bundan sonra iki günde bir tahlil yaptıracağım galiba.

Darısı herkesin başına inşallah. Memorial ı tavsiye ederim yalnız, ben memnun kaldım tedavi ve ilgiden.

Bursa 83, hayırlı olsun canım tedavin. Çok özel zamanlar bunlar. Allah yar ve yardımcımız olsun hepimizin.

Canim kesinnnnnlikle en basindan beri hissediyordum olacagini,o kahve lekeden sonra yerlesme kanamasi sanirim dedim.
Cok sevindim. Insallah keseyi de gorursun canim,darisi bize olsun.

Cok sagol canim,basladim bakalim,hayirlisi olsun insallah.

tatlım bu benim 5. tedavim. ve kaan bey hiç tutunma olmamasından kaynaklı yaptırmak istedi. en azından bir kez tutunma olaydı gerek kalmazdı ama sana lazım dedi. bi çok arkadaşıma yaptırmamış... kişisel bi şey yani kaan beyin tercihi

Canim bende de hic tutunma olmadi. Gidince ben de bir sorayim bakalim bu testi. Hadi artik ikimiz de 5.de kavusalim şu minik bıdıklara:emir_bebek::emir_bebek:

Rabbim tamamina erdirsin cnm. hadi hayirlisi. guzel haberler almaya devam ederiz insallah arka arkaya

Canim bende de hic tutunma olmadi. Gidince ben de bir sorayim bakalim bu testi. Hadi artik ikimiz de 5.de kavusalim şu minik bıdıklara:emir_bebek::emir_bebek:
Sor tabi tatlim ne diycekler bakalim...bide daha onceki tedavilerinle ilgili dosyani istemismiydin diger hastanelerden? Benim bu 4. Merkezim her tedavimin dosya fotokopileri var. Simdiye kadar gorunen embriyo kalitesiyle ilgili bir problem yok. Genetik testlerimizde de sorun yok. O sebeple bi de rahmin durumunu ogrenelim dedi sanirim...

Canim cok sagol,insallah gececek.
Dun gece 10da falan oldum ben de,sabah aradim hemen cagirirlar belki diye ama yarin cagirdilar.
Ben kesinnnnnlikle inaniyorum dusunce gucune. En azindan ben kendi adima soyleyim,cekiyorum olaylari ustume dusunceyle.
Bu defa olumlu seyler dusunuyorum,insallah bebisleri cekiyorumdur:KK28::emir_bebek::emir_bebek:

Esin de hakli canim,uygun kalinlikta olmazsa uzulursun cozdurdugune. Ne dedi peki doktor sehirdisinda olacagim deyince?
Bende de regl oldugun gunu saymiyorlar. Bir sonraki gun 1 olarak sayiliyor tatlim. Mesela bugun sabah hile regl olsan yarin 1.gun oluyoMUŞ

Hayirli olsun, sonuna kadar saglikla devam etsin ve kucaginiza almayi nasip etsin insallah

Sor tabi tatlim ne diycekler bakalim...bide daha onceki tedavilerinle ilgili dosyani istemismiydin diger hastanelerden? Benim bu 4. Merkezim her tedavimin dosya fotokopileri var. Simdiye kadar gorunen embriyo kalitesiyle ilgili bir problem yok. Genetik testlerimizde de sorun yok. O sebeple bi de rahmin durumunu ogrenelim dedi sanirim...

Bir tek 3.tedavimin epikriz raporu yok,negatiften sonra hemen almadim,sonra devlet el koydu merkeze,kaldi oyle. 1 sene icinde yapilan her seyi goturdum canim. Benim embriyolarin iyi kalitesi de vardi,orta kalitesi de. Genetiklerde bizim de sorun yok.
Insallah embriyo asamasina gelebiliriz. Ilk defa bu tedavide bos cikar mi endisesi az da olsa var,son deneyimden sonra.

X