Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Hayal sağlıkçıyım dedin, bahsettiğin doktorun hemşiresi olsan kızı olsan bu kadar savunmazsın. Ne kadar çok güvenmişsin adamlara, ne mutlu sana :KK66: Sen beğenmiş güvenmişsin başkaları da beğenmemiş güvenmemiş uzatmayalım artık bu konuyu, maddi manevi vebal almak hiç iyi bir şey değil. Haramı helali bilen doktorlar muayene etmeden fikir vermezler genelde, başka doktorun gördüğündense kendisi görmek ister folikül sayısını, hele donasyon öneririm cümlesini duymak için 750 tl de vermez kimse, donasyon düşünen 150 tl ye kıbrıs bileti alır zor değil. Türkiye'de insanlar Amerikalıların sandığından daha bilinçli, kimse yolunacak tavuk da değil, çaresiz bilgisiz, üç kuruşu denkleştirip duyduğu bir umuttur dediği için gelen insanlara bahsedilen şekilde yaklaşmak etiğe de ahlaka da yakışmaz. Haram lokma derler o paraya, haramı helali biliyorlarsa hala tabi :KK66:
Aynen ben de asla vebal almam aldığım cevap buydu ve sonuna kadar paylaşırım bu cevabı. Bir doktora bu kadar iyi denmeden önce sende bir başarı elde etmesi gerekiyor aslında. Bana direk donasyon dedi ve ben kendisine bunun bana göre ne ahlaki ne etik OLDUĞUNU söyledim ve asla Seçenek olarak düşünebileceğim bir şık bile olmadığını belirttim.
Inşallah bebişin olursa hayalciğim bizimle bunu paylaşırsın.

Ha

hayalciğim ben mail ile bildirmedim ve kimse istemedi benden mail ile bilet. Benim Yaşadığım ve aldığım cevap buydu. Dilerim senin bunca zamandır uğraşın o doktorlarla son bulur. Benim yolum onlarla olmayacak ama...
anlamadım bu durumu neyse sizin adınıza üzgünüm bunu söyliyebilirim çünkü öyle bir doktora gidebilmişken ordan sonuç alabilmenizi sizin ve herkesin çok arzu ederdim eski tedavileriniz için yapılan tetkik tehlillerinizin maili randevu alırken istiyorlardı bence hastaneyle ilgili bir problem olmalı neyse anlamaya çalışırken beynim yoruldu artık.... Allah hakkınızda hayırlısı nasip etsin sizde bende isteyen herkeside Rabbim sevindirsin inşallah sizin için çok üzgünüm bunu söyliyebilirim ancak ...bana gelince bugün maddi olarak orayla devam edip edemiyceğim bugün emel hanımla görüştükten sonra belli olcak umarım çok fahiş bir mebla çıkmaz bilmiyorum benim için tek sıkıntı ekonomik bölümü doktorlardan yana herhangi bir üzüntüm veya güvensizliğim yok ancak biliyorum bu konuda dünyanın en iyi doktorunada gitsem nasip edecek Allah sonuçta o doktorlara başarıları zihni zekayı kullanmayı nasip eden Allah yani vesile olanlar doktorlarımız nasip edecek Rabbimiz nasibimde varsa bende yaşıycam bu mutluluğu ve bunu sizlerle paylaşcam Allah'ın izniyle ve hayırlısıyla ben gelişmeleri ara ara yazıyorum burdan iyi günler herkes Allah emanet olsunn....

Aynen ben de asla vebal almam aldığım cevap buydu ve sonuna kadar paylaşırım bu cevabı. Bir doktora bu kadar iyi denmeden önce sende bir başarı elde etmesi gerekiyor aslında. Bana direk donasyon dedi ve ben kendisine bunun bana göre ne ahlaki ne etik OLDUĞUNU söyledim ve asla Seçenek olarak düşünebileceğim bir şık bile olmadığını belirttim.
Inşallah bebişin olursa hayalciğim bizimle bunu paylaşırsın.
anladım donasyan bana söylemedi bu konuda sizinle aynı taraftayız tepkim aynı,onu acıbadem bülent tıraşda yaşadım ve bitirdim,demekki çıkan sonuç şu galiba;doktorlar hastanın tercihine göre devam ediyorlar donasyan kabul eden isteyen çok demekki anne olıyım de nasıl olursa olsunmu deniyo dizilerdeki gibi ben kimseyi savunmak adına yazmadım niye savunayım babamın oğlu değil bişey değil bidünya doktorlardan birileri ben tercihimi öyle yaptım diyelim zaten bende şu vardır yanlış kim yapmışsa yanlışdır kendi ailemdende olsa farketmez bebek meselesine gelince benim durum çok iç açıcı değil aslına bakarsanız çokda ümidim olmasada Allah'tan ümit kesilmezya çırpınıp duranlardan birtanesiyim bende elimden geleni Allah nasip ettiği sürece gücüm yettikçe yapmaya çalışıyorum hepsi bu,olmasada yoluma devam edecem son doktorlarımla devam edecem gibi gözüküyor şimdilik o doktorlardan memnunum herkese iyi günler Allah'a emanet olun

