Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Kumral-ada Kumral-ada cnm henuz kan vermedim bugun akşam verıcem canm iyi olmaya calısıorm:KK43:((en cok dokunanda sonucu eşim almıstı ve aglayarak benj aradı oldu busefer oldu diye kulagından gitmiyor sesi ıcım en cok ona yanıyo:KK43:(((((

Mormeneksem Mormeneksem canım nerelerdesin nasılsın
Canım iyiyim sanırım:KK51: saol sen nasılsın? Arada girip okuyorum ama yazacak fırsat bulamadım, bu ara çok yoğunum. İşe başladım evi taşıdık falan. tüp bebek işini de artık planlamıyorum ben plan yaptıkça olmuyor:KK33: akışına bıraktım.

Herkes iyidir inşallah güzel haberler çoğalsın:KK200:

Kumral-ada Kumral-ada cnm henuz kan vermedim bugun akşam verıcem canm iyi olmaya calısıorm:KK43:((en cok dokunanda sonucu eşim almıstı ve aglayarak benj aradı oldu busefer oldu diye kulagından gitmiyor sesi ıcım en cok ona yanıyo:KK43:(((((
Ay canım dur bakalım hemen kötü düşünme belki akşam kan verdiğinde artış çok güzel olacak olmasa bile üzülme cok. Benimde negatif olsaydı da kurtaj olmak zorunda kalmasaydim.

Canım iyiyim sanırım:KK51: saol sen nasılsın? Arada girip okuyorum ama yazacak fırsat bulamadım, bu ara çok yoğunum. İşe başladım evi taşıdık falan. tüp bebek işini de artık planlamıyorum ben plan yaptıkça olmuyor:KK33: akışına bıraktım.

Herkes iyidir inşallah güzel haberler çoğalsın:KK200:
Aa ne zordur ev taşımak. Plan yapınca olmuyor doğru diyorsun . En güzeli rahat olmak ama onu ben yapamıyorum henüz . Arada bir yaz buralara canım boş gecme:))

Aa ne zordur ev taşımak. Plan yapınca olmuyor doğru diyorsun . En güzeli rahat olmak ama onu ben yapamıyorum henüz . Arada bir yaz buralara canım boş gecme:))
Hiç sorma canım hala da yerleşemedim ne zormuş:/ yazarım inşallah şu düzenimi bir oturtayım artık da:) zaten bir rahat olabilsek herşey başka olabilir de işte:KK48:

valiente valiente canım hakkınızda hayırlısı olsun inşallah en sağlıklı şekilde olsun herşey. Kumral-ada Kumral-ada nın dediği gibi her işte bir hayır vardır, kötünün kötüsü var.. ama hiç belli olmaz belki sürpriz yapar bebiş sıkı sıkı tutunur:dua:

Ay canım dur bakalım hemen kötü düşünme belki akşam kan verdiğinde artış çok güzel olacak olmasa bile üzülme cok. Benimde negatif olsaydı da kurtaj olmak zorunda kalmasaydim.
Haklısın canm senin yasadgn cok daha agır bişey..şükretmek lazm herseferınde hayrlısnı dılıyorz rabbim hayrlsını saglklısını versin

valiente valiente canım, şimdi okudum forumu. Değerler artar mı acaba tekrar? Üzülme lütfen. En hayırlısı, en güzeli olsun hakkınızda, Allah sağlıklı bebekler nasip etsin.

bebegim ve ben4141 bebegim ve ben4141 korkma canım, e2 düzeyin çok yüksek değil. Fakat vücudunu dinle, takip et. Bolca su iç ve bol protein ağırlıklı ye. 3-4 yumurta akından omlet yapabilirsin. Bana maden suyu içirmişlerdi. Ağrı kesici aldın mı? Şikayetlerin devam ederse doktoruna haber ver bence. Geçmiş olsun canım.

bebegim ve ben4141 bebegim ve ben4141 korkma canım, e2 düzeyin çok yüksek değil. Fakat vücudunu dinle, takip et. Bolca su iç ve bol protein ağırlıklı ye. 3-4 yumurta akından omlet yapabilirsin. Bana maden suyu içirmişlerdi. Ağrı kesici aldın mı? Şikayetlerin devam ederse doktoruna haber ver bence. Geçmiş olsun canım.
Canım ağrın olur demişti ama benim ötekinde böle ağrım olmamıştı dayanamıcak bi ağrı değil minoset verdi transfere kadar içebilirsin dedi yarın arıcaklar bakalım hayırlısı ilgilendiğin için cok saol tatlım duadan başka hiç bişeye ihtiyacımız yok dua edin nolur

Kızlar 36dan 28e düşmüş beklıyodm zaten...
Canım benim çok üzüldüm günlerce bekliyoruz hiç kolay değil ne desek şuanda boş üzüntünü alamayız tabiki üzülcen ama kendini yıpratma hayırlısı bebeklerimize kavuşana kadar mücadele edicez benimde ne olcağı belli olmaz o yüzden hakkımızda hayırlısı

X