Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

herkese mrb.Benbu ay brüksele tüp bebeğe başlamıştım.Bugün transferin 10.günü sonuç 261 çıktı.Çok mutluyum.Sevincimi sizlerle paylaşmak istedim.Allah herkese yaşatsın bu mutluluğu.Brükseli düşünen varsa hiç düşünmeden başlasın derim.Çok profeyoneller.Harika bir ekip. Hepsinden Allah razı olsun.Darısı isteyen herkesin başına.:)))

gözün aydın çok sevindim allah tamamına erdirsin inşallah

herkese mrb.Benbu ay brüksele tüp bebeğe başlamıştım.Bugün transferin 10.günü sonuç 261 çıktı.Çok mutluyum.Sevincimi sizlerle paylaşmak istedim.Allah herkese yaşatsın bu mutluluğu.Brükseli düşünen varsa hiç düşünmeden başlasın derim.Çok profeyoneller.Harika bir ekip. Hepsinden Allah razı olsun.Darısı isteyen herkesin başına.:)))

slm ,,cok sevindim,,bende yucel beye gıdıcem,,canım senın sorunun neydı? yasın kac? ve ılk denemenmı?

olsun canım, 1.de tutmayanların genelde 2.de tuttugunu okuyorum, öyle olacağına inanıyorum :-)
yücel hoca cok basarılı gercekten ben neye eline atarsa basaracağına inanıyorum, inşallah güzel haberlerini biranönce alırız:)

inşallah canım bende ikinci için çok ümitliyim

merhaba kızlar, ben bu ay 5. kez tüp denemem sonucu negatifi gördüm. şu an hala adet olmayı bekliyorum ama bir sonraki deneme içinde klinik arıyorum. kesinlikle şu anki doktorumla devam etmeyi düşünmüyorum. bana mantıklı açıklama yapmaktan aciz biri. yücel beyi çok kişiden duydum. hatta bir arkadaşım yeni ameliyat oldu ona(farklı bir sorundan dolayı)
brüksel de tüp maliyeti ne kadar yaklaşık? bir de rapor geçerli oluyor mu klinikte? gerçi ben bugüne kadar hep kendi imkanlarımla yaptırdım. rapor nasıl oluyor onu da bilmiyorum. ama maddi olarak artık sarsttı bizi 5. de.

merhaba kızlar, ben bu ay 5. kez tüp denemem sonucu negatifi gördüm. şu an hala adet olmayı bekliyorum ama bir sonraki deneme içinde klinik arıyorum. kesinlikle şu anki doktorumla devam etmeyi düşünmüyorum. bana mantıklı açıklama yapmaktan aciz biri. yücel beyi çok kişiden duydum. hatta bir arkadaşım yeni ameliyat oldu ona(farklı bir sorundan dolayı)
brüksel de tüp maliyeti ne kadar yaklaşık? bir de rapor geçerli oluyor mu klinikte? gerçi ben bugüne kadar hep kendi imkanlarımla yaptırdım. rapor nasıl oluyor onu da bilmiyorum. ama maddi olarak artık sarsttı bizi 5. de.
a

merhaba yücel beye benimde ilk denemem beğendiğim özelliği işi şansa bırakmaması benden rahim filmi genetik test istedi bende 3 başarısız tüp bebek uygulamam olmasına rağmen hiçbir merkez rahim filmi istemedi rahmim t şeklindeymiş yücel bey embriyo 3 saatten fazla durmaz dedi histeroskopi yaptırman gerek dedi ve 1 ay önce ameliyat oldum ayrıca genetik testte kan pıhtılaşması çıktı buda düşüklere neden oluyormuş buda gebeliğin devamında sorun çıkarımış bunuda yücel bey sayesinde öğrendim bence mutlaka eski testlerin ve embiryoların durumunu gösteren raporlarla muayene olmalısın benim ilk denemem sonuç ne olur bilmiyorum ama yücel beye güveniyorum

