Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

banada o duayı verirmisiniz arkadaşım benimde çok ihitiyacım var yumurtalık rezervimde azalma var ilk denememde 2 yumurta verebildim 2. de kaç olur bilmiyorum

hazelcim çok güzel yazmış sende mutlaka okumalısın insanın içi huzurla doluyor ve umudun artıyor

Allah razı olsun canım.Rabbim hepımıze saglıklı ve hayırlı evlatlar versın inşallah.

bende 1900 defa cts okunan duayı mart ayında okumustum bırkac cts gunu.o ay asılama yaptrmıstık olmamıstı.ama nısanda geldı bebegım ki ben o duayı ogrendıgımde bırkac kısı daha o duayı okudugunda o ay gelmıstı bebıslerı.dedımkı bende herhalde bu duanın yuzu suyu hurmetıne elbet bırgun gelecek bebegım ama o ay bu ay degılmıs dedım.Rabbıme şükürler olsunkı sonrakı ay geldı bebegım.ben dualara ınanıyorum gercekten cok gucluler.enınde sonunda bu duaların yuzu suyu hurmetıne sızınde bebıslerınız gelecek hıc umutsuz olmayın.

ikra sende yumurta rezerv azlıgından bahsetmıssın ama 1 yumurta yeter zaten olması ıcın.ve kalıtesı onemlı sayısı degıl.burda 1-2 yumurtası cıkıpta hamıle olan cok kısı okudum.ona takılma Rabbım yazdysa olur.
ama burdan szılerınde hamıleyım yazdıgınızı okuyacagımıza ınanıyorum.
ha bırde bırseyı ısterken şunun olmasını cok ıstıyorum dıyın işe yarayabılır.ben son zamanlarda o sekılde dua edıyordum ıcımden gelenlerı o sekılde kelımelere döküyordum .mesela hamıle olmayı cok ıstıyorum .bebegımın saglıkla dogmasını cok ıstıyorum.bunlar benım hamıle kalmadan once yasadıklarım belkı olumlu etkısı olmustur.
bırde ben hamıle kaldıgım ay hergun hurma yedım ve karanfıl cıgnedım yaraRı olmusmudur bılmıyorum ama yazmak ıstedım.karanfılı kk da okumustum .yumurtaya ıyı geldıgını.o ay yapayım dedım.ne duysak onu yapıyordum artık.Rabbım sızlerede gostersın bebısınızı gormeye gıttıgınız gunlerı.AMİN.

bende, omega 3 içiyorum eşimede içiriyorum, biryerde okudum yumurtaların kalitesini arttırıyormuş.. aynı zamanda keçi boynuzu kürüne de başladık inşallah etkisi olur...

Arkadaşlar tedavimizin hayırlı olumlu sonuçlanması için allahın isimleri var "günlük" okunacak.sayıları yanında yazıyor sanırım ebced hesabına göre.iş yaparken bile okunabilir siz bilirsiniz

günlük okunacak

ya muhyi (68 kez)= can bağışlayan hayat veren.işlerin başarılı olması için
ya bedi (86 kez)= maddi manevi güzellik veren.allahın yardımına nail olmak için
ya mübdi (57kez) = varlıkları örneksiz yaratan.her işte muvaffak olmak için
ya vekil (66kez) =allahtan her türlü yardımı görmek için.
Ya latif (129kez) =dileklerin olması için
ya kayyum (156 kez) = allahın izniyle her isteği olur.
Ya semi (180kez) = işiten.duaların kabul olması için
ya bari (214 kez) = eşyayı herşeyin vucudunu birleşmesini uygun yaratan
ya rakib (312kez)= bütün varlığı gözeten,her işte allahın korumasında olmak için
ya hay (324kez) =diri.herşeye gücü yeten
ya halık(731kez) = varlığı yoktan vareden.üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmak,başarılı olmak için
ya veliyy 2116 kez = her işte allahın yardımı için
ya muti veren ihsan eden.bunun sayısını bulamadım

allah kabul etsin

İnşallah canım darısı başına sağlıkla kucağımıza aldığımız günleride görürüz inşallah.
Çift çizgi yi görmek bile mucize gibiydi benim için...

senin icin cok memnun oldum. Allah tamamini erdersin. Benim yumoslarim gecen sali transfer edildi. Ve simdi beklemedeyim. Okudum sende bes gün evdeymisin. Bende 8 gün evde kalicam. Sagolsun iki annemde bana gül gibi bakiyorlar.
Benimde 3. denemem. Daha öncekiler 2006 oldu. Insallah busefer tutar. seni okuyunca cok umutlandim.
Beklemek zor hep iyi düsünmek istiyorum. Allah isteyen herkese hayirli saglikli evlatlar versin.