kızlaaaarrrrr günaydınlar, iyi bir hafta dilerim hepimize...Okudum yazışmalarınızı, bu ara pek girmiyorum topiğe, biraz uzaklaşmak istediğim için mevzudan, ama sizleri takip ediyorum...Hafta sonu çok efkarlanıp dertlenmişsiniz be güzeller, yapmayın ne olur bunu kendinize....Ben okudukça iiçim acıdı, biraz rahat olmaya çalışın lütfen..gelecekse gelecek bebişlerimiz, bu kadar bunalıma sokup kendinizi dertlendirmeyin lütfen yaaa, Allahım korusun başka hastalık kaparız böyle dertlenirsek...Çok şükür, hamdolsun sağlığımız yerinde, elimizden geldiğince de uğraşıyoruz...Biz elimizden geleni yapıyoruz, bundan sonrası rabbimin ol demesinde, lütfen ama lütfen artık azıcık atın üzerinizden şu olumsuz havayı, bak bahar geldi, yaz geldi, azıcık canlanın, neşelenin lütfennnnnn :KK66:

H hayal1617 Kusura bakma ama senin reklam yapmak için gelen sahte bir kullanıcı olduğunu düşünüyorum artık. Çok sıkıldım yazdıklarını okumaktan gerçekten baydın.
tatlım kaç gündür aklımdasın, topiğe yazmışsın kulak arkasında şişlik var diye...yok değil mi bir şey? neler yapıyorsun, her şey yolunda mı?

B bursa_83 canım incir kürü ben hiç önermem tatlım, prolaktin çok ama çok sinsi, bir anda fırlıyor, ben 1-2 gün yaptım incir kürü o ay hemen pro 2-3 değer fırlamış..bence sabah aç karnına ye 1 adet inciri, ama onlarca incirin suyu bana tehlikeli geliyor, tabi yine de sen bilirsin tatlım

tatlım kaç gündür aklımdasın, topiğe yazmışsın kulak arkasında şişlik var diye...yok değil mi bir şey? neler yapıyorsun, her şey yolunda mı?
Merhaba canım merak etmişsin sağol, dahiliye doktoruma gittim lenf bezi olduğunu sanmıyorum ama takip edelim dedi. Kulağımın yanağa doğru olan tarafında 1cm lik çiban gibi bişey var. Cuma günü biraz fazla şişti işte ertesi gün indi. Bugün belki kkb doktoruna gidicem hala içim rahat değil. Çok vitamin içtim aylardır ve korktum gerçekten. Arısütü bal polen ve hayıt dışında hepsini bıraktım. Çok kötü 1 hafta geçirdim biliyorsun neyse şükür halimize, her şeyin başı sağlık gerçekten.

yazdıklarımdan sıkılanlar adına üzgünüm ama cevap vermek durumundayım şuan için son olarak sahte kullanıcılar adına burda bir şikayet yeri varsa şikayetinizi belirtin bakalım ben kimim 1)13 tedaviye hazırlanan sizlerden biriyim sadece 2)kimseyi ben ne reklamı yapıyım banane tövbe yarabbim başkasınında benim reklamıma ihtiyacı yok 3)derdim kimseyi sıkmak asla değil 4) ben isterimki herkes sonuç alsın hayırlısıyla hayallerine kavuşsunlar inşallah hepsi bu başka yazcak bişey yok tekrar iyi günler ve Allah'a emanet olun

Merhaba canım merak etmişsin sağol, dahiliye doktoruma gittim lenf bezi olduğunu sanmıyorum ama takip edelim dedi. Kulağımın yanağa doğru olan tarafında 1cm lik çiban gibi bişey var. Cuma günü biraz fazla şişti işte ertesi gün indi. Bugün belki kkb doktoruna gidicem hala içim rahat değil. Çok vitamin içtim aylardır ve korktum gerçekten. Arısütü bal polen ve hayıt dışında hepsini bıraktım. Çok kötü 1 hafta geçirdim biliyorsun neyse şükür halimize, her şeyin başı sağlık gerçekten.
çok geçmiş olsun canım, inşallah bir şey çıkmaz, bazen vücutta çıkabiliyor bu tarz şeyler, belki vitaminlerden belki sıkıntı stresten... sağlığımız yerinde olsun da, geri boş..sağlık elden gittikten sonra bebek gelse ne olur....önce biz, önce sağlığımız...Acil şifalar diliyorum canım