çok geçmiş olsun canım.inşallah bebeğin kendiliğinden gelirde 6. denemek zorunda kalmazsın.
ama ben sana brükseli anlatayım.brüksel de rapor geçerli değil malasef.yücel bey çok iyi bir dr.bütün soruları cevaplıyor.ben 1. denememi orda yaptım negatif sonuç aldık.yücel bey ayın belirli günlerinde brüksele gittiği için benim test sonuçumu hüsamettin bey açıklamıştı biz her çarşamba topladı yapıp durum değerlendirmesi yapıyoruz sizinde durum değerlendimezi yapıp haber vericez dedi.haber verdiler yücel bey geldiğinde bizi görüşmeye çağırıp herşeyi anlattılar ikincisi için nasıl bir yol izlememiz gerektiğini falan allah nasip ederse (inşallah gerek kalmazda bebeğim kendiliğinden gelirde) ama gelmezse de ikinciyi de orda düşünüyorum.brükselde fiyatlar şöyle canım.kısa protokol oldu benimki ilaçlar 1200-1300, transfer ücreti 4200 tesltlerde350 tl falan tutuyor.birde ilk muane ücreti var 250 tl yaklaşık olarak 6500 tl tutuyor uzun protokol ulunca ilaçlar daha fazla tutuyor tabi.ama görüşmeye gitmeni tavsiye ederim kesinlikle.inşallah allah tez zamanda bizleri meleklerimize kavuştururz sizde sorun neydi?

a

merhaba yücel beye benimde ilk denemem beğendiğim özelliği işi şansa bırakmaması benden rahim filmi genetik test istedi bende 3 başarısız tüp bebek uygulamam olmasına rağmen hiçbir merkez rahim filmi istemedi rahmim t şeklindeymiş yücel bey embriyo 3 saatten fazla durmaz dedi histeroskopi yaptırman gerek dedi ve 1 ay önce ameliyat oldum ayrıca genetik testte kan pıhtılaşması çıktı buda düşüklere neden oluyormuş buda gebeliğin devamında sorun çıkarımış bunuda yücel bey sayesinde öğrendim bence mutlaka eski testlerin ve embiryoların durumunu gösteren raporlarla muayene olmalısın benim ilk denemem sonuç ne olur bilmiyorum ama yücel beye güveniyorum

merhaba nhs, güzel haberini alırsın inşallah.
benden de hiç rahim filmi istemediler o kadar başarısız sonuca rağmen:KK43:( hatta bir doktorumu zorladım çektirelim diye gerek yok dedi.
genetik testte heterezigot olarak kan pıhtılaşması çıkmıştı o da önemli değil dedi doktor ama bilmiyorum. ilk görüşmeye adetin 2. veya 3 . gününe denk getirerek gitmeyi düşünüyorum ama ankaradayım.
bakalım çok zor olmaz inşallah bize.

çok geçmiş olsun canım.inşallah bebeğin kendiliğinden gelirde 6. denemek zorunda kalmazsın.
ama ben sana brükseli anlatayım.brüksel de rapor geçerli değil malasef.yücel bey çok iyi bir dr.bütün soruları cevaplıyor.ben 1. denememi orda yaptım negatif sonuç aldık.yücel bey ayın belirli günlerinde brüksele gittiği için benim test sonuçumu hüsamettin bey açıklamıştı biz her çarşamba topladı yapıp durum değerlendirmesi yapıyoruz sizinde durum değerlendimezi yapıp haber vericez dedi.haber verdiler yücel bey geldiğinde bizi görüşmeye çağırıp herşeyi anlattılar ikincisi için nasıl bir yol izlememiz gerektiğini falan allah nasip ederse (inşallah gerek kalmazda bebeğim kendiliğinden gelirde) ama gelmezse de ikinciyi de orda düşünüyorum.brükselde fiyatlar şöyle canım.kısa protokol oldu benimki ilaçlar 1200-1300, transfer ücreti 4200 tesltlerde350 tl falan tutuyor.birde ilk muane ücreti var 250 tl yaklaşık olarak 6500 tl tutuyor uzun protokol ulunca ilaçlar daha fazla tutuyor tabi.ama görüşmeye gitmeni tavsiye ederim kesinlikle.inşallah allah tez zamanda bizleri meleklerimize kavuştururz sizde sorun neydi?

