Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Kızlar ben brükselde yaptım yücel hocaya çok memnun kaldım şuan ıkizlerim var rabbim sizede nasip etsin insallah

Merhaba son durumumuz nedir acaba tedavi gördünüz mü nasıl sonuç aldınız yücel beyi önerir misiniz

Merhaba çok şükür hamileyim iyiki de yücel beye gelmişim ekibi gerçekten bu işten anlıyor.

Merhaba çok şükür hamileyim iyiki de yücel beye gelmişim ekibi gerçekten bu işten anlıyor.
Senin adına çok sevindim canım sağlıkla kucağına almayı da nasip olsun inşallah darısı başıma ben de transfer oldum bekleme aşamasındayım Dua et senin duan kabul olur

merhaba ne zaman yaptırdınız fiyatları ne kadar dı ? bende yücel beye muayene olmak istiyorum hiç bir sorun yok ama hamile kalamadım
Canim ben2018 ocakta yaptım ama kasımda başlamıştım muayene 400 tl yani benim iki defa toplam 25 bin herşeyle ama uygun diğer yerler fazla 50 bin falan istediler ben çok memnun kaldım benim yumurta azdi

Merhaba. Öncelikle herkes icin guzel haberler diliyorum simdiden umarim her bekleyen en guzel haberleri alir sonunda. Benim 1 defa denemem oldu sonra biraktik mecburen. Elimde ilaçlarım kaldı isteyen olursa verebilirim ozelden yazarsaniz.

Merhaba. Öncelikle herkes icin guzel haberler diliyorum simdiden umarim her bekleyen en guzel haberleri alir sonunda. Benim 1 defa denemem oldu sonra biraktik mecburen. Elimde ilaçlarım kaldı isteyen olursa verebilirim ozelden yazarsaniz.

Merhaba son durumumuz nedir acaba tedavi gördünüz mü nasıl sonuç aldınız yücel beyi önerir misiniz
Merhabalar geç gördüm kusura bakmayın lütfen.. Ben bu ay başlayacağım hayırlısıyla ama kuzenim Yücel Bey'in hastası idi ve minik bir yeğenimiz var şu an maşallah, dünyaya gözlerini açtı

Merhaba herkese inşallah herkesin tedavisi istediği gibi olumlu sonuçlanır.Biz de geçen hafta yücel beyle ön görüşme yaptık ama heyecandan tüm soracakları mi unuttum şuan tedavi gören var mi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…