Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Sonucun pozitif olması herşeyin üzerinde dilerim.rabbim Saglik la nasip eder.Evet bende aldığım hizmetten şuana kadar memnun kaldim.Sonrasını yaşayıp göreceğiz.Ücret konusu bence daha açık olmalı birbirine yakın tarihlerde yazılmış mesajlarda öyle farklı ücretler varki beni rahatsız etti.Bize 3 ekimde transferden sonra dondurulmuş için ücret öderken dondurulmuş transfer ücreti 4500 dendi ama gerek olduğu tarihte değişiklik olabileceği söylendi.Bunu anlarım fakat bir mantığı olmali insana negatif bir enerji veriyor..

Son düzenleme:
Çok geçmiş olsun.insaalah ilaçla basit bir tedavi ile sagliginiza kavusursunuz.Merkez ile de görüşün insaallah çabucak geçer rabbim şifa versin.

Çok geçmiş olsun.insaalah ilaçla basit bir tedavi ile sagliginiza kavusursunuz.Merkez ile de görüşün insaallah çabucak geçer rabbim şifa versin.
Sağolun şimdilik kimseye ulaşamadım inşallah ulaşınca ne yapılması gerektiğini söylerler. Para da önemli değil arkadaşlar inşallah Allah evlatlarımıza tez vakitte kavuşturur hepimizi.

Ben bugün transfer oldum bize iki ay önce ebriyo dondurma 2150 demişlerdi ona göre kendimizi ayarlamıştık ama bugün 3500 aldılar fiyatlar değişti dediler son gün bizde böyle bişey yaşadık
Hadi ya cok fazla artmış, diğer yorumları da okudum da bize sayı fark etmiyor 2100 yada 2150 tam hatırlamıyorum öyle demişlerdi

Sağolun şimdilik kimseye ulaşamadım inşallah ulaşınca ne yapılması gerektiğini söylerler. Para da önemli değil arkadaşlar inşallah Allah evlatlarımıza tez vakitte kavuşturur hepimizi.
Haklısın canım para değil önemli olan da herşey para sağlık olsun da herşey yoluna girer elbet.Rabbim dileyen isteyen cümlesi ile beraber bizlerede nasip eder insaallah evlat sahibi olabilmeyi.tez zamanda hayırla sağlıkla..

Merhaba benm de sol tüpümde sıvı birikimi ve rahimde de bi polip varmış. Yücel beye gittik sol tüpü temizleyip kurtarabileceğini söyledi. Gittiğim tüm dr lar alınması gerektiğini söylemişti. Yücel bey %80 oranında tamir edilebilir dedi. Sonrasında doğal yoldan gebelik olması mümkün olabilirmiş. Fiyat içinde 19 bin dedi. Fiyat bize açıkcası fazla geldi biraz. Sizce normal mi? Ve yücel beyle ilgili tüp sorunları laporoskopi ve histereskopi anlamında düşünceleriniz nedir?

Merhaba şuan biraz daha iyi ama batmalar devam ediyor iltihap varmış ama antibiyotik kullanmadım şuan transferr olmayı düşünmüyorum. Açukcası çok canım sıkıldı bu enfeksiyon olayına.
Evet can sıkıcı birşey ama allah beterinden korusun.Antibiyotik kullanımı olmadan geçecek birşey mi yaşadığınız enfeksiyon umarım çabuk atlatirsınız.Transferi hazır hissettiğiniz olursunuz.Benimde bir yanım çok istekli bir yanım da bekle diyor kasım diye düşünüyordum ama aralık ayında da olabilir nasip diyeyim.

Merhaba geçmiş olsun.ben brukselde tüp bebek denedim.ilk denememdi.Sonucum negatif oldu ama hizmet olarak ben simdiye kadar memnun kaldım.laparoskopi işlemi ve ücreti konusunda bilgim yok ama 19 bin yüksek bir meblağ insaallah sizin için en iyi olanıseçmeyi nasip etsin rabbim

Bende ocak gibi düşünüyorum canım o zamana kadar sol kasığımın gececeğini umut ediyorum enfeksiyon kendiliğinden geçer diye düşünüyorum adetle temizleniyormuş. İnşallah hepimizin pozitif sonuçlanır tedavileri.

Amin insaallah emek harcayan tedavi olan cümlesine sağlıkla hayırla nasip olsun.

Merhaba,
Durumunla ilgili gelişme var mı?
Hala sol kasık ağrım devam ediyor lekelenmede. Maalesef sıvı birikmesi mi başka birsey mi hala bulamadılar doktor bakıp birsey yok adetle geçer deyip gönderiyor. Başka bir doktor bulmaya çalışacağım. Bu konuyu çözmeden transfer düşünmüyorum.

hay allah çok geçmiş olsun ben de yakın zamanda iki tüpümün de sıvı birikiminden dolayı tıkalı olduğunu öğrendim ve her iki tüpün de alınması şartmış.

hay allah çok geçmiş olsun ben de yakın zamanda iki tüpümün de sıvı birikiminden dolayı tıkalı olduğunu öğrendim ve her iki tüpün de alınması şartmış.
Çok geçmiş olsun nasıl ortaya çıktı sıvı birikmesi olduğu hsg de mi yoksa vajinal ultrasonda mı. Bende ne olduğunu da tam bulamadılar sürekli ağrı var ve kahverengi leke.

Arkadaşlar benim sonucun malesefki negatif bu sefer biraz umutluydum ama yine olmadı. Rabbim tez zamanda önce şifa sonra hayırlı evlatlar nasip etsin bizlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…