Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Kızlar bugün başka bir okula tayinim cikti hayırlısı olur inşallah . Bana anne değilsin anlamazsin diyen öğretmen arkadasimdan uzaklasmam iyi gelir belki de
Aa canm hayrlı olsun inan yenı ortam iyi gelecek sana o ve ona bebzer lafları bende cok duydum daha anne olamadın vs.. hayrlısı olsun hakkında kafan daha rahat olacak bi müddet inan buna.sehır dısı deıl dimi?

Aa canm hayrlı olsun inan yenı ortam iyi gelecek sana o ve ona bebzer lafları bende cok duydum daha anne olamadın vs.. hayrlısı olsun hakkında kafan daha rahat olacak bi müddet inan buna.sehır dısı deıl dimi?
Yok canım il içi inşallah hayırlı olur bakalım . Yeni okulum çocuk sorarlarsa düşünmuyorum diycem:)))))

Alya canım çok geçmiş olsun. Transferden sonra pozitifi aldıktan kısa bir süre sonra inanılmaz disim ağrıdı beni ağlattı . Minoset icebilirsin dediler içtim fayda etmedi . Nasıl ağladım nasıl anlatamam sonra merkezi aradım hüsamettin bey dediki dış filmi hariç herseyi yaptırabilirsin sorun yok . Burda çok iyi bir disciye gittim o da öyle dedi . Ama bendeki sorun dış değilmiş dısetlerim şişmiş o ağrı yapmış . Belki senin için de bir zararı olmaz .belki de dondurursinuz
Canım, klinikteki hemşire sorun olmayacağını söyledi. Türkiye'de de öyleymiş uyulama, sizinle öğrenmiş oldum. Folikül büyüklüklerini doktora sorunca "Belli olmaz ki şimdiden" diyerek içlerinden bir folikülü ölçüp "mesela bu 12mm" dedi. Az önce burdaki arkadaşım bunun küçük olduğunu söyledi. 11 gün yaptım iğneleri, bugün 12.si olacak. Çatlatma iğnesi ile birlikte büyüyebilir gibi bir şey söyledi. Önümde 3 gün daha var iğnelerle.Umarım güzel gelişirler kalan sürede. Tayinin, yeni okulun hayırlı olsun. Sana güzel enerjiler veren tatlı meslektaşların olsun hep.

Kumral-ada Kumral-ada cnm nasılsn?sen tüp bebek surecınde hep ıstanbulda kaldnmı?git gel yaptnmı opudan önce?ıkı güne regl olcam allahın izniyle başlayacak surec..heyecan basladı sımdıden:)

Kumral-ada Kumral-ada cnm nasılsn?sen tüp bebek surecınde hep ıstanbulda kaldnmı?git gel yaptnmı opudan önce?ıkı güne regl olcam allahın izniyle başlayacak surec..heyecan basladı sımdıden:)
Ben hep istanbuldaydim hep gezdim tozdum iğnelere rağmen :)) opu yapıldı transferim iptal oldu e2 çok yükseldi .otelde mi kalacaksin canım . Ayy çok heyecanlı hadi bir hamis daha eklensin gruba

Ben hep istanbuldaydim hep gezdim tozdum iğnelere rağmen :)) opu yapıldı transferim iptal oldu e2 çok yükseldi .otelde mi kalacaksin canım . Ayy çok heyecanlı hadi bir hamis daha eklensin gruba
Ay ne güzel zaman olsa bızde ole yapsak keske :KK43:yapcak bişi yok sürekli git gel olacak..ay ne guzel soledın canım inşallah sırayla hepimiz hamiş olcaz :anneadayı:

Ay ne güzel zaman olsa bızde ole yapsak keske :KK43:yapcak bişi yok sürekli git gel olacak..ay ne guzel soledın canım inşallah sırayla hepimiz hamiş olcaz :anneadayı:
Zaten iğnelere başliyorsun 4. Gün kontrole gidiyorsun sonra 2 güne birdi sanırım .
Allah ın izniyle inşallah olur canım . Moral bozmak yok .

Selam kızlar:KK200: herkes iyidir inşallah:KK51:
eejanaika eejanaika nasılsın canım:anneadayı:

Nasıl bir şansım var bilmiyorum:kızgın: ocak sonu reglimle histereskopi olacaktım, misafirliğe gittik il dışına orada 1 hafta erkenden adet oldum:olamaz: işler karıştı, stresten gecikir diyordum erken geldi şaka gibi ama her işte bir hayır varmış ne yapalım bir dahaki aya kaldı yine bizim histo:rapci:

Bu arada valiente valiente tedavin hayırlı olsun şimdiden:anne:

Nasıl bir şansım var bilmiyorum:kızgın: ocak sonu reglimle histereskopi olacaktım, misafirliğe gittik il dışına orada 1 hafta erkenden adet oldum:olamaz: işler karıştı, stresten gecikir diyordum erken geldi şaka gibi ama her işte bir hayır varmış ne yapalım bir dahaki aya kaldı yine bizim histo:rapci:

canım kanamam var. şiddetli olmasa da can sıkıcı. dinleniyorum, beklemekten başka çare yok.

histeroskopi ertelenmiş sanırım, olanda hayr vardır diyelim. rabbimin sonsuz kapısı var en hayırlılarını açsın bizlere ..

canım kanamam var. şiddetli olmasa da can sıkıcı. dinleniyorum, beklemekten başka çare yok.

histeroskopi ertelenmiş sanırım, olanda hayr vardır diyelim. rabbimin sonsuz kapısı var en hayırlılarını açsın bizlere ..
Aa merkezi aradın mı canım geçmiş olsun dinlen tabi, ama kan sulandırıcı iğne kullanıyorsan keserler bana öyle demişlerdi.
Amin canım inşallah

Aa merkezi aradın mı canım geçmiş olsun dinlen tabi, ama kan sulandırıcı iğne kullanıyorsan keserler bana öyle demişlerdi.
Amin canım inşallah
iğne kullanmıyorum, coraspini kestiler canım. yarın tekrar arayacağım, tedbir bizden takdir allahtan

iğne kullanmıyorum, coraspini kestiler canım. yarın tekrar arayacağım, tedbir bizden takdir allahtan
Hiç korkma canın o kanama bu haftalarda igu insanda oluyor . Coraspin kesin kanaman kesilir inşallah coraspin çok etkili birsey zaten . Olmadi sana iğne verirler progestan. Ayaklarını yükseğe koy dinlen canim

Canm cok teşekkür ederim hakkımızda hayırlısı olsun

IMG_7178.jpg
Kızlar bu sonuclardan anladgm sanrm pıhtılasma var bende anlayan varmı aranızda?

Mthfr 1298
Mthfr 677
Protein s ve c
Homosistein
Antikardiyolipin ıgm ıgg
Faktör V

X