Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Canım yazıyorum canik çıkıyor telefon kurbaniyim :)) canım hiç farketmez 3. Gün 5. Gün tutunsun da sana ona takılma sen .

Canım yazıyorum canik çıkıyor telefon kurbaniyim :)) canım hiç farketmez 3. Gün 5. Gün tutunsun da sana ona takılma sen .
ay bende Sağol yazdığımda Sapık çıkıyordu :) doğru söylüyorsun tatlım sağlıkla gelsin mümkünse tek yumurta ikizi olsun hatta :) bizim oralarda vuramayacak olan büyük sopayı tutar derler :halay:

ay bende Sağol yazdığımda Sapık çıkıyordu :) doğru söylüyorsun tatlım sağlıkla gelsin mümkünse tek yumurta ikizi olsun hatta :) bizim oralarda vuramayacak olan büyük sopayı tutar derler :halay:
:))) sağlıklı hayırlı olsun da tek de olur . perşembe günü transfer oldu bana bugün kaçıncı gün oluyor. Transfer günü sayiliyor mu

Kzlar aranızda yakın zamnda genetik test yaptran oldumu hüsamttin bey eşimden ve benden genetik test istedi duydugum kadariyla fyat yüksek bi testmiş

Kzlar aranızda yakın zamnda genetik test yaptran oldumu hüsamttin bey eşimden ve benden genetik test istedi duydugum kadariyla fyat yüksek bi testmiş
Canim eşlere yapılan genetik test pahalı değil .ben üniversite hastanesinde yaptirdim ücretsiz. Düzen laboratuvarda da yapılıyor öyle coonpahali birsey degil.

Canim eşlere yapılan genetik test pahalı değil .ben üniversite hastanesinde yaptirdim ücretsiz. Düzen laboratuvarda da yapılıyor öyle coonpahali birsey degil.
Sayfalarda braz arastrdm 2binliradan bahsediliyo ünüversite hastaneleride 8 ay sonraya gün veriyomus yarn icin devlet hastanesini randvu aldım oda hemn yapmasa mecbur özelde yaptrcam

Sayfalarda braz arastrdm 2binliradan bahsediliyo ünüversite hastaneleride 8 ay sonraya gün veriyomus yarn icin devlet hastanesini randvu aldım oda hemn yapmasa mecbur özelde yaptrcam
Canim düzen laboratuvarda sormuştum ben net fiyati aklımda değil ama pahalı gelmemisti. 2 bin falan değildi yani . Kan pihtilasmasi özelde pahalı ama çiftli kromozom analizi degil

5. Gün embriyosuysa transfer günü 5, sonraki günden sayıyorduk.10. Gün de test günümdü benim :) çok heyecanlısın Di mi:)

Kumral ada canım hayırlı olsun inşallah güzel haberler verirsin bizede ilk tüp tedavnmi çikolata kistini aldrmstn galiba esinde sorun varmiydi.bide adetin kaçıncı günü transferin oldu

Kumral ada canım hayırlı olsun inşallah güzel haberler verirsin bizede ilk tüp tedavnmi çikolata kistini aldrmstn galiba esinde sorun varmiydi.bide adetin kaçıncı günü transferin oldu
Canim Sağol . Çikolata kisti ameliyatı oldum 6cm civarında kistim alındı . Eşimde hareket sorunu var ve morfoloji % 1. Bir de ben hafif pko luyum . Adetin 25. Gunu transfer yapıldı rahim geç kalinlasti benim . İlk denemem . Donmuş embriyo benimki çünkü yumurta toplandı ohss riski vardı e2 yuksek çıktı iptal oldu

İnşallah sonucun güzel olur canm ya benmde çikolata kisti var e2 degrm yüksek çıktığı için donduruldu bende adet oldum yarın gidicm inşallah

kızlar benim opu perşembeye ertelendi. e2 nin yükselmesi foliküllerin içinin dolu olması için önemliymiş. heyecan bastı şimdiden.

X