Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

amin canim. Turkiyeye gelicez ilk tedavi kanada da oldu o yuzden aralik sonuna kaliyor ama hayirlisi. ben D vitamini kullandim canim bir de beslenmeme dikkat ettim. abur cubur ara ara yedim onun disinda cokta fazla yuklenmedim ama stresten olabildigince uzak kalmaya baktim canim. bu arada ben 33 yasindayim kasim sonu 34 olucam. sayiya cok takilma canim sonucta onemli olan kalite. kiminin 50 tane olur olumlu sonuc almaz kiminin 1 tane olur pozitif sonuc alir. inan herkeste farkli o yuzden zaten bir suru farkli tedavi uygulaniyor. sen icini rahat tut insallah guzel haberler alirsiniz :)

Ben de beslenmeme çok dikkat ederim evimize sagliksiz pek birsey girmiyor . Ara sıra kaçamak tatlı yerim. Princ bile çok tüketmem nişasta diye :)). Ben de 31 yaşındayım canım . Kaliteli olsun bizim olsun . Güzel haberler veririz inşallah birbirimize

Kumral ada çikolata kisti cokmu büyüktü ameliyat olmuştun bendede var temmuzda basliycam tedaviyede bilgilendrrsen sevinirim

Kumral ada çikolata kisti cokmu büyüktü ameliyat olmuştun bendede var temmuzda basliycam tedaviyede bilgilendrrsen sevinirim
Çikolata kistim 5 _6 cm civarindaydi . Doktor eğer laparoskopi ile alınmazsa yumurta kalitenizi bozar dedi . Ben de oldum .

İyi yapmissn inşallah güzel sonuçlar alırız hepmiz benm 3 cm olduğu için gerek duymadı galiba tesekkur ederim bilgilndrdgn için sen nezamn basliyosn tüp bebeğe

İyi yapmissn inşallah güzel sonuçlar alırız hepmiz benm 3 cm olduğu için gerek duymadı galiba tesekkur ederim bilgilndrdgn için sen nezamn basliyosn tüp bebeğe
Canim ben de temmuz sonu gibi düşünüyorum. Benim.aslında 1 tane değilmiş kistim ultrasonda 1 gibi görünüyordu sonra 3 tane kist birbirine yapışmış hepsinin toplamı 5 veya 6 cm mis. Kistin küçükse ameliyat olma zaten . İnşallah kaliteli de yumurtaların olir. Biz de erkek infertilitesi de var morfoloji % 1.

İnşallah canm ya seninde ilk denemen olacak galiba demi bizde erkekte bi sıkıntı yokmuş çok sukur ama bakicz artık bide tekmi transfer edilecek

İnşallah canm ya seninde ilk denemen olacak galiba demi bizde erkekte bi sıkıntı yokmuş çok sukur ama bakicz artık bide tekmi transfer edilecek
Evet kismetse ilk denemem olacak benim yaşım 31 eşim 34 . Canım tek embriyo konulacak ilkinde . Yücel bey ilk denemede tek embriyo koyuyor . Sen iki embriyo mu transfer edilsin istiyorsun

Evet canm ya ben iki istiyorum hem şansım yüksek olsun diye hemde tek seferde iki tane olsa ne güzel olur demi ama .) ama doktor artık yasak dedi riskli olduğunu açıkladı inşallah ilknde olur ama olmazsa ikinciye iki tanemi transfer ediomus

Canim çoğul gebelikler risklidir. İki tane olmasi güzel birsey tabi orası da ayrı :) embriyologlar doktorlar biraraya gelip 2. De 2 tane transfer yapabilirler tabi . Belki merkezde karşılaşırız ben gittiğim Zaman söylerim burdan sana

Evet riskli olabiliyor ama ilkinnde tutacağı kesin deil iki tane olsa en azından biri tutmasa biri tutar mantigi ile dusunuo insan ama yucel beye cok guveniyorum evet belki karsilasrz ilk kim giderse haberleslim sen önce gidersen 2. De nasıl oluo sorarsin demi .)

Ekim2014 arkadaşım sonucun belli oldumu acaba 15 sinde belli olacak demişsn galiba son durumun ne bizede umut olursun

. Yücel beye ben de güveniyorum hiç sorgulamiyorum. Başka doktor olsa bin tane soru sorarım o niye böyle bu niye böyle diye yucel beye hiç sormuyorum. 2. De bence 2 tane koyuyorlar ısrar edersin olmadi

İnşallah öyledir ya ısrar edince terslermi acaba die düşünmeden edemiyorum açıkçası ole birine benzemiyor ama kim önce giderse sorsun ozman ben önce gidersem haber ederm sana sen tekmi istiyorsun bide ekim2014 arkadsmzn son durumu ne biliyor musun

Yok canm bende ayın sonunda gidicem inşallah .çikolata kisti olup ilk denemede hamile kalan yokmu ya cevap yazarsanız sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…