B bursa_83 canım incir kürü ben hiç önermem tatlım, prolaktin çok ama çok sinsi, bir anda fırlıyor, ben 1-2 gün yaptım incir kürü o ay hemen pro 2-3 değer fırlamış..bence sabah aç karnına ye 1 adet inciri, ama onlarca incirin suyu bana tehlikeli geliyor, tabi yine de sen bilirsin tatlım

Gunaydin canim. Zaten prolaktinime de baktiramadim,gecti. Sogan kurunu yaptiktan sonra incir kuru yapilmasi gerekiyor ama iste acaba daha da yukselir mi dusundugum icin yapmamistim. Denemissin yukselmis,o zaman yapmayim ben de. Sagol canim.

Gunaydin kizlar.
Dun esim izinliydi,kahvaltiliklarimizi aldik,evimizin yakininda piknik yerleri var,oraya gittik,annem geldi,kuzenim de geldi cocuklarla. Atladik,zipladik,top oynadik cocuklarla:))
Acik hava ve oksijen cok iyi geliyor,kafa dagittiyor insan. Nasil hamlamisim,her yerim agriyor kosmaktan:)) ama olsun,vücut yorgunlugu dinlenince geciyor,kafa yorgunlugu gecmiyor ama iste onu da evde oturmayarak atmaya calisiyorum kafamdan.
Valla bugün temizlik yapacaktim ama elim kolum kalkmiyor:temizlik:
Belki kahvalti sonrasi acilirim:KK39:

Herkese guzel bir gun diliyorum.

Gunaydin canim. Zaten prolaktinime de baktiramadim,gecti. Sogan kurunu yaptiktan sonra incir kuru yapilmasi gerekiyor ama iste acaba daha da yukselir mi dusundugum icin yapmamistim. Denemissin yukselmis,o zaman yapmayim ben de. Sagol canim.
bizzat denedim tatlım hem de bir kaç gün yaptım sürdüremedim de, çok içini bayıyor insanın tadı...sabahları 1 adet z.yağlı incir ye bence, öyle de fayda eder, ben öyle yapıyorum

Gunaydin kizlar.
Dun esim izinliydi,kahvaltiliklarimizi aldik,evimizin yakininda piknik yerleri var,oraya gittik,annem geldi,kuzenim de geldi cocuklarla. Atladik,zipladik,top oynadik cocuklarla:))
Acik hava ve oksijen cok iyi geliyor,kafa dagittiyor insan. Nasil hamlamisim,her yerim agriyor kosmaktan:)) ama olsun,vücut yorgunlugu dinlenince geciyor,kafa yorgunlugu gecmiyor ama iste onu da evde oturmayarak atmaya calisiyorum kafamdan.
Valla bugün temizlik yapacaktim ama elim kolum kalkmiyor:temizlik:
Belki kahvalti sonrasi acilirim:KK39:

Herkese guzel bir gun diliyorum.
ben de biraz iş biraz ev işi, malum pazartesileri ev berbat halde oluyor :KK66: kolay gelsin tatlım sana da

no_name_ no_name_ ben de seni merak ediyordum.. Iyi haftalar sana da..incir kuru prolaktini yukseltiyor onu biliyorum...inciri yemek ya da zeytinyaginda bekletip tuketmek yukseltmiyor mu..ben de prolaktinden cok korkuyorum bi stres de firlayiveriyor tetiklemek istemem...

Merhaba arkadaşlar. Cumartesi kontrolüm vardı fsh ve prolaktin düşmüş. Doktor rahim duvarı kalınlığın çok iyi olgunlaşmış 2 yumurtan var boyultlarıda iyi klomene başlayalım dedi. bundan sonraki süreç nedir acaba? ilacı günde 2 kez 1 hafta kullanacağım. pazartesi tekrar gel yumurta takibini yapalım dedi.

Merhaba arkadaşlar. Cumartesi kontrolüm vardı fsh ve prolaktin düşmüş. Doktor rahim duvarı kalınlığın çok iyi olgunlaşmış 2 yumurtan var boyultlarıda iyi klomene başlayalım dedi. bundan sonraki süreç nedir acaba? ilacı günde 2 kez 1 hafta kullanacağım. pazartesi tekrar gel yumurta takibini yapalım dedi.
Adetin 2 ya da 3.gunun demisin..bir de klomeni 5 gun kullandirip 2 gun ara verdikten sonra kontrol yaparlar..sen 7 gun mu kullanacaksin

X