Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Yasemin hayırlı olsun canım, inşallah tedavin hayırlısıyla güzel bir melekle sonuçlanır...Canım ben ilacı hafta içi yarım h.sonları tam alıyorum, bırakmadım, değerlerim normal sınırlar içinde olduğu için ilaç dozajı değişmedi.

sevimli nerdesin canım?

buralardayım canım :)

merhaba arkadaşlar,

1,5 haftadır nete giremedim, isevimli anjelic iyi haberlerinizi okudum.. çok sevindim.... yasemin seninde hayırlı olsun canım başlamışsın ... inşallah biran önce bebiş haberlerini alırız...

öpüyorum hepinizi....

Kızlar nasılsınız? Yz sıcaklarında forma kimze girmiyor anlaşılan

Sevimli, butterfly, yasemin nasılsınız kızlar?

Kızlar nasılsınız? Yz sıcaklarında forma kimze girmiyor anlaşılan

Sevimli, butterfly, yasemin nasılsınız kızlar?

anjelic canım saoğalsın bu mübarek günlerde dualarımız kabul olsun inş.
sevimi ve sen çoğu bitti azı kaldı .sizin mutlu yüzlerinizi hayal ediyorum.bende arkanızdayım inş.
bu gün görüştüm yücel bey ile aynı ilaçlara devam ediyoruz.puregon 375 mg. dozaj biraz yüksekmi sizce? aslında ilaç ,dozaj yaşa göre ve duruma göre değişiyor.
pazartesi tekrar yumurta takibi ve ilaç alıcam.yücel beyi artık göremicem galiba p.tesi hüsamettin bey bakıcak tanışmış olucaz.transferide o yapacak.
sen neler yapıyon anjelic? ciciler aldınmı?:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

butterfly nerelerdesin canım.
hayırdır pek görünmüyosun tatil falanmı?
teşekkürler inş. iyi haberler veririm sizlereopuyorumnanaktan
sen neler yapıyorsun?:tesellipuyorumnanaktan

butterfly nerelerdesin canım.
hayırdır pek görünmüyosun tatil falanmı?
teşekkürler inş. iyi haberler veririm sizlereopuyorumnanaktan
sen neler yapıyorsun?:tesellipuyorumnanaktan

evet canım 2 haftadır izindeydim... annemleri ziyarete gittik ... stressiz 2 hafta süperdi.. pazartesi tekrar başlıyorum işe bakalım tekrar stresli ortama girmek korkutuyor beni... ne yapalım işim katlanıyorum...

onıun dışında bir gelişme yok bakalım bekliyoruz....

Doz konusunda sen doktoruna güven canım, onlar sık sık tahlil yapıp ayarlıyorlar bildiğim kadarıyla...Bugün eşimle ebebk mağazasına gittik, alınacak o kadar çok şey var ki insanın gözü korkuyor, bebek bakım malzemeleri aldım bu sefer, hepsi de çok şirin ama onları yerleştirmek bile zaman alıcı işler, bakalım ne yapıcam, daha o kadar çoık şey var ki kafam karışıyor yaaabilmiyorumkismile inşallah sen de bu tatlı koşturmacaları yaşayacaksın canım.a.s.

anjelic merhaba canım,
önce yüca yüce rabbim evvel allah,sonra dr. uma güveniyorum.başka çare yok. allhım yazdıysa olacak bu iş ama hayal etmiyorum.. edemiyorum... fena değilim orta işte...
yarın yine randevum var brükselde hüsamettin bey ile .
aaayyyy ne tatlı işlerde kızlara ciciler hiç şikayet etmehihoyyyt
kızlara isim ne düşündün? bişi düşünmdedim deme bayıltma beniakannehir
genelde öle derlerde:sm_confused:

merhabalar herkesevereliniortak aranıza yeni katıldım ve yücel beyle geçen ay tanıştık ben 1 buçuk yıllık evliyim ve yarim rahim var ve malesef bebek konusunda sonuç hüsran araştırma yaparken yücel bey i buldum çok şirin bi insan bana uygulayaağı yöntemler sırasıyla histeroskopi spiral balon ve tüp bebek malesef eşimdede sperm kalitesi ½0 mış bu yüzden tüp bebek yapmamız gerektiğini söyledi..tedaviye başlıyacaktıkki araya ramazan girdi şimdi sizlerin yardımına ihtiyacım var ççook korkuyorum umarım bana yardımcı olursunuz histeroskopi sonrasında ağrı oluyomu aynı gün eve dönüyormuyuz balon nedir bunu araştırdım ama bulamadım nasıl bi uygulama bana bunlardan bahsedebilirmisiniz inanın o kadar korkuyorum ki sağlam bi yapıya sahip değilim hiç dayanamıyorum ama ne olur beni biraz bilgilendirin:kedi:

