Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Dondurulmus embriyo var canım ama yine aynı şeyi yaşarım korkusu oldu içimde . Yarın sabah kürtaj olcam sonra hemen dönErim .

canım benimde rahmimde perde vardı hoca balon koymamış. duruma göre gerek görmüyorsa koymuyormuş balonu. yani her işlemde yapılmıyor bende ilaç verilmişti rahimde yapışma vs olmasın diye

canım benimde rahmimde perde vardı hoca balon koymamış. duruma göre gerek görmüyorsa koymuyormuş balonu. yani her işlemde yapılmıyor bende ilaç verilmişti rahimde yapışma vs olmasın diye
Ay inşallah banada yapmaz canm ya bide onunla ugrasmak ıstemıyorum((zor bişey gibi geldibenım adanada alınmısdı perde ama tam alamımışlar yücel bey pek beğenmedi yani bidaha yapalm dedizaten laparoskopı olcam aynı anda histeroskopıde yapalm dedi.inşallah banada ılac verir..

inşallah canım kolaylıklar dilerim

Kurtaj oldum çok çok zordu benim için o merkezde hep çok heyecanliydim mutluydum bu kez çok huzunluydu. Anestezi uzmanı bile Üzgündu. Masada Aglamaktan kahroldum bedenimin ağrısı acısı umrumda değil çok kötüyüm çok . Allah kimseye yaşatmasın

canım çok geçmiş olsun rabbim bidaha yaşatmasın imtihanlarını kolaylaştırsın inş. bende çok üzgünüm biraz dinlen kendini topla sonra yine başlıycaz. umut hep var yılmayacağız canım

Çok geçmiş olsun canım. Üzüntünü içimde hissettim. Son olsun inşallah ve Rabbim hayırlısıyla tekrar nasip etsin, bebeğini sağlıkla kucağına versin. O eşsiz duygu hepimize nasip olsun inşallah.

Çok çok gecmiş olsun ..

Canmm çok geçmiş olsun rabbim hayırlısıni versin herşeyin soyliycek bisey bulamıyorum çok zor bol bol sabır diliyorum

Kumral-ada canım çok geçmiş olsun Allah bi daha yaşatmasın inşallah beterinden saklasın. İncelemeye yollayacak mısınız nedenini öğrenmek için. Çok zor ama en azından nedenini öğrenebilirsiniz

biz gecen hafta yine sperm verdik havuz icin 4 adet cikti ancak ileri hareketli olmadigi icin yine dndurulmadi dr e vitamini verdi onu kullanip tekrar test yapicaz

Kızlar nasilsiniz Sesiniz çıkmıyor .
Ben biraz daha iyiyim inşallah çektiğimiz sıkıntıları unatacagiz Allah ın izniyle .

Ben biraz daha iyiyim inşallah çektiğimiz sıkıntıları unatacagiz Allah ın izniyle .
Canm biraz daha iyi olmana sevındim..inşallah canm inşallah gececek bu gunlerimiz.bende regl olmayı beklıorm amelıyat günü icin

Canm biraz daha iyi olmana sevındim..inşallah canm inşallah gececek bu gunlerimiz.bende regl olmayı beklıorm amelıyat günü icin
Korkma canım sakin . Bu zorluklar seni bebeğine yaklastiriyor. Ameliyattan sonra belki doğal bile olur canım . İnanıyorum ben hamileyim diye yazacaksın birgün Allah ın izniyle

Canım iyi diyelim senin de daha iyi olmana sevindim. Yücel hocayla görüştünüz mü bundan sonrası için ne planladınız? Rahatsız oluyorsun cevap vermeyebilirsin canım ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…