çok teşekkürler hülyamesut,
gerçekten bu bilgilere ihtiyacım vardı. biz de sorun ne olduğunu hala bilmiyoruz. eşimin değerlerine iyi dediler. bende de bilinen bir sorun yok. son denememizde genetik testi ile kan pıhtılaşması çıktı sadece.
onun dışında aslında benim çok fazla alllerjilerim var, ilaç, gıda gibi allerjiler. belki onlar etkili diye allerji doktoruna bile gittim ama değişen bişi olmadı.
son denememin negatif sonucu dün belli oldu hala adet olamadım ama en kısa zamanda yücel beye gitmeyi düşünüyorum. sen tekrar ne zaman düşünüyorsun? inşallah güzel haberlerimizi paylaşırız buradan...

merhaba nhs, güzel haberini alırsın inşallah.
benden de hiç rahim filmi istemediler o kadar başarısız sonuca rağmen:KK43:( hatta bir doktorumu zorladım çektirelim diye gerek yok dedi.
genetik testte heterezigot olarak kan pıhtılaşması çıkmıştı o da önemli değil dedi doktor ama bilmiyorum. ilk görüşmeye adetin 2. veya 3 . gününe denk getirerek gitmeyi düşünüyorum ama ankaradayım.
bakalım çok zor olmaz inşallah bize.

gerçekten bu bilgilere ihtiyacım vardı. biz de sorun ne olduğunu hala bilmiyoruz. eşimin değerlerine iyi dediler. bende de bilinen bir sorun yok. son denememizde genetik testi ile kan pıhtılaşması çıktı sadece.
onun dışında aslında benim çok fazla alllerjilerim var, ilaç, gıda gibi allerjiler. belki onlar etkili diye allerji doktoruna bile gittim ama değişen bişi olmadı.
son denememin negatif sonucu dün belli oldu hala adet olamadım ama en kısa zamanda yücel beye gitmeyi düşünüyorum. sen tekrar ne zaman düşünüyorsun? inşallah güzel haberlerimizi paylaşırız buradan...

yücel bey bana kan pıhtılaşmasıyla ilgili hamilelite hergün iğne olucaksın kan sulandıırıcı dedi kan pıhtılaşması önemli bence rahim filmi çekirtir ve öyle yücel beyle görüş senden mutlaka istiycektir sorun varsa histeroskopi öneriyor bence reglini beklemene gerek yok yinede sen bilirsin ama

son denememin negatif sonucu dün belli oldu hala adet olamadım ama en kısa zamanda yücel beye gitmeyi düşünüyorum. sen tekrar ne zaman düşünüyorsun? inşallah güzel haberlerimizi paylaşırız buradan...[/QUOTE]

ben kasım aralık gibi düşünüyorum ikinciyi.inşallah son olur bende bebeğime kavuşurum.kan pıhtılaşması çok önemli tüp bebekde ve bunu senin son denemende mi yaptılar.bizimde ikinci denemede genetik testler yapıcaklar.inşallah sen ve tüm isteyenler bebeklerimize kavuşuruz daha önceki denemelerini nerde yaptın

ben kasım aralık gibi düşünüyorum ikinciyi.inşallah son olur bende bebeğime kavuşurum.kan pıhtılaşması çok önemli tüp bebekde ve bunu senin son denemende mi yaptılar.bizimde ikinci denemede genetik testler yapıcaklar.inşallah sen ve tüm isteyenler bebeklerimize kavuşuruz daha önceki denemelerini nerde yaptın[/QUOTE]

hacettepe, anatolia, ve en son ankara tüp bebek kliniği.
son tüp bebek denemem nisanda oldu onda istediler ama sonuçları tedavimin sonunda çıktı bir işe yaramadı. sonra bu ay nisandan kalan donmuş embriyoları çözdürdük o zaman kan sulandırıcı kullandım ama heterezigotmuş benim gen. o nedenle doktor insanların yarısı heterezigot, ondan kaynaklanmaz ama yine de kullan demişti. ama o da işe yaramadı malesef:KK43:

ben kasım aralık gibi düşünüyorum ikinciyi.inşallah son olur bende bebeğime kavuşurum.kan pıhtılaşması çok önemli tüp bebekde ve bunu senin son denemende mi yaptılar.bizimde ikinci denemede genetik testler yapıcaklar.inşallah sen ve tüm isteyenler bebeklerimize kavuşuruz daha önceki denemelerini nerde yaptın

