Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Arkadaşlar yakın zamanda tüp bebek tedavisi yaptıranlar fiyat bilgisi verebilir mi
Merhabalar ben 2biyokimyasal gebelik, 3başarısız transfer ve sonrasından kendiliğinden oluşan 8 haftalık gebeliğin turner sendromu sonucu kendiliğinden sonlanması akabinde soluğu Yücel Hocada aldım. Bende miyom var eşim ve benim genetik testlerimiz temiz (ancak temiz olması embriyoda genetik sorun olmayacağı anlamına gelmiyormuş).
Tüp bebek + ilaçlar+ özel sağlık sigortalı anlaşmalı kurumda ameliyat+ embriyoların genetiğe gitmesi 35000 gibi bir meblağ çıkıyor. Sasece tüp bebek 12000 gibi bir rakam. (Yuvarlak hesap)
Bu durum bizi oldukça zorlamakla beraber artık işini bilmeyen insanların elinde hem yorulduğumuz hem de sağlığımızı o insanlara emanet etmek istemediğimiz için devam edeceğiz gibi görünüyor.. İnşallah güzel haberler paylaşırım

Merhabalar ben 2biyokimyasal gebelik, 3başarısız transfer ve sonrasından kendiliğinden oluşan 8 haftalık gebeliğin turner sendromu sonucu kendiliğinden sonlanması akabinde soluğu Yücel Hocada aldım. Bende miyom var eşim ve benim genetik testlerimiz temiz (ancak temiz olması embriyoda genetik sorun olmayacağı anlamına gelmiyormuş).
Tüp bebek + ilaçlar+ özel sağlık sigortalı anlaşmalı kurumda ameliyat+ embriyoların genetiğe gitmesi 35000 gibi bir meblağ çıkıyor. Sasece tüp bebek 12000 gibi bir rakam. (Yuvarlak hesap)
Bu durum bizi oldukça zorlamakla beraber artık işini bilmeyen insanların elinde hem yorulduğumuz hem de sağlığımızı o insanlara emanet etmek istemediğimiz için devam edeceğiz gibi görünüyor.. İnşallah güzel haberler paylaşırım
Merhaba, öncelikle çok geçmiş olsun, inşallah bundan sonraki süreçte hep hayırlı haberlerle gelirsiniz. Ben de Yücel Bey’de histeroskopi ve laparoskopi operasyonları olmuştum, sonrasında da tüp bebek tedavisini düşünüyorduk. Çok yeni pozitifi gördüm testlerde, inşallah sağlıklı devam eder. İnşallah siz de bu vesile ile evladınızı sağlıkla kucağınuza alırsınız.

Merhaba, öncelikle çok geçmiş olsun, inşallah bundan sonraki süreçte hep hayırlı haberlerle gelirsiniz. Ben de Yücel Bey’de histeroskopi ve laparoskopi operasyonları olmuştum, sonrasında da tüp bebek tedavisini düşünüyorduk. Çok yeni pozitifi gördüm testlerde, inşallah sağlıklı devam eder. İnşallah siz de bu vesile ile evladınızı sağlıkla kucağınuza alırsınız.
Teşekkür ederim inşallah ben de aslında önce operasyon biziraz doğal deneme ve sonrasında tüp deneme taraftarıydım ancak hem yaş faktörü (34) hem de bizde embriyolarda genetik inceleme olacağı için önce yumurta toplama dondurma sonrasında operasyon 4ay dinlendirme ve transfer olacak. tabi genetik açıdan sağlamlarsa:dua:
Size de hayırlı olsun :):anneadayı:

Merhaba herkese. Benim de 3 başarısız tüp bebek denemem var. Ama 0.54, rahimde yapışıklık var bunun için iki kere histereskopi oldum ancak tekrar olusmus. 4. denemeye baslayacaz inşallah. Benim durumumda olup Yucel karamana gidip hamile kalan var mı acaba

Arkadaşlar kromozomları da 13 ve 14. Kromozomları arasında robertsonian translokasyonu olan var mı bende bu çıktı eşimde sorun yok ne yapmak gerekiyor

Merhaba benim de rahimde yapisikligim var. Yucel hocaya daha once histeroskopi olmus arkadaslar yardimci olabilir mi
Geçmiş olsun ben çarşamba günü oldum Yücel hocaya histerskobi oldum lazerle. İleri derecede rahim yapışıklığı varmış bende ve perdede varmış tüpler acıkmış. Cok şükür kurtuldum yarım saatte cıkmışımm içeriden. Rahat olun ilk çıktığınızda birazcık agrı ve dolgunluk hissi oluyor agrı kesici yapıyorlar.bir iki saate yola çıktık 6 saatlik yola cıktım. Herhangi bir sorun yasamadım ama sık sık wc ye girdim. Şimdi daha iyiyim. Yücel bey işinin ehli güvenebilirsiniz.

