Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Zahmetsiz rahmet olmuyor.mucadelenin sonunun guzel olacagina inaniyorum.yoldayiz simdi izmire gidiyoruz. Tum dualarim hepimize..iyi bayramlar olsun insallah

Iyi yolculuklar canim.
Insallah dedigin gibi sonu guzel olur da,vay be ne zamanlar gecti diye gulumseyerek hatirlariz bu gunleri.

Can'ım inşallah bize müjdeli haberler verirsin. Benim eşimin mükemmel çıktı bu son testİ önceki test cinsel perhiz süresi ile ilgiliymiş sanırım. Benim 21 mm olmuş iki yumurta da ( iki yumurta mı yoksa gecen Aydan kalan çatlayamamış yumurta mı belli değil) onlar için iğne alıyorum ama e2 giderek düşüyor yükseleceği yerde, doktor istersen toplayalım bazen % 30 bile olsa yumurta bulabiliyoruz dedi içlerinde kan yok güzel duruyorlar falan dedi ben iğneye devam yarın tekrar gideceğim her gün gidiyorum bakalım artık ümidim yok ama denemeden de olmuyor. E2 yükselmiyor ama bu beni tedirgin ediyor aslında :KK43:

İnşallah canım içeri dolu dolu yumişlerdir onlar..
Benim de öyle olmuştu ilk tüp bebeğe karar verdiğimiz zaman, daha reglimin 2. günü büyük 2 tane yumurta gördü, daha önceki aydan kalma çatlamayan kistleşmiş yumurta olabilir başlamayalım bir sonraki aya başlarız dedi. Sonra da aynı reglimin 10.günün kontrolünde yeni 2 tane yumişin gelişmekte olduğunu gördük, diğer 2 tanesi de kaybolmuştu (doktor da bazen regl gelmesi geciktiğinde yumurtalar zamansız büyüyebiliyor demişti) onlar da 10. günü büyümeye başladığı için o saatten sonra da tedavi için o yumurtaları sağlıklı geliştiremeyiz dedi. Benzer durum olabilir. Hayırlısı inşallah.

İnşallah canım içeri dolu dolu yumişlerdir onlar..
Benim de öyle olmuştu ilk tüp bebeğe karar verdiğimiz zaman, daha reglimin 2. günü büyük 2 tane yumurta gördü, daha önceki aydan kalma çatlamayan kistleşmiş yumurta olabilir başlamayalım bir sonraki aya başlarız dedi. Sonra da aynı reglimin 10.günün kontrolünde yeni 2 tane yumişin gelişmekte olduğunu gördük, diğer 2 tanesi de kaybolmuştu (doktor da bazen regl gelmesi geciktiğinde yumurtalar zamansız büyüyebiliyor demişti) onlar da 10. günü büyümeye başladığı için o saatten sonra da tedavi için o yumurtaları sağlıklı geliştiremeyiz dedi. Benzer durum olabilir. Hayırlısı inşallah.
Evet Can'ım inşallah Can'ım doktor dedi % 30 yumurta elde ettiğimiz oluyor deneyelim istersen dedi ben de deneyelim başka çarem yok dedim. Hakkı'mızda hayırlısı Can'ım çok sağol.

Evet Can'ım inşallah Can'ım doktor dedi % 30 yumurta elde ettiğimiz oluyor deneyelim istersen dedi ben de deneyelim başka çarem yok dedim. Hakkı'mızda hayırlısı Can'ım çok sağol.

Deneye deneye ulasacagiz canim. Baska care yok. Uzulsek de moralimiz bozulsa da yumurta oldugu surece deneyecegiz. Hangi yumurtadan bebis gelecek bilemeyiz. Altin yumurtayi bulana kadar devam.

selam kızlar hepınızın bayramı mubarek olsun uzun zamandır gırmıyodum ama hepınızı takıp edıyordum uzaktan insallah ıyı haberlerınızı aldıgımzda tekrar görusuruz

Evet canim yoksun ne zamandir. Neler yapiyosun? Hamileydin sanirim yanlis hatirlamiyorsam.

Evet canim yoksun ne zamandir. Neler yapiyosun? Hamileydin sanirim yanlis hatirlamiyorsam.
evet cnm cok sukur hala öyleyım :)) buralardayım aslında bılerek yazmıodum herkesın derdı basından askındı ondn yazmak ıstemedm ama hep takıp edıodum okuyordm

evet cnm cok sukur hala öyleyım :)) buralardayım aslında bılerek yazmıodum herkesın derdı basından askındı ondn yazmak ıstemedm ama hep takıp edıodum okuyordm

Kac aylik oldu?
Hayirlisiyla kucagina da al. Darisi da bize olsun insallah.
Olsun sen yaz yine de:)

X