son tüp bebek denemem nisanda oldu onda istediler ama sonuçları tedavimin sonunda çıktı bir işe yaramadı. sonra bu ay nisandan kalan donmuş embriyoları çözdürdük o zaman kan sulandırıcı kullandım ama heterezigotmuş benim gen. o nedenle doktor insanların yarısı heterezigot, ondan kaynaklanmaz ama yine de kullan demişti. ama o da işe yaramadı malesef:KK43:[/QUOTE]

son denemen çok yakın bir zamanda olmuş canım sen yücel beyle görüşmeye git ve bu güne kadar yaptırdığınız bütün test sonuçlarını da görür giderken.yaşın kaç bu arada ve bu denemeri hep peşpeşe mi yaptın.aslında çok deneme yapmışsın biraz daha dinlenebirdin belki kendiliğinden olur.:KK49::KK49::KK49:

dün doktora gittim kanamam normalmiş 1-2 güne biticek dedi cuma yine gidicem yumurtaların büyümesini bekliyorum bestes doktordan sonra gelişmeleri yazarsın kendine dikkat et

Merhaba canim, keseyi gorduk:))) dr progestsn jel verdi hergun onu kullaniyorum sukur lekelenme jeli kullanmaya baslayinca durdu.. Nasil gidio senin buyumeleri? Kac gun sonra opu oldugunu heralde daha soyleyemiolardir

Selam
Ben augustosda ikinci tüp tedavime basliyacagim.. Memorial ile brüksel tüp bebek arasinda kaldim.. Pgd yapilmasi lazim bizde kromozom bozuklugu oldugu icin esimde bende problem yok.. Pgd brükselde cok yapiliyormu?? Yurt disindan geldigim icin neresi iyi ve güvenilir diye bilmiyorum arada kaldim...

Merhaba canim, keseyi gorduk:))) dr progestsn jel verdi hergun onu kullaniyorum sukur lekelenme jeli kullanmaya baslayinca durdu.. Nasil gidio senin buyumeleri? Kac gun sonra opu oldugunu heralde daha soyleyemiolardir[/QUOTE

canım çok sevindim allah kucağına almayıda nasip eder inşallah benim durumlar pek parlak değil daha önceki denemelerimde olduğu gibi yumurtalar sonlara gelince büyümeleri duruyor 14 taneyle başladık ama 5 tanesi büyüdü yarın toplanıcaklar yumurtam çok olsaydı en azından en iyisini seçme sansımız olucaktı bakalım artık herşeyin hayırlısı bunada şükrediyorum inşş iyi sonuçlar bildiririm sana lütfen bana dua et

Merhaba canim, keseyi gorduk:))) dr progestsn jel verdi hergun onu kullaniyorum sukur lekelenme jeli kullanmaya baslayinca durdu.. Nasil gidio senin buyumeleri? Kac gun sonra opu oldugunu heralde daha soyleyemiolardir[/QUOTE

canım çok sevindim allah kucağına almayıda nasip eder inşallah benim durumlar pek parlak değil daha önceki denemelerimde olduğu gibi yumurtalar sonlara gelince büyümeleri duruyor 14 taneyle başladık ama 5 tanesi büyüdü yarın toplanıcaklar yumurtam çok olsaydı en azından en iyisini seçme sansımız olucaktı bakalım artık herşeyin hayırlısı bunada şükrediyorum inşş iyi sonuçlar bildiririm sana lütfen bana dua et

İnsallah hepsi iyi kalitede olur canim senin icin bol bol dua edicem.. Simdiden bol sans yarin icin.. haberdar edersin bizide:)

son tüp bebek denemem nisanda oldu onda istediler ama sonuçları tedavimin sonunda çıktı bir işe yaramadı. sonra bu ay nisandan kalan donmuş embriyoları çözdürdük o zaman kan sulandırıcı kullandım ama heterezigotmuş benim gen. o nedenle doktor insanların yarısı heterezigot, ondan kaynaklanmaz ama yine de kullan demişti. ama o da işe yaramadı malesef:KK43:

son denemen çok yakın bir zamanda olmuş canım sen yücel beyle görüşmeye git ve bu güne kadar yaptırdığınız bütün test sonuçlarını da görür giderken.yaşın kaç bu arada ve bu denemeri hep peşpeşe mi yaptın.aslında çok deneme yapmışsın biraz daha dinlenebirdin belki kendiliğinden olur.:KK49::KK49::KK49:[/QUOTE]

