Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

kızlar dün gece rüyamda gebelik testi yapıyorum çift çizgi, inanamıyorum bir daha yapıyorum yine çift, 4 kere falan yapıyorum ve ağlamaya başlıyorum Allahım neden bana bunu yapıyorsun hamile kalamayacaksam neden rüyalarımda bana hamile olduğumu gösteriyorsun, neden ümitlendiriyorsun diye ağlarken kulağıma biri fısıldıyor Allah vermeyeceği bir şey için ümit de vermez diyor ...çok etkilendim bu rüyamdan hayır olsun inşallah :)

inşallah kızlar şu an tek rüyamız var hepimizin, sağlıklı bebişler, inşallah hepimizin hayalleri gerçek olsun

düzenli olarak ananas ve kivi tüketmeni tavsiye ederim canım. kivi ve ananas döllenme oluştuktan sonra embriyonun rahime tutunmasında etkiliymiş.
ayyyy ilahi tatlım, çok teşekkür ederim hemen alacağım, ne yiyip içeceğimi şaşırmış durumdayım vallahi bu ay :)

bence sen ıyı bıle dayanıosun aksam ne yemek pişiriosn bu arada vakıt kalıyormu merak etttım kürle beslenıosun :KK70: :KK70:
pişiriyorum canım eve geçince, ya da sabah uyanınca yapıyorum, erken kalkıyorum ya, spora çıkmadan hazırlıyorum... yemekler de hep fsh düşürmeye e2 yükseltmeye yönelik..mesela bugün bulgur pilavı ve tavuklu nohut var :)

pişiriyorum canım eve geçince, ya da sabah uyanınca yapıyorum, erken kalkıyorum ya, spora çıkmadan hazırlıyorum... yemekler de hep fsh düşürmeye e2 yükseltmeye yönelik..mesela bugün bulgur pilavı ve tavuklu nohut var :)
bende mercımek corbası yaptım gece aksama napcm tam bılmıorum eşimn gelmesıne baglı belkı pancar yaparm faydalı

aynennbende okudum ondan yaptım mercımek sebze cok yedım bu ara balıkda tükettim tavukdan bıraz uzak durulması lazımmıs fsh için kız arkdsm oyle söyledı bünyeden bünyeye degısıomus ama onunkini tetiklemişti
ben de okudum aynısını ama tavuksuz da yaşayamıyorum, çok severim ben tavuğu :)

X