Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

canım bişeyi merak ettim aşılama senin kararınmı yapılan tetikler sonucumu aşılama istiyorsun sanırım bizim topikte yüzel hocada aşılama yaptıran yok

umutyolcusuyum hayırlı olsun, doğru adresi bulmuşsun bence:)

sevimli nasılsın? Neden bi ticker yapmadın hala yaaa?

ticker yapmasını bir türlü beceremedim desem :))))) buarada iyiyim canım cuma gününü halatlarla çekiyorum resmen çatlıyacam merakımdan belki cinsiyetide öğrenirsiniz diyolar 2li testlerde öğrenen çok varmış uffff valla çatlıyacak başka bi tabiri yok bu merakın :)))):kedi:

evet sevimli aşılamayı ben yaptırmak istiyorum. tabi doktor neder bilemiyeceğim. 1 kere denedim çatlatma iğnesi ve doğal olarak ama olmadı. insanın içi kötü oluyor. belki aşılama ile şansım daha da artar diye düşünüyorum...

canım belki aşılamayla boşa vakit kaybı yapıyorsun sonuçta oda maddiyata dayalı bi olay yani senin kararın değil bu bence bütün tahlillerinle gidip yücel hocadan fikir al ben 3 sene boşa tedavi gördüm normal olabilir dediler aşılama olabilir dediler ama malesef ikisindede hiç şansımız yokmuş

sevimli cuma geldi bak çabucak, senden güzel haberler bekliyorum, ben de yarın doktora gidicem, inşallak miniklerim iyidir...

aslında haklısın sevimli. en iyisi gidip doktorun dediğini uygulamak. ama önce moralimi düzeltip kendimi hazırlamalıyım. çok çabuk demoralize oluyorum. her türlü sonuca kendimi baştan hazırlıyorum fakat sonuçlanmayınca içim kararıyor. öncelikle bu konuda kendimi düzeltmeliyim. çünkü moral ve sabır gerektiren bir yolda yürüyeceğimi biliyorum...

sevimli cuma geldi bak çabucak, senden güzel haberler bekliyorum, ben de yarın doktora gidicem, inşallak miniklerim iyidir...

biz çok iyiyiz anjelic oğluşum oluyor hemde çok terbiyesiz açmış bacakları bi türlü kapamak bilmedi herkese gösterdi pipisini hüsamettin bey %99 erkek dedi acayip mutluyum artık talip olabilrim kızlardan birine benim yakışıklıyı damat alırsın artık :)))) hadi sendende gzel haberler bekliyoruz yarın

inş canım moralini bozma geride kaldı biz neler bıraktık geride ne acılar sen hazır ol yeterki herşey olur yeterki kalpten inan onun var olduğunu düşün herşey olur canım

Selam arkadaşlar, uzun zamandır giremedim eşimin memleketine tayinimiz çıktı ve taşın yerleş derken baya yoğun ve yorucu günler geçirdik. Geçmiş sayfalarını okudum çok şükür herkes iyi yeni katılan arkadaşlar da inşallah bu yolda mutlu sonucu alırlar.

Anjelic senin maşallah kızların, Sevimli senin de oğlun olcakmış ne güzel.. Sevimli kaç haftalıksın erken belli oldu sanki öle değilmi?? Bu arada ikili testini yaptırdınmı canım. Malum bizim şehir değiştiğinden doktorum değişti burda bi doktor bulduum kendime fakat bana ikili test önermiyorum yaptırtmıyorum dedi üçlü test yaptırırız dedi ne yapsam bilmiyorum kafam karıştı...

saol canım evt oğlum olucak inş 12 haftam bittiğinde öğrendim canım ikili testte belli oldu canım ikli testi bebeğin pozisyonuna göre yapıyorlarmış zaten hüsamettin bey bebek uygun pozisyonda değilse yapmayız demişti ama bizimki saolsun acayip fırlama bişey hüsamettin bey hazır olun afacan bişley geliyor muayene etmesine bile izin vermedi bi türlü ama çok şükür zorda olsa yaptık testi usgde herşey normal sınırlarda dedi kanda bir hafta sonra çıkıcakmış bizim kesin %99 erkekmiş kızlarda bu kadar net belli olamayabilr dedi doktor

sevimli caaanım hayırlı olsun oğluşun, bilmiyom artık kızlarım bu işe ne der :) Canım benim kontrolde iyi geçti, benim kızlar yerinde durmuyori doktor kesin kız dedi, tescillendi yane...O hızla eşimle gittik bebişlere bir şeyler aldık, insan kendini bebek kıyafetlerinden alamıyor yaaa, gözüm döndü resmen :) Doktor 2 hafta sonra ayrıntılı için çağırdı, hayırlısı bakalım. Sen neler yaptın başka?

çok sevindim canım kızların iyi olmasına kızlar bi büyüsün biz görücüye geliriz seçim zor olucak ama napalım birini alıcaz ikiside çok güzeldir bizim keretada yakışıklı bişeye benziyor azıcıkta hınzır bi durmadı kontrol boyunca hepimiz gülme krizine girdik muayene bitene kadar artık hayırlısı kısmette varsa olur :))))) sen hızlı davranmışsın kıyafet için ben daha mağazalara bile bakamıyorum :))) ama bi başlasam sonumuz ne olur bilmiyorum :))) allah kocacıma çalışma gücü versin yandı :)))))

Bekliyoz canım sizikaydirigubbakcemile2 Aslında hızlı davranmak da değil de ilerleyen haftalarda alışveriş yapamam diye korkuyorum, ikizler bir de erken geliyor biliyorsun, her çıktığımda birer bi şey alıp köşeye atıcam, toptan alışveriş yapamam öylei kafam karışıyo benimsempatiksalakcinni

:)) oda doğru canım ikiz olunca dahada ağırlaşıcaksın bide toplu alışverişte insanın kafası karışır bende 2 ay sonrabaşlarım yavaş yavaş almaya inş

kızlar hepinize selamlar,
anjelic sevimli sizin adınıza çok seviniyorum.hayırlı sağlıklı evlatlar olsunlar inş.bebişlerin başını şimdiden bağlıyosunuz galibakaydirigubbakcemile3
kızlar bende bugün yücel beydeydim.ilk iğnem yapıldı orada.diğerleride evde devam edicem.muayenede 10 yumurta oluşacak dedi.sevindim bende
geçen seneki tüp bebekte 7 yumurtam olmuştu.
tabiki kalitesi önemli, aslında tutması inş.:Saruboceq:
opuya yücel bey girecek ama transferde belçikada olacakmış. transferi hüsamettin bey yapacak.biraz canım sıkıldı ama hayırlısı inş.
:Saruboceq:

kızlar bu sabah bende sürekli tuvalete gitme hissi başladı.öyleki çok zor muayeneye gittim.artık kafamda birdahaki aya kaldı kesin diyodum.marttaki ameliyatımdan sonrda aynı şey olmuştu.bactrim fort diye bi ilaç kullanmıştım . şimdi tekrar verdi yücel bey bi sakıncası da yok dedi.enfeksiyon başlangıcı yani..
bu arada anjelic eut.. ilaca devam edicem gebelik oluncada yarım alacakmışım.sen ilacı bıraktınmı yoksa devammı? ne zamana kadar kullanıcan?kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…