Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Herşeyi o kadar çok araştiriyoruz ki kendimizi mahfediyoruz ben de yasadim bu sorunu okuduklarim korkutmustu beni ve kimse yoktu yanimda evet aci cektim ama herkesin anlattigi kadar degil bir de ben universite hastanesinde yaptirmistim durum zaten kötü para vermeyeyim demistim cok sukur bitti hepimiz acaba yaptiklarimiza degecek mi evladim olacak mi diye düşünüyoruz biz elimizden geleni yapacagiz gerisi tevekkül lutfen kendinizi bu kadar korkutmayin
evet cnm haklısın bakalım suan ıcın doktorum benden ıstemedı heran ıster artıkkk her konudaa bır fikir bilgi sahibiyiz

canım nerelere kayboldun, nasılsın her şey yolunda mı?
iyi olmaya gayret ediyorum canımm 50gün oldu adetiö gelmedi beklemedeyim. kendime 15gün hayıt ve aslan pençesi kürü sonrasında 15günlük soğan kürüne devam ettim. soğan kürümde sonlardayım. şuan yediğimiz içtiğimiz her şey 2 ay sonra tesir ediyormuş. hemen bir farklılık beklemiyorums vicudumda. soğan küründen sonra hayıt ve aslana devam edeceğim. hergün hurma yiyorum çörek otu yağı içiyorum sarımsak yutuyorum ve narın suyunu sıkıp hergün içmeye gayret ediyorum. ben sizi çok sık olmasada takip etmeye çalışıyorum. kendimde ki güzel gelişmleri olursa yazacağım buraya mutlaka. birde manevi olarak kendime çekidüzen vermem gerekiyor şuana kadar bu anlattıklarım işin maddi boyutuydu. birde dualara sığınıp hergün 5vakit borcumuzu eda etmek var bu konuda eksiklerim var dua edin çok büyük umutlarla inanarak çıktığım bu yolda yarım olmasın katıklarım niyetlerim. sizler nasılsınız sen ne yaptın adet gördünmü en son gelmemişti..

Mavera umarım en kısa .zamanda bebiş olur. Sen cylo kullanmadınmı hiç.birde sonucta senin yaşın cok gencti.sanırsam geri dönüşler olabiliyomuş.umarım tez zamanda bebiş gelir.

inan daraldım artık bernuşum yaaa, hep birlikte hamiş kalıp doğuralım inşallah.... :)

bıktıp ben bu girdaptan bi yakaladı beni döndükçe dönüyorum, döne döne dibe giryorum sanki :KK43:
senin sorunun inanki çok basit...15 günlük soğan kürüne bakıyor sadece...Rabbim daha büyük sıkıntılar yaşatmasın monte şükret haline...

bana hayıt suyu sogan suyu cok normalde gelıo cok rahat ıcıorm teekk suratımın ekşidiği testere dıslı aslan pencesi
Al bendende okadar...:) soğan suyunda hiç zorlanmadım sabah aç akşam aç içtim üstelik ama gel gelelim şu aslan pençesi gerçekten zorluyor beni...ama faydasıda ortada tabi:KK39:

aahh bıde bana sor ıkı aydır doktora gıdıorm en az 4,5 kere tesstler ılaclar aktar vs bende 1 e yakın hatta gecmıstr para harcadm
o gün doktora gittiğimde 40 tl doktor muayenesine 38 tl fsh hormon testine 150 tl amh ye verdim. en düşük simir testi için ödedeiğim paraydı 6 tl. ama devamı gelecek tabi şu ilaç tedavisine bir başlasın bakalım. bu arada bişey sormak istiyorum bu aşılama falan yapacak olursa eğer ne kadar maliyeti olur bir bileniniz varmı acaba özel hastanede.

çok
senin sorunun inanki çok basit...15 günlük soğan kürüne bakıyor sadece...Rabbim daha büyük sıkıntılar yaşatmasın monte şükret haline...
şükür, hamdolsun tabiki de tatlım, Allahım beter hastalıklardan korusun, şu an bunun için çözüme ulaşmak istediğimden dolayı bu sıkıntı yaşatıyor ama tabiki çevremdeki insanların yaşadığı sıkıntıları görünce benim yaşadığım bir şey değil... her zaman şükrettim...

hheeyy kızlar ben geldımmmm kürlere baslanmıss tamm gazz erken yattım ama sabah gözümü acamadım yataktan kalksam gelmedı yagmurda yagıo yaa agırlık çöktü heralde anca gelebıldım

o gün doktora gittiğimde 40 tl doktor muayenesine 38 tl fsh hormon testine 150 tl amh ye verdim. en düşük simir testi için ödedeiğim paraydı 6 tl. ama devamı gelecek tabi şu ilaç tedavisine bir başlasın bakalım. bu arada bişey sormak istiyorum bu aşılama falan yapacak olursa eğer ne kadar maliyeti olur bir bileniniz varmı acaba özel hastanede.
aynnn cok para gidio maalesef

monte soğanı içerken hiç bişey içmiyorsun canım...sabah ve akşam düzenli uygulaki tam olarak etkisini göresin. mucize gibi bişey bence.
canım ben soğanı akşamları içeceğim sadece sabahları aslanpençesi ve hayıta devam etmem gerek, onlar da rahim için zaten, aktarım hayıt hepsine yeter bile dedi ama, artık hayıtı aslanpençesini bırakmam imkansız, bir böyle deneyeyim olmazsa, sonuç elde edemezsem tek başına uygularım

hiç fikrim yok tatlım...yakında öğreniriz gerçi hep birlikte :) adım adım o yola sürükleniyorum sanki :p

canım ben soğanı akşamları içeceğim sadece sabahları aslanpençesi ve hayıta devam etmem gerek, onlar da rahim için zaten, aktarım hayıt hepsine yeter bile dedi ama, artık hayıtı aslanpençesini bırakmam imkansız, bir böyle deneyeyim olmazsa, sonuç elde edemezsem tek başına uygularım
evt montecmm ama sonbaharr haklı sogan ıcınce ıcmıosun hıcbısey baska benı hatrla bn ıcemedım de 3 günde bıraktm yaa saracoğlunun sıtesındede yazıo sogan suyu uygulanırken baska bısey uygulmayn dıye

X