aslında çok yakın tarihler diil, geçen sene şubat tüp, eylülde donma çözme, sonra 2011 nisan tekrar tüp, temmuzda donma çözme gibi oldu. sonuncu biraz yakın evet. ama yaş oldu 34, 7 yıldır evliyiz. artık gelsin istiyorum bebişimi:KK43:(( son denemede test tarihimde sonucum şüpheli çıktı, var mı yok mu bebek pek anlaşılamadı. beta hcg 14 çıktı.sonra 2 gün sonra tekrar test filan derken ancak dün adet oldum. ankarada olduğum için ağustos sonu bayram tatiline denk getirip mi gitsem brüksele diye düşünüyorum ama tabi doktor o zaman olur mu bilmiyorum da. yıllık iznimde sadece 1 hafta kaldı. kafam çok karışık. düşünceleerimi toparlayamıyorum.

son denemen çok yakın bir zamanda olmuş canım sen yücel beyle görüşmeye git ve bu güne kadar yaptırdığınız bütün test sonuçlarını da görür giderken.yaşın kaç bu arada ve bu denemeri hep peşpeşe mi yaptın.aslında çok deneme yapmışsın biraz daha dinlenebirdin belki kendiliğinden olur.:KK49::KK49::KK49:

aslında çok yakın tarihler diil, geçen sene şubat tüp, eylülde donma çözme, sonra 2011 nisan tekrar tüp, temmuzda donma çözme gibi oldu. sonuncu biraz yakın evet. ama yaş oldu 34, 7 yıldır evliyiz. artık gelsin istiyorum bebişimi:KK43:(( son denemede test tarihimde sonucum şüpheli çıktı, var mı yok mu bebek pek anlaşılamadı. beta hcg 14 çıktı.sonra 2 gün sonra tekrar test filan derken ancak dün adet oldum. ankarada olduğum için ağustos sonu bayram tatiline denk getirip mi gitsem brüksele diye düşünüyorum ama tabi doktor o zaman olur mu bilmiyorum da. yıllık iznimde sadece 1 hafta kaldı. kafam çok karışık. düşünceleerimi toparlayamıyorum.[/QUOTE]

merkezi arayıp bilgi alabilirsin yıllık izinde gidip ön görüşme yapıp bayram tatilinde tedaviye başlayabilirsin.uzun süre evli olupta tüp denemeleri de olumsuz örnekler görünce çok korkuyorum ben 2 senedir bunla baş edemiyorum biran önce olması için sabırsızlanıyorum allah vermeyince sabrını veriyor demekki.ben çok korkuyorum ikincide de olmucak diye allah yardımcımız olsun tez zamanda bizi bebeklerimize kavuştursun

herkese merhabalar..baştan sona tüm sayfaları okudum günlerdir.hepinize çok teşekkür ederim sayenizde biçok şeyi biliyorum.bende pko var.sanırım nhs sende de pko var.öyle hatırlıyorum.o nedenle senin tedavini merakla takip ediyorum:)genelde hep erkek infertilitesi var sanırım brükselde.bizde eşimde bi sorun yok.3 ayrı yerde test yaptık hepsi iyi çıktı.benim başarısız bir aşılamam var birde rahmimdeki 2 polipi aldırdığım bir operasyonum.3 yıl önce 1 kere kimyasal gebelik geçirdim.ondan başkada gebelik namına bişey olmadı.o zaman zayıftım.sanırım pko da zayıf olmak çok önemliymiş.nhs senin kilo sorunun varmı.ben şimdi zayıflamaya çalışıyorum.60 kiloyum 52-53 lere düşmem lazım.ayrıca bu ay 2. aşılama için tedaviye başlıyorum.eğer olmazsa 1 aşılama daha deneyeceğim ve ekim kasım gibi tüp bebeğe geçeceğim.bende memorial ataşehir ile brüksel arasında kararsızdım ama sayenizde artık brüksele gitmem gerektiğini biliyorum:)benim rahim filmi temiz çıktı ama bilmiyorum.yani şuan için görünen tek sorun pko.ama önemli bir sorun malesef..çok uzun yazdım kızlar kusuruma bakmayın.pko lu olup bu merkezde tüp bebekle hamile kalan duydunuzmu kızlar?yada başka merkezde?

X