Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

korkma yumurtlamasız bır ay dönemı gecırdıysende oluo o kahverengı lekler vede içindekileri atıyo çok üzün sürerse kontrole gt bi baktr
kahverengi kan geldiğinin bugün 9. günü. soğan suyuna başlamadan önce yoktu böyle birşey.

kızlar dün soğan suyunu bıraktım ama bugün hala kahverengi kan gelmeye devam ediyor. belimde ve kasıklarımda da ağrı var. korkmaya başladım.
korkma tatlım, bir şey olmaz, neyden korkuyorsun? hamile olsan düşük mü dersin Allah korusun..ama içine sinmedi bu kür senin, boşver, incir kürüne başla sen bence, ama hayıtı da mutlaka iç, hayıta ben çok inanıyorum

hayır maalesef bu ot hacdan gelıyormus gıttıgıdıyorda var baktm 20 tl orjınalmış bırde kızlar arı sütü ve polen propolis karısımı yemek çok etkili fshyle müthiş savasıo ben arıodm ıkı aydır bulamadm orjınalını burda bırı bulmus arkadasının babası yapıomus karısımı özel karısım hamıle kalan cok olmus kucuk kavanozuna 100 tl vermıs birde onu deneyecegım
bu kürlere çalışıyoruz resmen yaaa, para pul yetecek gibi değil...ben bu ay kuenzim de alacağım daha, o da 180 tl... vay başıma gelenlerrr :p

korkma tatlım, bir şey olmaz, neyden korkuyorsun? hamile olsan düşük mü dersin Allah korusun..ama içine sinmedi bu kür senin, boşver, incir kürüne başla sen bence, ama hayıtı da mutlaka iç, hayıta ben çok inanıyorum
kuzum ya keşke hamile kalsam ah ne güzel olurdu. ama soğan kürünü kullanırken kalınmıyor. bu kadar uzun süre gelmesi enfeksiyon türü yada googleden baktığımda iyi şeyler yazmıyor. o yüzden korktum. incir kürüne adet olunca başlayacağım. dr um yumurta sayısını ve kalitesini artıracak ilaç ve vitamin verecek. o zaman başlıyacam incir kürüne de.

kızlar aklıma takılan birşey var. bu meryem ana otunun orjinal olup olmadığını nasıl anlarız? bilgisi olan var mı?
tatlım ben daha araştırmaya fırsat bulamadım, ama ben daha çok yenilen içilen otların faydasına inanıyorum nedense, okunup üstte taşınması fayda etmez gibi geliyor... meryem suresini kağıda yazıp muska gibi üstümüzde taşısak bence daha faydalı olur sanki????

tatlım ben daha araştırmaya fırsat bulamadım, ama ben daha çok yenilen içilen otların faydasına inanıyorum nedense, okunup üstte taşınması fayda etmez gibi geliyor... meryem suresini kağıda yazıp muska gibi üstümüzde taşısak bence daha faydalı olur sanki????
bu otu hemde içiomuşssun ama hemde tasıyıp dun ben meryem suresının okunusunu kagıda yazayım dedım 2 bucuk saaat surdu pc basnda belım kopdu yazana kadar yastgmn altına koydum yattım

bu otu hemde içiomuşssun ama hemde tasıyıp dun ben meryem suresının okunusunu kagıda yazayım dedım 2 bucuk saaat surdu pc basnda belım kopdu yazana kadar yastgmn altına koydum yattım
kıyamam sana yaaa, tatlışım çıktı alsak olmaz mı ki ... ay çok mu kolaya kaçıyorum :p

X