canım geçmiş olsun öncelikle histeroskopi bsit bi işlem adet ağrısından birax fazla benim ağrım aynı gün içinde hatta 1 saat içinde kesildi hastanedende 1 saat sonra çıktım korkulacak bişey değil

bu arada kızlar nerelerdesinizzzzzzzzzz

zerray merhaba caım hoşgeldin aramıza,
ben laparoskopi olmuştum yücel bey e ona güven kesinlikle allahın izniyle çok usta bir ele emanet olacaksın.ben sabah ameliayt oldum saat 6 gibi çıktım.ameliyat sırasında ağrı kesici yapmışlar bi dahada ben istemedim. ağrım yoktu. hemşire bile şaşırmıştı.yücel bey e güven .
valla ramazan da dinlemedim başladım tüp bebeğe sabrım kalmadı artık yarın opum var benimde.

kızlar yarın sabah opuya giriyorum.duanıza ihatıyacım var.çok merak ediyorum kaç emriyo hazır olacak.geçen seneki başıma gelen olmaz inş. geçen sene 7 yumurtadan kalan 1 embriyo olmuştu.göreceğiz bakalım kısmetse...allahım yardım et:Saruboceq:

hadi hayırlısı bakalım inşallah herşey yolunda gider. bende aslında ameliyat olayım dedim ramazanda ama çok sabırsızlanıyorum bende ama eşim olmaz diyor bakalım artık ne olacak biran öncede olsun bitsin istiyorum düşündükçe daha da bi korkuyorum ayyy mevla herkese herşeyin hayırlısını versin dimi yasemin neyse duamdasın bu gece inşllah çok öptm opuyorumnanaktan

merhaba yasemin,

nasıl geçti canım bugünkü randevun... nasılsın canım..

butterfly , iyim canım allaha şükür norkozla olnuca bişi duymuyosun acı falan yok tabi.
benim derdim sonuç ne olacak.10 yumurta çıktı yarın arayacaklar. döllenme ve kalitesi e ilede bilgilendirme olacak.
sen nasılsın nasıl gidiyor moraller?olumunekankayizsmile

zerray merhaba canım benim duaların için allah razı olsun. böyle işte aslında dualarımız karşılıklı.
ismen bile bilmiyoruz birbirimizi k.k daki arkadaşlarım için diyorum dualarımda..
opu iyi geçti akşamdan da fazla stres yapmadım narkoz varya huşu içinde uyuyossun bikere.
ameliyatımda öle olmuştu. inan bana sakın korkma hiçbişi duymuyosun.
benim opuda 10 yumurtam çıktı. yarın ve sonrasında bilgilenmme olacak transfer günü söylenecek.blast embriyo ya geçilebilecekmi?sonuç önemli ....inş. herşey güzel olacak.
hepimiz için olsun değilmiki bu kadar istemek?allah yolumuzu açık etsin kızlar

inşallah güzel olacak evet herşey yeterki inanalım ve Allaha güvenelim ve birbirimize dediğin gibi ismen bilmesek bile yaptığımız dular kim bilir ne kadar önemli her daim duamdasın...
bende artık sabırsızlanıyorum ama benim sanırım eylül sonu gibi histeroskopi olur ve sonrasında beklemeye geçmek istiyorum bi kaç ay bakalım herkes için hayırlısı öptm çook güzel haberlere devam yasemincim ....

Kızlar ben geldiiiim, nasılsınız? Sevimli napıyorsun, çık bakiim dışarı :)

yasemin canım en zor kısmı atlatmışsın, yumurta sayın da çok iyi maşallah, hepsi pıtır pıtır sağlıklı embriyolar olur inşallah, haberlerini bekliyoruz canım.

Selam Kızlar,

Yasemin hadi hayırlısı çoğu gitmiş azı kalmış inşallah seninde güzel haberlerini alırız burdan..

Zerray sanada tedavinde şimdiden bol şans diliyorum hakkınızda hayırlısı olur inşallahh.

Anjelic , sevimli bebişleriniz ve sizlerde iyisinizdir inşallah.. Bana gelince benim 2 gün önce çok kötü sancım ve kanamam oldu bi gece hastanede yatırıldım şimdide raporluyum ama çok şükür bebeğim iyiymiş çok kormuştum beni bıraktı diye sizlerinde kanamalarınız olmuştu ne kadar sürede geçti ve sebebi neydi acaba benimkine sebep söleyemediler zaten burası küçük biyer doktoralrdan çok rabbime amenetiz açıkcası. Bana ikili test bile yapmıycaklar üçlü test yaparız dedi doktor. offfffffffff.. kendinize iyi bakın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…