Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

gibigibiyim gibigibiyim ne yaptın? İnşallah çifter çifter gormussunuzdur keseyi, inşallah yolundadır her şey..sağlıkla buyusun bebislerrr
Canim simdi eve geldim sarjim bitmisti.. tek kese canim ic kesesi de gozuktu bu sefer su an 5+3 mus 2 hafta sonra kalp atimi icin randevu verdiler :) cok sukurr :KK33::KK33:

Canim simdi eve geldim sarjim bitmisti.. tek kese canim ic kesesi de gozuktu bu sefer su an 5+3 mus 2 hafta sonra kalp atimi icin randevu verdiler :) cok sukurr :KK33::KK33:
Oh çok sukur maşallah, iyi ve sağlıklı olsun da...tek olmuş çift olmuş farketmez..yolk kesesidir o iç kesesi dediğin...şimdi o 2 hafta geçmek bilmez :KK66: sağlıklı olsunlar,sagsalim gelsinler inşallah

Oh çok sukur maşallah, iyi ve sağlıklı olsun da...tek olmuş çift olmuş farketmez..yolk kesesidir o iç kesesi dediğin...şimdi o 2 hafta geçmek bilmez :KK66: sağlıklı olsunlar,sagsalim gelsinler inşallah
Aynen canim yolk kesesi ışıklı gibi :) onemli olan saglikli hayirli olsun da farketmez tabi canim.. Allah razi olsun aminn inaallah :KK200:

Canım, benim oğluma hamileliğimde 9 ay boyunca, yalnızca 1 kere midem bulandı. Hiç kusmadım, hiç aşermedim. Gayet sağlıklı ve rahat bir hamileliğim ve doğumum olmuştu. Gayet normal yani.

Bu arada benim 6. Günüm bugün, 5. Gün embriyosu. Dün akşam kahverengi akıntı oldu. Bu sabah da açık pembe. Ödüm patladı. Gerginim bayağı:KK17::KK17:Hayırlısı olsun.

Doktor bana yatmana gerek yok demişti. Ben de o yüzden devamlı yatmadım. Günlük hayatıma kısmen devam ettim. Dışarı filan çıkmıyorum ama evde yemek yaptım, evi topladım filan. Bu sabah basit işler yapıp yattım. Bundan sonrasını biraz daha dinlenerek geçireceğim. Doktoru aradım, progestan iğne verdi. Eğer kanama olursa vurduracağım. Hayırlısı olsun artık.

Canim nasilsin?
Oldu mu kanaman bir daha?

Canim nasilsin?
Oldu mu kanaman bir daha?
İyiyim elhamdülillah, iç güveysinden hallice :) başka kanama olmadı çok şükür. Ama o kadar gerginim ki, küçük şeyler bile rahatsız ediyor.

Karın ağrım filan yok, yalnızca bir kaç sefer batma gibi bir şey hissettim karnımda. Misafirim çok geliyor, basit şeyler hazırlıyorum. benim için yorucu mu, yoksa kafamı mı dağıtıyor bilmiyorum. Olmazsa karadeniz Filan, 3-5 günlük bir tatil Ayarlamayı düşünüyorum.

Allah inşallah hayırlısıyla nasip eder. Yavrucaklarımızı bize bağışlar. Büyük bir sevgi, özlem ve sabırla bekliyoruz gerçekten, bu da bir imtihan.

Günnaydın. Dün akşamdan beri bi üşüme bi ateş bi üşüme bi ateş. Hasta oluyorum galiba :KK43: . Bir bardak ıhlamur içsem bebeğe zararı varmıdır acaba :KK43:

İyiyim elhamdülillah, iç güveysinden hallice :) başka kanama olmadı çok şükür. Ama o kadar gerginim ki, küçük şeyler bile rahatsız ediyor.

Karın ağrım filan yok, yalnızca bir kaç sefer batma gibi bir şey hissettim karnımda. Misafirim çok geliyor, basit şeyler hazırlıyorum. benim için yorucu mu, yoksa kafamı mı dağıtıyor bilmiyorum. Olmazsa karadeniz Filan, 3-5 günlük bir tatil Ayarlamayı düşünüyorum.

Allah inşallah hayırlısıyla nasip eder. Yavrucaklarımızı bize bağışlar. Büyük bir sevgi, özlem ve sabırla bekliyoruz gerçekten, bu da bir imtihan.

Test gunun ne zaman?

Aynen canim,bir imtihandan geciyoruz,rabbim sonunu hayirli eylesin insallah.
Kendini yormadiktan sonra misafirlerle kafa dagitirsin,daha iyi. Yalniz kalinca insan kendini dinliyor.

X