Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

merhaba arkadaşlar,
ben bir şey sormak istiyorum,
bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim,
Brüksel tüp bebek merkezinde rahim film çekilmiyormuş,
rahim filmi çekinen varsa nasıl yapıldığını, hangi gün gitmek gerektiğini yazarsa sevinirim,
herkesten rahim film isteniyor mu?
bilgisi olan acele cevap verirse çok mutlu olurum :)

ben bu ay başlamayı düşünüyordum
izin alamayacağım,
bir sonraki ay bayrama denk geliyor
acaba Brüksel tüp bebek merkezi işlemlerine devam eder mi?
Yücel bey orada olur mu?

:) inşallah bi sıkıntı yoktur canım, benimde laparoskopiden sonra biraz şiddetli kanamam olmuştu adetimde, korkmuştum ama normal gününde sürdü..sanıyorum seninkide histeroskopi ile ilgilidir.
aslında 2 hafta sonra 6+.. larda gidicektim ama panik atak modunda oldugumdan carsamba gel dedi, engin orala gidiyorum, floryada. aslında yücel beye devam etmeyi isterdim ama gebe takibinde ben biraz cılgın oluyorum her dk. cebinden arayabileceğim hemen ulaşabileceğim doktor istiyordum, engin beyde cok ilgili hergün konusuyorum telefonda içim rahatlıyor:):)
inşallah güzel haberlerini kaç gün sonra alırız?

yok canım kalmadı malasef.olmasını çok isterdim

olsun canım, 1.de tutmayanların genelde 2.de tuttugunu okuyorum, öyle olacağına inanıyorum
yücel hoca cok basarılı gercekten ben neye eline atarsa basaracağına inanıyorum, inşallah güzel haberlerini biranönce alırız:)

Slm kızlar nasılsınız? Yücel bey hakkında biraz bilgi verirmisiniz ben aranıza yeni katıldım da

merhaba, kesinlikle bence dogru adrestesin, sayfalardan okursan oldukca bilgi var aslında yücel hoca hakkında, inanan ve devam edenlerin kesinlikle bebegi oluyor.. :)

engin beye bende muayene olmuştum floryadaki yerinde iyi bir doktora benziyor ama tüp bebekte düşünmedim açıkcası benim bugünde randevum var bakalım ne diycek kanamam beni düşündürüyor sadece herşey yolunda giderse ay sonu gibi işlemler yapılır bakalım hayırlısı kendine çok dikkat et stresde yapma lütfen pozitif düşün pozitif olsun herşey

bende yarın kontrole gidicem, dr. keseyi görelim dedi..
hersey gönlünce olsun canım:) haberdar et mutlaka:)

harıkasıııııııın,,,cok sevindim..
laporoskopi işe yaramış demekki,,,bu arada eşinin sperm değerleri kaçtı canım????
tekrer tebriklerrrrr

merhaba rahim filmi için fındıkzadede radyomar adlı bir merkeze yönlendiriyorlar bende çok korkmuştum ama korkulucak birşey yok mutlaka çektirmelisin benden 3 doktorda istemedi ve ben 3 tüp bebek yaptırdım yücel bey mutlaka çektirmelisin dedi ve benim rahmim t şeklide çıktı histeroskopi ameliyatı oldum ve bir ay bekledikten sonra tüp bebeğe yeni başladım bu merkezde ilk denemem rahim filmi adetin bittikten 1 hafat içinde çektirmen gerekiyor merkez sana yardımcı olur[/QUOTE]

bilgilerin için teşekkür ederim, çok yardımcı oldun,

ben kist için doğun kontrol hapı kullanıyordum, 1 ay kullandım, hap bittikten kaç gün sonra adet olurum,
bu ay için brüksel tüp bebek merkezinde başlamak istiyordum ama arkadaşın daha acil işi çıktı, izne ayrıldı, ben de izin alamadım,
ikinci hapı ara vermeden kullansam izin aldığımda bıraksam adet konusunda bir sıkıntım çıkar mı?
bu konuda bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim
çok umutsuz bir durumdayım
kendimi öyle hazırlamıştım ki bu ay için strese girdim
yardımcı olan olursa çok sevinirim

harıkasıııııııın,,,cok sevindim..
laporoskopi işe yaramış demekki,,,bu arada eşinin sperm değerleri kaçtı canım????
tekrer tebriklerrrrr

saol canımm:)

yücel beye ne kdr teşekkür etsem azdır...
istanbul cerrahide yaptırmısık ona göre 53mlyn %10 haraketli %2 morfolojiydi, buda 100,000 işe yarar sperm anlamına geliyordu yücel bey tüp bebek dedi yoksa sansınız %1-2...
fakat birdaha burda yaptırın grantili olsun ve sonuc farklı cıktı morfoloji %6 haraketlilik artmış.. eskisi yanlısmı bakıldı yada zamanla değiştimi bilmiyorum...ama altında imzası olan kişi işten ayrılmıs belkide bu tarz vakalar oluyordu...
hayırlısıyla sende laparoskopini ol, meyvesini alırsın hemen:):)

merhaba ist cerrahide bizimde sprem testlerimiz farklı çıkmıştı bende anlam veremedim bu duruma şimdi okuyunca her merkezde farklı çıkıyor evet o ekip aydıldı bende orda tüp bebk yaptırdım doktorum orayla anlaşmalıydı

dün doktora gittim kanamam normalmiş 1-2 güne biticek dedi cuma yine gidicem yumurtaların büyümesini bekliyorum bestes doktordan sonra gelişmeleri yazarsın kendine dikkat et

herkese mrb.Benbu ay brüksele tüp bebeğe başlamıştım.Bugün transferin 10.günü sonuç 261 çıktı.Çok mutluyum.Sevincimi sizlerle paylaşmak istedim.Allah herkese yaşatsın bu mutluluğu.Brükseli düşünen varsa hiç düşünmeden başlasın derim.Çok profeyoneller.Harika bir ekip. Hepsinden Allah razı olsun.Darısı isteyen herkesin başına.:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…