Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Canm şimdi cıktk merkezden..10yumurta toplanms bakalm inşallaj kalıtelı olsunlarda yeter..yarın arıyacaklarms ya salı yada perşembe olacakms trabsfer duruma bağlı artık..allahım hayrlısnı versin ..
Canım hayırlısı inşallah sendende güzel haberler alıcaz dualarımız seninle

Kızlar dua edin nolur şimdi ilk iğnemi vuruldum iğnelere başladık menegon diye bir iğne rabbim yüzümüze baksın dualarımızı kabul etsin
Canm dualrm seninle sende dua et emi..inşallah rabbim bizede bu guzel duyguyu nasip eder..bugun merkezdeydın ozaman belkide karaılaamısızdır seninle:)bugun toplama oldu benim:)

Canım ben merkeze gitmiyorum toplamaya birde transfere gidicem burda kendi doktorum takip edicek hep ediyorum tatlım rabbim o duygudan mahrum etmesin bizleri
Canm dualrm seninle sende dua et emi..inşallah rabbim bizede bu guzel duyguyu nasip eder..bugun merkezdeydın ozaman belkide karaılaamısızdır seninle:)bugun toplama oldu benim:)

eejanaika canım benim salı günü bize haber ver kalp atışlarınıda duyucan sorunsuz inşallah

canım ptesi günü kontrolüm. inşallah sorunsuz devam ediyordur herşey. sende tedaviye başlamışsın artık hayırlı olsun, evladına bi adım daha yaklaştın inşallah. süreçten haberdar et bizi canım allah yardımcın olsun

İnşallah canım kanamaların devam ediyormu ya hem heyecanlı hem stresli bir dönem rabbim herkese sabır ve kolaylık versin tabiki haberdar ederim kimse kimseyi tanımıyor ama dualarda buluşuyoruz kimin duası kabul olur bilemeyiz o yüzden hepimiz dua edelim inşallah olur benim doktorum transferden sonrada kan sulandırıcı iğne yapıcaz dedi tutunmayı arttırıyormuş hemde tutunduysa gelişmesine yararı oluyormuş sende yaptırdınmı canım

canım kan pıhtılaşması var mı sende? test yapılmadıysa bizim merkeze sormadan kullanma. bana merkez km sulandırıcı olarak sadece coraspin yazmıştı. kanamam başladığında hemen kestiler. yani tutunmayı arttırdığı kadar gerekli değilken kullanıldığında kanamaya da neden olabiliyor.

kanamam kesildi lekelenmeler devam ediyor hala. iğneye rağmen devam etmesi korkutuyor beni. rabbim hayırlı olana gönlümü razı kılsın inşallah. senin için de tüm arkadaşlarım için dualarım müşterek

Kızlar mrb..gece eve gelınce ılaclara baslayım dedim..cok konıktı bi baktm bana fitil verıldı sabıyırm progestan kagıtta vajınal yolla yapın dıyodu reçetede..baktm ılac hap yanls verılms dıye uzuldm sonra arastrdm meğer hapı vajınal yollada agızdan da alabılıomusz:)))tam bi işkenceydi :)siz nasıl kullandnz?

bende fitil olarak kullandım canım. ters dönmüş böcek gibi yatarsan daha kolay yerleştirirsin

eejanaika canım rabbim yardımcın olsun müsayit olunca hemen yaz bize valiente canım senin embriyolardan haber yokmu ya kızlar bu menegonu ortalama kaç gün vuruluyoz benim 3 gün oldu bende cok baş ağrısı yapıyo allahım çabalarımızı boşa cıkarmasın valiente artık bi güzel haber sırası sende sonra bende inşallah

Cnm iyi gidiyo cok şükür gğzel devam edıyomus şimdilik..

kızlar bir bebeğimin kalp atışını duyduk. diğeri gelişimini durdurmuş. 2 hafta sonra kontrol var ama büyük ihtimal tek embriyoyla yola devam.. hayırlısı böyleymiş hep hayırlısını diledim hala da rabbimden gelene razıyım

Canö benm aynen dedıgın gibi hayrlısı buymus demekki..gerıye kalan bebegıne saglık versin ömür versin allah..peki ole kalacakmıyms orda yani gelısmemıs ya hani?

Canım benim rabbim tabiki hayırlısını versin allahım öteki bebeğine sağlık versin sana bağışlasın iyi olucak iyi düşün iyi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…