Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Evet canim buradaki herkes oraya gidiyor bildiğim kadarıyla ama çok araştırdım çok iyi bi doktor inşallah bizde kavusuruz bebislerimize

Evet canım ilk deneme olucak benim çikolata kisti var şubat ayında dış gebelik yasadm adet olmayı bekliyorum bakalım

Evet canım ilk deneme olucak benim çikolata kisti var şubat ayında dış gebelik yasadm adet olmayı bekliyorum bakalım
Şubat'ta bende kimyasal gebelik yaşamıştım. neyse artık Eylül'de tüp bebek tedavisine başlayacağım sen benden önce başlayacağına göre merak ettiklerimi sana sorabilirim. :KK66: Kumral-ada Kumral-ada sende Temmuz demiştin canım ne yaptın başladın mı tedaviye, nasılsın?

Yok canm ya gecikme yaşıyorum genelde
bunda da bilmediğimiz bir hayr saklamıştır Rabbim. ay şu topik bi canlansa tedavi Süreci yaşananlar vs bi paylaşsak ya. baştan beri tüm yazılanları okudum. durumu bizim durumumuza benzeyen üyelerin sonradan ne yaptığını Öğrenmek için profillerini inceledim. çünkü kimse arkadaşlar benim durumum şuydu ve çok şükür hamileyim yada ne yazık ki şu sebepten olmadı dememiş :KK43:

Kızlar ben tedaviye bu ay sonu başlayacaktım malasef ertelendi ağustos sonuna kaldı . Brüksel diğer merkezler gibi reklam yapmadığı için bence bu topun böyle sessiz. Biz canlandiralim. Hepimiz yazalım . Sonucu da yazalım yıllar sonra belki birileri okur bilgilenir. :)))

X