Geçmiş olsun ben çarşamba günü oldum Yücel hocaya histerskobi oldum lazerle. İleri derecede rahim yapışıklığı varmış bende ve perdede varmış tüpler acıkmış. Cok şükür kurtuldum yarım saatte cıkmışımm içeriden. Rahat olun ilk çıktığınızda birazcık agrı ve dolgunluk hissi oluyor agrı kesici yapıyorlar.bir iki saate yola çıktık 6 saatlik yola cıktım. Herhangi bir sorun yasamadım ama sık sık wc ye girdim. Şimdi daha iyiyim. Yücel bey işinin ehli güvenebilirsiniz.
Guvenmek istiyorum lakin ben daha once 5 kez baska yerde oldum her defasinda yine yapisti adetim kesildi geri geldi. Siz ilk defa mi oldunuz

Guvenmek istiyorum lakin ben daha once 5 kez baska yerde oldum her defasinda yine yapisti adetim kesildi geri geldi. Siz ilk defa mi oldunuz
Evet ilk defa oldum. Lazerle yaptı spiral taktı 4 hafta sonra cıkarıp balon yerleştirip cıkaracak mış. 6 hafta sonra adet olacaksın dedi ve hsg cektirip geleceksin dedi. Estrofem tb le primolut tb verdi. Bende korkuyorum tekrar yapışır diye. Sizin lazerle mi yapıldı keserek mi

Hanımlar busene tüp bebek yaptıran varmı. Bizim genetik testi sorun cıkarsa Yücel bey tüp bebek yapılması lazım dedi. Cıkmazsa normal deneyeceğiz olmazsa tüp bebek düşünürüz. Fiyat olarak asagı yukarı nekadar tutuyor

Merhaba Yücel Bey'in kendi laboratuvarı mı var acaba? Nasıldır, örneğin embriyolog ve kullanılan teknoloji çok önemli biliyorsunuz, bu konuda önerir misiniz?
Epeydir bakıyorum merkezler içinde en az şikayet olan sanırım Brüksel Tüp Bebek gibi görünüyor. Yücel Karaman'ı yumurta rezervi düşük olanlar için öneri misiniz, bu konuda daha ilgili bir doktora ihtiyacım var.

Merhaba Yücel Bey'in kendi laboratuvarı mı var acaba? Nasıldır, örneğin embriyolog ve kullanılan teknoloji çok önemli biliyorsunuz, bu konuda önerir misiniz?
Epeydir bakıyorum merkezler içinde en az şikayet olan sanırım Brüksel Tüp Bebek gibi görünüyor. Yücel Karaman'ı yumurta rezervi düşük olanlar için öneri misiniz, bu konuda daha ilgili bir doktora ihtiyacım var.
Merhaba, ben tüp bebek tedavisi görmedim ancak histeroskopi ve laparoskopi operasyonlarımı Yücel Bey gerçekleştirdi, çok çabuk toparladım ve çok memnun kaldım. Kendisi alanında çok başarılı bir hekim, lab ve embriyolog konusunda tecrübeli olanlar daha iyi bilgi verir ama Yücel Bey’in bilgi ve tecrübesinden dolayı eğer doğal yolla olmasaydı ben mutlaka Brüksel Tıp’da tüp bebek tedavisine başlayacaktım. Siz de inşallah hayırlı haberlerle gelirsiniz.

Merhaba. Evet var bende orada tüp bebek yaptim negatif ama çok ilgili bir doktor ve gerekli olanı yapıyor. Lâboratuvar ekibide çok iyi embriyologlarda iyi. Gidip bir görüşün çok merkeze gittim ama böyle profesyonel çalışan görmedim. Kendi hastası olduğum için hep kendisi takip etti. Olmadığında arattırıp istemezsem başka doktor ona göre randevu verdiler. Bence bir görüşmeye git ortamı gör. Hakkında hayırlısı

Bruksel tüp bebekte Yücel hocayla biri dondurulmuş olmak üzere iki denemem oldu maalesef ikisinde negatif genetik testlerimde temiz çıktı ama olmadı nasıl bir yol izlerim bilemiyorum 😐

Bende Brüksel Tüp Bebek Merkezinde yeni transfer oldum bugün 3.gunu başka yerde 3.denemem oldu olumsuz şimdi bunu bekliyorum. Yazınızı görünce çok etkilendim.

X