Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Sağolun. Böyle bir tanıdık eczanem yok maalesef. Ya da iyi ki mi demeliyim:) ben herhangi bir eczane daha mı ucuz gidip ne sorayım mesela gonal f ne kadar sizde mi diyeyim:) gibisinden sordum. Ben hemen utanırım borç bile olsa keriz gibi al deneni alırım hemen.. hazırlıklı olayım bileyim az çok diye.

Bir de yumurta toplama gününde refakatçi şart mı? İnsan kendi toparlanıp gidemez mi?

Yumurta toplama günü eşinizin de olması gerek diye hatırlıyorum o gün ödeme yapılıyor galiba .hastaneye sorarsiniz eşime gerek varmı diye ama sonrası biraz ağrı ve sersemlik oluyor refakatçi olsa daha iyi

Teşekkürler. Bakalım ne diyecekler. Bir şey daha kafama takılıyor biz bu süreci herkesten gizli yürütmek istiyoruz. herkesin pozitif haberi böyle paylaşım mı yapılıyor bi fikriniz var mı? O mu kaldı diyebilirsiniz tabi de ben ciddi ciddi çok rahatsız olurum böyle bir şey için baskı hissedersem. Ne bileyim başka videolar gördüm başka dr.lar da hamilesiniz haberi verirken çekim alıyorlar vs.

Ben hiç karsilasmadim başka merkezlerde izledim ama burukselde görmedim hiç.Bu arada yaşınız kaçtı

34. Ben başladım bugün. Transfer olmayacak benim dondurup hazır hissedince başlayacağım başka sağlık sorunlarım var aşırı kilom var ailevi sorunlar vs. O sırada yumurtam bitiyor telaşı yaşamaktansa dondurmak istedim. Bakalım yarın kendim iğnemi yapacağım. Hüsamettin bey kibar iyimser biri sevdim. Normalde yücel hocayı gördüm ilk gittiğimde ben de bugün yoktu.

Kimse yazmıyor... Burada ücret öderken veya yapılan işlemlere dair hiçbir belge almayan var mı benim gibi. İstemedim o an opu stresiyle sonra tuhaf geldi, ödeme yapıyorsun tamam sağolun iyi günler yumurtan alınıyo geçmiş olsun iyi günler. Kendilerini garantiye aldıkları onamları bir bir imzalıyosun ama eve gelirken senin elinde hiçbir yazılı belge bilgi olmuyor baya saçma geldi bu bana. Sizde de böyle mi oldu? Embriyo oluşursa eğer, dondurunca da böyle mi olacak '"tamam var bizde üç tane saklıyoruz bunu" ben de tamam diyip oradan ayrılacak mıyım?

Bize de ödemeye dair fatura yada fiş vermediler dediğiniz gibi o stresle bizimde almak hiç aklimiza gelmedi .Transfer sonrası ben epikriz raporu istemiştim onda yazıyor kaç tane toplandığı döndürüldügu kaç tane transfer edildigi

Aynen öyle valla gelince alırsınız dediler rahat olun dediler neyse artık dedim epikiriz için de gitmedim transfer olmadığım için şimdilik WhatsApptan gönderildi:) sizin kaçıncı denemeniz? Nasıl gidiyor hayat, beklentiler vs

Ah şimdi biraz bakınınca gördüm üçüncü denemeniz olacakmış. 11 inde yazmışsınız mesajı oldu mu transferiniz, yaş avantajınız var ne güzel umarım çok sürmez bekleyişiniz

Ah şimdi biraz bakınınca gördüm üçüncü denemeniz olacakmış. 11 inde yazmışsınız mesajı oldu mu transferiniz, yaş avantajınız var ne güzel umarım çok sürmez bekleyişiniz
Teşekkür ederim rabbim bekleyiste olan herkesin kucağını doldurur inşallah ben Nisan ayında gitmeyi istiyorum ama eşim maddi olarak biraz toparlanalim hazirandan sonra gidelim diyor. Bende tutunması için ne yapabilirim bilmiyorum ikidir hüsranla sonuçlanıyor

Merkezde nası işler coronadan dolayı farklılaşan bir süreç var mı? Transfer erteleme filan gibi. Kimseden ses çıkmıyor

Bize odeme yaptığımız herşeyin fişi verilmişti bn 2018 de yaptırdım bi kac ay icinde virüs olayı geçsin tekrar gidicez o konuda aklınızda bişey olmasın çünkü gerçekten güvenilir iyi bi merkez transfer yapıldığı gün elinize embriyoların bilgisi ve resmi olan bir kağıt veriliyo ödeme fişine takılmayın ićiniz rahat olsun o konuda bi sorun çıkacağını sanmıyorum

Merhabalar yeni gördüm mesajınızı. Yani ben tüm tüp bebek sürecin ücretini ödedim ama bikaç ay sonra transfer kısmı gerçekleşecek diye ayrıldım oradan başka sağlık problemlerimden dolayı. O yüzden WhatsApp üzerinden epikriz aldım sadece. İki embriyoyu ise dondurmak için de ayrıca ödeme yaptım. Bakalım evet virüs süreci iyice karıştırdı. Umarım bir an önce plan yapıp hayal kurabileceğimiz durumlara geliriz..

