Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Allah razı olsun. Hep o cümle ile teselli buluyorum, sağlıklı bebekse Allah nasip ettiyse doğar inşallah. Elimizden geleni yapıyoruz, Allah'ın takdirinden ötesi yok.insan korkusuna engel olamıyor tabii.bu arada transfer sonrası kan pıhtılaşması yoksa da corasprin veriyorlar genelde. İnşallah aksilikler olmadan transferin olur canım.

Korkma canım ablamda yaşamıştı kanama Allah a şükür bir sorun olmadı . Güzel düşün bebeğin seninle dua et bol bol .
İnşallah sorun olmaz canım. İlk haftalarında mı yaşamıştı? Allah bağışlamış evladını. Nasip.sen nasılsın Nasıl hissediyorsun kendini? Ben transfer sonrası sürekli uykulu haldeydim, bi mahmurluk vardı.

Brükselde baktirmadim ben canım ablamda tup bebek yöntemi ile hamile kaldı onda pihtilasma vardı dedim ki ben de baktirayim üniversite hastanesine gittim baktirdim çıktı

Yanlış hatirlamiyorsam 15. Haftalarda falandı ablamin da tup bebekti şimdi ikizleri var maşallah :)) kanamanin rengi k.rengi mi canim

amin canım inşallah. sen kontrollere nereye gidiyorsun? merkez çok yoğun gebelik takibini merkezde yaptırmak sıkıntılı olur gibi geldi bana

günaydınlaaaaaar Çarşamba günü yumurtalarım toplanacak kızlar. oh az kaldı kurtuluyorum

Ohh hadi kaliteli yumuslarin olsun inşallah :) kaç tane görünuyor şuanda.
9 tane tatlım en büyüğü 19 en küçüğü 12 olmuş. Hüsamettin bey çarş toplarız dedi daha tahlil sonucum çıkmamıştı. sonra e2 düşük çıkınca yarın bi göreyim demiş. yarın gitcez tekrar. inşallah hayırlısıyla çabucak bitsin bende bebeğimi alıp yatışa geçeyim sen nasılsın?

amin canım inşallah. sen kontrollere nereye gidiyorsun? merkez çok yoğun gebelik takibini merkezde yaptırmak sıkıntılı olur gibi geldi bana
canım merkeze gidiyorum, öğleden sonraları hüsamettin bey ilgileniyor gebelerle. gerçekten çok ilgili, çok memnunum.
tek sorun acil bi durumda, gece birşey olduğunda merkeze ulaşamamak :/
bu sebeple cumartesi günü bir doktora gittim, acil durumda hastanede doktor olmasa bile müdahale edecek ebe-hemşireler var.
en az 4. aya kadar hüsamettin beye giderim kontrollere, sonrasında da devam etmek isterim fakat doğum yaptırdığı hastanelerin sgk anlaşması yok :/ tabi bunları düşünmek için erken sağlıkla ilerlesin yeter ki...

Yanlış hatirlamiyorsam 15. Haftalarda falandı ablamin da tup bebekti şimdi ikizleri var maşallah :)) kanamanin rengi k.rengi mi canim
sağlıkla büyüsünler inşallah ikizler :)
2 kere kırmızı kanama oldu, hep çok kısa sürdü :/ kahve rengi lekeler de kanamanın ardından 1 2 saat kadar devam etti...

inşallah hepsi sağlıklı embriyolar olsun annesine tutunsun.

Ben hiç mm leri hatırlamıyorum yucel bey hızlı hızlı söylüyordu o konuda bilgim yok ayy canım tup bebeğin en kolay kismiymis igneler sonrasında kullanılan ilaçlar bu bekleyiş gerçekten zormus . Allah yardımcımız olsun . Çarşamba toplanırsa pztsi transferin olabilir di mi ya da cumartesi

sağlıkla büyüsünler inşallah ikizler :)
2 kere kırmızı kanama oldu, hep çok kısa sürdü :/ kahve rengi lekeler de kanamanın ardından 1 2 saat kadar devam etti...
Hüsamettin bey ne diyor peki . Sen dinlen bol bol inşallah sağlıkla kucağına alırsın Allah ın izniyle . Ben istanbulda olsam dogumumu da hüsamettin bey yapsın isterdim

Hüsamettin bey ne diyor peki . Sen dinlen bol bol inşallah sağlıkla kucağına alırsın Allah ın izniyle . Ben istanbulda olsam dogumumu da hüsamettin bey yapsın isterdim
bebeğin gelişimini, keseyi, kalp hızını iyi buluyor hep, kanamaların olabileceğini söylüyor.
çok iyi bir doktor, çok memnunum. inşallah sağlıkla ilerlesin de doğum zamanına kadar ne olur bilemiyorum ama tedavinin ilk gününden beri merkezin tüm çalışanları çok ilgili, işinde başarılı.

Evet kesinlikle çok ilgililer bende çok memnun kaldım . İnşallah bu ay burası hamile takvimleriyle dolar:)

inşallah tatlım biz hep güzel olanı düşünüp ona göre yorum yapıyoruz tabi. ben gebeliğin durumuna göre karar veririm sanıyorum. Rabbim nasip ederse kendi kadın doğum doktorum ve çalıştığı hastane çok iyi. gece ulaşamamak kötü Haklısın. bu konuda hastanelerin tüp bebek merkezleri daha Avantajlı bence.

Çarşamba toplanırsa Dediğin gibi canım. senin kaç yumurtan döllendi? dondurulmuşun vardı dimi? benim 9 yumurtam olursa 5. günü beklerler mi acaba?

Çarşamba toplanırsa Dediğin gibi canım. senin kaç yumurtan döllendi? dondurulmuşun vardı dimi? benim 9 yumurtam olursa 5. günü beklerler mi acaba?
Canim benim 13 yumurta vardı 11 olgundu 9 u döllendi Canik 5.güne beklediler. Dondurulmuş 5 tane var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…