Selam Canım;
Amin cümlemiz için sağlıklı hayırlı evlatlar olsunlar inşallah...
Hep pozitif düşün ne güzel 8 gün de evdesin test günün ne zaman ? Çift embriyo değil mi?

Son düzenleme:
Selam Canım;
Amin cümlemiz için sağlıklı hayırlı evlatlar olsunlar inşallah...
Hep pozitif düşün ne güzel 8 gün de evdesin test günün ne zaman ? Çift embriyo değil mi?

Selam Canim,

bu sefer cok pozitiv düsünüyorum. Bazende Acaba diye soruyorum.
Evet iki Embriyo. Bakalim Embriolog iyi olduklarini söyledi. Insallah öyledir.
Testi ayin 27. de yapicam insallah. Kac yasindasin sorabilirmiyim? Ben 34 düm. Insallah cok yasim ileri degildir.

Test tarihine son 4 gün az kalmış heyecan doruktadır şimdi

Yaşın bence normal 40 a kadar sorun olmadığını söylüyor doktorlar. ben 29 yaşındayım.

Günaydın abc76
Bugün test günündü, sonucu buradan bizimle de paylaş olur mu? Allah her şeyin hayırlısını nasip etsin inşallah..

Günaydın abc76
Bugün test günündü, sonucu buradan bizimle de paylaş olur mu? Allah her şeyin hayırlısını nasip etsin inşallah..

Merhaba canim,

kusura bakma oldukca gec yaziyorum. Bugün cok heyecanli bir gün dü.
Evet sonuc positiv.
Duydugmda cok sasirdim. Allah herkese nasip etsin.
Simdide onlari Ultrasonda görmege geldi. Insallah hersey yolunda gider hpimiz icin.
Neolur kimse umudunu yitirmesin.

Tebrik ederim Canım,Allah Sağlıkla kucağınıza alacağınız günü de gösterir inşallah.
Değerin yüksek çıktı sanırım bir ikiz daha geliyor topiğe hayırlısı ile..

Son düzenleme:
slm ben izmirde yaşıyorum,,188 sayfanın tamamını okudum,,içinizde endometriozisi olupta laporoskopi olmadan direk tüp yaptıran varmı??bende brukselı dusunuyorum tabıkı,,

bu arada mart2011 gibi yücel beye gittim,bana laporoskopi dedi (sağ yumurtalıkta 2 tane çikolata kisti var).
fakat araştırmalarım sonucu laporoskopi olanlarla olmayanların tüp başarısı aynı diye öğrendim,,bu konuda deneyimi olan varmı??

selam canım,
bende laparoskopi oldum, bende 3 tane çikolata kisti vardı boyutları büyüktü 6+5+3cm. ilk önce prof. dr. Engin Oral'a gittim ve laparoskopi olmadan tüp bebek yapabilirmiyiz dedim, bu çok macera dolu bir yol tabikide olabilir ama sadece 1 kere şansımız olur dedi, çünkü bu verecekleri hormon iğneleri ile kistelerin büyüme ve yenilerinin oluşma olasılığı yüksekmiş. ben kardeşim olsan ne tavsiye ederim diye sorarsan ilk önce laparosklopi sonrasında doğal yolla 6ay-1 sene olmazsa tüp bebek öneririm, ama eğer şansa hamile kalırsan bu kistler yok olur gider, buda çok büyük bir şanstır senin gibi bir hastada dedi. birde tabi şöyle bir boyutu var bildiğim kadarıyla çikolata kisteleri varken daha az yumurta oluşuyor ve tüp bebek denemen tutmazsa tekrar OPU yaptırman gerekiyor.
Sonra Prof. Dr. Yücel Karaman'a gittim direk laparoskopi yapacağız temizleneceksin sonra doğal yolla hamile kalmayı deneyeceksin 6hafta sonra dedi bende 2 gün sonra lap. oldum, şimdi çok rahatım bir sıkıntı yok 2ay geçti, bence ol kurtul tertemiz ol sonra oluyorsa doğal yolla hamile kal:) bide dr. bana demiştiki senin çok büyük kistlerin eğer 4cm olsa lap. a gerek yok tüp bebek denemesi de mantıklı olabilir demişti.
dr. una güveniyorsan dediğini yap bence...
rezerv azalır diye korkuyorsan tabii biraz bişiler azalıyor diyor dr. yani %100 verimli bundan sonra olmayacak dedi ama ben hemen amilyattan 5 hafta sonra baktırdım 10tane folikulum vardı:) cok iyi güzel dedi..
şimdi biz erkek sorunundan dlayı tüp bebek deneyeceğiz.

umarım herşey gönlünce olur:) haber ver ama merak ederiz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…