Merhaba arkadaşlar.son durumlar nedir merkez hakkında bilgisi olan varmı.tedaviye basliyorlarmi koronadan dolayı.daha önce yazan arkadaşlar transfer olan varmı aranizda. Umarım pozitif olmuştur. Ben de bu merkezi düşünüyorum. Fiyat bilgisi ve doktor tavsiyesi verebilir misiniz..Bir de yumurta rezervi kötü olanlara bakiliyormu burada.

Koronadan dolayı ara verilmişti ama şu an tedavi süreçleri devam ediyor. İnstagramdan Dr. Hüsamettin Uslu' yu takip edebilirsiniz. Her gün aydınlatıcı paylaşımları oluyor. Korona nedeniyle tedbirleri almışlar en fazla 2 kişi gidebiliyorsunuz merkeze yani yanınızda sadece 1 kişi ile kabul ediyorlar. Ben ağustosta transfer oldum ve pozitifim.

Allah kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.ben de hüsamettin beyi düşünüyorum. Peki sizin probleminiz neydi.ozel değilse eger. .ayrıca cevabınız için teşekkür ederim

Allah kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.ben de hüsamettin beyi düşünüyorum. Peki sizin probleminiz neydi.ozel değilse eger. .ayrıca cevabınız için teşekkür ederim

Çok teşekkürler. Benim her iki tüpüm de kapalıydı. Her iki tüpüm de kapalıyken ( başka bir hastanede ) 2 kez tüp bebek denedik. Tutmadı. Sonra Yücel Bey'i bulduk ve beni geçen sene sonunda ameliyat etti. Her iki tüpüm de alındı ( çünkü her ikisi de enfeksiyonluydu ). Ameliyattan sonra korona nedeniyle uzun süre dinlenmiş oldum yoksa daha erken başlayacaktım. Ameliyattan sonra ilk denemem geçen ay oldu ve tuttu. Hüsamettin Bey çok tatlı, çok ilgili bir doktor . Her şeyi Yücel Bey ile birlikte yapıyorlar. yumurta toplamalar, transferler ,doğumlar. Yani aynı anda 2 çok yetenekli doktorun güvenli ellerindesiniz. Yani bir hastayı tüp bebek için nasıl hazırlayacaklarını çok iyi biliyorlar.

Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin tekrar .peki randevu için ne önerirsiniz.ben şu an Cyclo prognova kullandım 21 gün.1 hafta içinde regl olurum.reglinin ikinci gununemi denk getirsem randevumu.ama o kadar çabuk zaman randevu veriyorlarmi. Tam olarak bilmiyorum çünkü ne zaman regl olucam.yol gösterin lutfen

Evet aynen dediğiniz gibi tedaviler reglin 2. veya 3.gününde başlanıyor. Ben 3 te başladım. Ben randevularda hiç sorun çekmedim. Zaten ilk gidişinizde tedaviniz başlarsa her randevuyu kendileri ayarlıyorlar. Bence hemen alın randevunuzu geç kalmayın. Ben merkeze ilk adımımı önce '' ön görüşme '' için atmıştım yani derdimi anlatmak için. O güne kadar yaptırdığım testler, tahliller ultrasonlar herşeyim vardı yanımda. Tüp bebek geçmişi anlattım ve doktorlar bana umut verdi. Nasıl bir yol izleneceğini anlattılar. Sürecim o şekilde başladı. İsterseniz merkezi arayın onlar sizi yönlendirir. Öncesinde Regl olmayı beklemeden sadece konuşmak için de gidebilirsiniz.

Çok ama çok teşekkür ederim. Arayıp görüştüm bugün. Evet dediginiz gibi randevuda problem yasamazsınız dediler.simdi reglimi bekliyorum.olunca 1.günü arayıp randevu alicam. Şimdiden heycanlandim ve umutlandım. Rabbim inşallah bu kez nasip etsin.. sizden de Allah razı olsun.belki sizin için klavyede sadece yazı yazmaktan ıbaret ama yazdığınız şeyler bana umut oldu. Şu kadınlar klubünün bu yönünü çok seviyorum. Burdaki insanlar bilmeden birilerine umut oluyor. Rabbim evladınizi size bagislasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…