Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kaan Bozkurt Can'ım irem bebe de bana bile uzaktan çok yardımcı oldu ben şahsen tavsiye ederim.
Cok tesekkur ederim bir arastirayim.size sacma gelebilir ama bir sonraki adetimde ankaraya donmek zorunda olmak dusuncesi beni inanilmaz uzuyor.hic gidesim yok.son bir yilda hastane doktor..gunah kecisi gibi girdigim tup bebek konseyleri ve tup bebege alinmamam...asilamalar...mayista tup bebek diye gittim asiladilar. Haziranda tup diye gittim yine asiladilar zar zor hazir hissettigim tup bebek olayindan sogudum yemin ederim.bu yuzden ankaraya evime donesim yok.

Günaydın canım. Iyiyiz sen nasılsın?
Dinlendin canım, enerji de topladın. Doğal yoldan olabileceğini düşünüyorum ben. Olmazsa kaan beyle başlarsın, zaten daha önce mail atmistin diye hatırlıyorum , sevdiğin bir doktordu.
Hayirlisi olsun canım hakkında.
öyle canım sürekli yazışıyoruz, gel en azından bi göreyim seni dedi, o da doğal yolla olabileceğini düşünüyor ama işte zaman, belki bu ay olur belki 2 yıl sonra o sebeple belki bi aşılama deneyebiliriz diye düşünüyorum...kısmet be tatlım....

Kaan bey in soyadini ve hangi merkezde oldugunu ogrenmek isterim..hic ankaraya donesim yok belki bir sonraki adetimde ona gider gelirim candarlidan.ben de ismini duymustum buralarda memnun olan cokmus ve azalmis over rezervde basariliymis
irenbede kaan bozkurt canım... özellikle yumurta rezervi azlığında başarılı..tedavi süreci biraz uzun hemen başlamıyor tedaviye, okuduğum kadarıyla bi ilk 3 ay falan vitamin kullandırıyor, temkinli bi doktor ama gel-git sıkıntı olur mu bilemiyorum bnim için de... ben çok sıkı takip ettim geçen aylarda, önerdiği tüm vitaminleri kullanmıştım bi görsün bakalım

bugün yine başladım vitaminlere koenzim, balık yağı,b12 ve kaan bey kullanma sende fayda etmez dedi ama inofolic kullanacağım yine, çok olumlu yazmış kullananlar ben inofolice nedense inanıyorum...hadi hayırlısı

bu arada dün gece rüyamda kaan beyi gördüm hsg istiyordu benden tekrar, miyom ameliyatı sonucu yapışıklık olabiliyor diyordu :KK43: kendi de yapmıyordu, hemşiresi yapıyordu, aynı acıyı rüyamda tekrar yaşadım vallahi :p umarım rüyam çıkmazzzz

irenbede kaan bozkurt canım... özellikle yumurta rezervi azlığında başarılı..tedavi süreci biraz uzun hemen başlamıyor tedaviye, okuduğum kadarıyla bi ilk 3 ay falan vitamin kullandırıyor, temkinli bi doktor ama gel-git sıkıntı olur mu bilemiyorum bnim için de... ben çok sıkı takip ettim geçen aylarda, önerdiği tüm vitaminleri kullanmıştım bi görsün bakalım
Ben tedaviye hemen baslamayi uygun gorurse dusunebilirim.. dosyami gotururum kalinca bir dosyam var:KK70:yavas ve emin adimlarla ilerlemek onemli ama gidis gelis yapamam..en gec ekim ortasina kadar kalabiliriz yazlikta..
ongorusme ya da muayene adetten once olur muhtemelen.hemen tedaviye baslamazsa adetin 2.gunu ankarada olmam gerekir.bana da kendin hamile kalabilirsin demislerdi ama 5 asilama oldum tik yok..sana onerim 2 asilamadan fazla olma..onu da klomenle degil igneyle yaptir.asilamada ihtimal malesef dusuk ve insan sanki tup bebek yaptirmis gibi umitleniyor psikolojik olarak yipratiyor bu. Hakkimizda hayirlisi elimizden geleni yapiyoruz

bu arada dün gece rüyamda kaan beyi gördüm hsg istiyordu benden tekrar, miyom ameliyatı sonucu yapışıklık olabiliyor diyordu :KK43: kendi de yapmıyordu, hemşiresi yapıyordu, aynı acıyı rüyamda tekrar yaşadım vallahi :p umarım rüyam çıkmazzzz
Bilincalti canim kaygilarimiz ruyalarimizda da birakmiyor bizi..allah hayirlara cikarsin

Ben tedaviye hemen baslamayi uygun gorurse dusunebilirim.. dosyami gotururum kalinca bir dosyam var:KK70:yavas ve emin adimlarla ilerlemek onemli ama gidis gelis yapamam..en gec ekim ortasina kadar kalabiliriz yazlikta..
ongorusme ya da muayene adetten once olur muhtemelen.hemen tedaviye baslamazsa adetin 2.gunu ankarada olmam gerekir.bana da kendin hamile kalabilirsin demislerdi ama 5 asilama oldum tik yok..sana onerim 2 asilamadan fazla olma..onu da klomenle degil igneyle yaptir.asilamada ihtimal malesef dusuk ve insan sanki tup bebek yaptirmis gibi umitleniyor psikolojik olarak yipratiyor bu. Hakkimizda hayirlisi elimizden geleni yapiyoruz
öyle canım..ben 6 ayda 3 gebelik yaşadım, ilk 2 si kimyasal dendi, rahimde miyom vardı tam iç duvarda ondan tutunamadı dendi, 3.gebelikte miyom ameliyatından 15 gün sonra oldu rahim yaralıydı regle 4 gün kala betahcg 171 di ama kanama durmayınca 1 aya yakın kanama yaşayarak düşük yaptım..bu gebelikleri olumlu görüyor doktorlar...o sebeple kendliğinden oluşabilir diyorlar sanırım... bi görüneyim bakalım ne diyecek..kaan bey okuduğum kadarıyla baştaki vitamin kullanma sürecini de tedaviden görüyor..uzun bi süreç beni de sıkıntıya sokuyor.3 ay kullan gel demişti 2 ay kullanıp bıraktım bende....

Bilincalti canim kaygilarimiz ruyalarimizda da birakmiyor bizi..allah hayirlara cikarsin
zaten rüyadan sonra korunmayayım bu ay bari dedim... korkuyorum yine düşük yapmaktan..çok zor geçiyor o süreç...kızlar hatırlar en son 2 aya yakın kanamam sürmüştü :KK43:

Hangi vitaminleri önerdi.

Hadin insallah guzel haberler almak umidiyle illusive illusive umarim sendede guzel haber aliriz sonucu bekliyoruz. Hadi hayirlisi bende persembe ecomardan rahim filmi randevusu aldim insallah bende film cekilir cekilmez hamile kalanlardan olurum. Allah im bekleyen herkese bizlerle beraber hayirli saglik eli ayagi duzgun bebisler nasip eylesin insallah.:KK17:

X