Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

oysa yuminin gelişmesi için fsh ın yüksek olması gerekiyor..nasıl tezatsa bu... hayıtı bile regl 2.gününe kadar kullanıyoruz, fsh sonrasında yükselip yumurtaları geliştirsin diye
Can'ım ben Kaan beyin söylediği meletonina Q10 b12 d3 ve biesterol almaya devam ediyorum ama şimdilik gelişme yok :KK43:

tedavim iptal oldu. İlk başta çok üzüldüm ama yine de yılmadım. mücadeleye devam ettim. kiste dönüşmemesi için adetime bir hafta kala her gün bir bardak soğan suyu içtim. Hiç kist oluşmadı çok şükür. Tavsiye ederim. Senin yumilerin tedaviye inşallah cevap verir. Ama olur da tedavin iptal olursa sakın üzülme, ümitsizliğe kapılma. Bu ay olmaz. Sonraki ay olur.

Tatlım fsh yüksek olduğu zaman foliküller gelişebiliyor. Ama kalitesiz oluyor. İçi boş çıkıyor. Ama çok yüksek olduğu zaman folikül olsa dahi ne kadar ilaç verilirse verilsin kesinlikle gelişmiyorlar. Ben artık yaşaya yaşaya yakında prof olacağım. :KK70::KK70:
ne halt edeceğimizi şaşırdık ayol..bu fsh düşmeli mi, serbest yükselmeli mi :KK43:

tedavim iptal oldu. İlk başta çok üzüldüm ama yine de yılmadım. mücadeleye devam ettim. kiste dönüşmemesi için adetime bir hafta kala her gün bir bardak soğan suyu içtim. Hiç kist oluşmadı çok şükür. Tavsiye ederim. Senin yumilerin tedaviye inşallah cevap verir. Ama olur da tedavin iptal olursa sakın üzülme, ümitsizliğe kapılma. Bu ay olmaz. Sonraki ay olur.
Sanmıyorum ben cevap vereceğini ama doktor bu kadar iğne aldın son bir kere daha deneyelim dedi bakalım artık. Perşembe iptal olur sanırım ben de soğan kürü denerim :KK43: adetlerim düzensiz çünkü ne Zaman adet olacagım belli değil o yüzden tedavi sonrası başlarım içmeye :KK43:(

tabiki asla ümitsizlik yokkkkk.... beni hatırlasanıza bu topiği ilk açtığımda dr bana sen asla hamile kalamazsın tüp bebek bile yptıramazsın demişti...üstüne 3 gebelik yaşadım..her şey Allahtan..yılmak yok illaki

Sen 6 ayda hamile kalmışsın Can'ım 3 kere hiç endişe etme Rahim müsaitse kaliteli beslenme ve takviye ile başaracaksın bence inşallah
bebişim benim dr bana menopoz asla hamile kalamazsın tüp bile yaptıramazsın demişti..şimdiki doktorum amh bile bakmıyor moralin bozulmasın diyor :p

En yüksek kaç çıkmıştı fsh larınız ben 50 gördüm ama adet değildim bakıldığında o Zaman yüksek çıkarmış daha çok
regl harici baz alma bence fsh ı canım...ben 2 kere ölçtürdüm ilkinde 23,6 idi, direkt menopoz dedi... ikincisi kürlerle 10 a düşmüştü..bir daha da baktırmadım..ne hali varsa görsün dedim

regl harici baz alma bence fsh ı canım...ben 2 kere ölçtürdüm ilkinde 23,6 idi, direkt menopoz dedi... ikincisi kürlerle 10 a düşmüştü..bir daha da baktırmadım..ne hali varsa görsün dedim
Fsh çok yüksek değil hem düşmüş daha sonra ve kendiliğinden hamile kalman bence harika demek yumoşlar çatlıyor Can'ım önemli olan zaten yumurta

Fsh çok yüksek değil hem düşmüş daha sonra ve kendiliğinden hamile kalman bence harika demek yumoşlar çatlıyor Can'ım önemli olan zaten yumurta
öyle ama tutunamıyor tatlım,sanırım kalitesiz benim yumiler, o sebeple olmuyor diye düşünüyorum...en beteri de bu biliyor musun, tüm belirtiler var, idrarda pozitif, kanda pozitif, değer 2 ye katlıyor falan tam hamileyim diyeceksin hooop gidiyor...bu çok beter :KK43:

öyle ama tutunamıyor tatlım,sanırım kalitesiz benim yumiler, o sebeple olmuyor diye düşünüyorum...en beteri de bu biliyor musun, tüm belirtiler var, idrarda pozitif, kanda pozitif, değer 2 ye katlıyor falan tam hamileyim diyeceksin hooop gidiyor...bu çok beter :KK43:
Öyle düşünme bir ay gelir kaliteli olur ve bunu yaşarsın inşallah canım

X