Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

cnm herşeyde vardır bir hayır.herzaman rabbimden dualarımızda hayırlısını isteriz.oda şüphesizki hayırlı olanını verir.bu yüzden hayırlı zamanda nasip etsin inşallah.benim gitmeden aklımda bir sürü soru oluyor ama oraya gittiğimde hepsini unutuyorum.pazartesi gideceğim canım ben yine.keseyi kontrol edicek büyümüşmü diye....

öncelikle hayırlı uğurlu olsun canım bebişlerin.kahverengi lekenmeyi hiç kafana takma.çünkü genelde buna tutunma kanaması derler.bende transfer sonrası aynı ilaçları kullandım.inşallah güzel haberler alırsın.bu arada belirtilere sakın takılma.bende adet belirtilerinin hepsi mevcuttu.ama şuan hamileyim 5 haftalık....

Kizllaarrrrrr.... Sonunda bebegim dunyaya geldi. Cookkk sukur rabbimee 25.04.2012 cok tatli kapkara sacli bisey. Rabbim hepinize de yasatsin insallah bu duyguyu. Dogumumda guzeldi. Eve cikinca ayrintili yazarim telden yavas oluyor...

Canim istanbuldan geldikten sonra 3 hafta boyunca benimde kahverengi lekem gelmisti ayni coraspini biraktirdilar. Sukur gecti sonra. Islem sirasinda rahim icinde kanama oluyormus oyle atiliyormus. Burdaki Dr yardimcisi Ole dedi kirmizi olmayinca korkma dedi. Kahverengi kan eski kan oluyormus. Veee daha sakin is yapma canim yaaa. Birak kalsin hersey. Hele bi guzel sonucunu Al. Insallah cokk guzel tutunmustur. Iyi yapmissiniz embriyo dondurmakla bizde dondurmustuk 4 tane ve bebegimde o 4 taneden biri iste:))))))

Hepinizi. Opuyoruuummmm

cannıııımmm hayırlısı olsunn:))) Allahım saglı sıhatli büyütmeyi nasip etsin insallah:))))

bebeğin hayırlı uğurlu olsun canım.sağlıkla sıhhatle büyüt inşallah.rabbim bahtını hayırlı eylesin inşallah.darısı bizim başımıza inşallah..

cok tesekkur ederim bilgilerin icin
insallah dedigin gibidir.
seninde gozun aydin
allah guzel uzun omur versin sizinle beraber insallah

Son düzenleme:

allah anali babali buyutsun insallah
guzel uzun versin bahti acik olsun.
canim insallah dedigin gibidir.
feci sekilde adet belirtilerim var.kahverengi lekelenmem oldu gecti bir anlik birseydi.

benim kahverengi lekelenmem oldu gecti.fazla surmedi. ama su anda dun geceden beri felaket adet belirtileri agrilari falan var. insallah dediginiz gibidir kizlar yaa. cok endiseliyim.

insallah tutunma kanamasidir . o zaman simdi benimde testim pozitifle sonuclanirsa aramizda 1 hafta olacak sanirim.

benim13 nisan opu yapildi
18 nisandada transferim oldu. sen hangi gun hastanedeydin?
haberli olsaydik muhtemelen karsilasirdik.

ah canım benimde aynı şekildeydi inan resmen adet olcak gibiydim heran geldi gelcek gibiydi.benim 12 nisanda test günümdü canım.canım pazartesi günü hastaneydim ben.bu pazartesi tekrar gideceğim.inşallah bigün tanışmak nasip olur...

slm canım,nıhayet görüsebildik
seninle tanısmak güzeldi;-)
notunu suna hanımdan aldım canım,ınsallah bırdaha görüsürüz.
cumartesı günü toplama olacakmı?degerlerın nasıl cıktı?
nezaman almanyaya döneceksın?
teklıfın ıcın coooooooooook tsklercokıyısın
ama bır yer buldum tskler.

ben bu gectigimiz sali fransaya dondum.
ve bu sabah kan testimi yaptirdim veeee sonuc pozitiff +++++++++
degerim 162 cikti.bugun transferimin 9. gunuydu.yucel hocayla konustuk.pazartesi tekrar test yaptir degerinin 2 katina cikmasi gerekiyor dedi. 2 hafta sonrada ultrason var insallah hayirlisiyla.
coook cook dua ediyorum insallah rabbim isteyen herkesin yuzunu guldursun :))))

size sesleniyorum.mesajlarinizi okudum.fakat oradan mesaj atamiyorum size.cunku mesaj sayim yetersizmis. merak ettiklerinizi buradan cevaplayayim dedim.lutfen bunu okudugunuzda ozelden bana yazin ben anlarim. yoksa bir sekilde irtibata gecmeye calisiriz.
simdi sirasiyla anlatayim:

*kasim 2011 de biz once yucel hocadan bir randevu aldik ve ilk gorusmeye gitik.esentepedeki merkezde.ve ilk gorusmede muayene etmek istedigini soyledi.ne var ne yok kendim bakmak bilmek istiyorum dedi. ucreti 200 tl .sperm testi 150 tl

*sonra muayene sonucuna gore ne olmasi gerektigini soyluyor. bizde sperm hareket azligi ve sekil bozuklugu oldugu icin imsi ile tup bebek programina alalim dedi.biz fransaya donduk.mart ayinda kendimizi hazir hissedince merkezi aradik ve baslamak istedigimizi soyledik.onlarda bize regli 2. gunu merkezimizde olun yeter dediler.

*31 martta istanbula gittim.1 nisanda reglim oldu.merkeze haber verdim ve 2 nisanda burda olun dediler ve basladik.

*ilaclarin dozu herkesin bunyesine ve hormon seviyesine yasina ve problemin ne olduguna gore degisiyor. tabiki fiyatlarida.benimkiler 2.500 tl tuttu.

*hersey cok guzel gelisti.13 nisanda yumurta toplama islemim oldu.ayni gun esimde sperm verdi.esinizin sadece bu asamada olmasi yeterli.benim esim izinini ayarlayamadigi icin istanbulda sadece 12 gun kaldi.

*dollenen embriyolarin iyi oldugunu ve 5. gune gideceklerini soylediler.

*birde bazi ilaclar aldirdilar disardan.onlarda 44 tl tuttu. diger ilaclarin tumunu bruksel merkez temin ediyor.hersey ayni bina icinde.

*18 nisanda 1 embriyo transferim oldu. tup bebek ucreti bu gunde odeniyor. ucreti 4.500 tl. ( bu fiyat standart degismiyor.)

*ayni gun 4 embriyomuzuda dondurduk. dondurma ucreti 300 dolar. heryil uzatmak ise 100 dolar.en fazla 5 yil saklanabiliyormus.her yil suresi dolmadan dilekce verip suresini uzatmak gerekiyormus.uzatmadigin takdirde suresi dolanlari imha ediyorlarmis.

*28 nisanda kanda gebelik testi yaptirmami soylediler ama ben 27 nisanda yaptirdim.

*veeee sonuc allahin izniyle POZITIF ++++

*iki hafta sonra ultrasonumuz var.

darisi hayirlisiyla herkesin basina insallah :)))

Hayırlı uğurlu olsun. Allah sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına almayı nasip etsin. Burada okuduğum bu güzel haberlere gerçekten çok seviniyorum ve içim umutla doluyor. Darısı bebek bekleyen herkese inşallah. Bende ya Brükselde yada acıbademde yaptırmayı düşünüyorum. İnşallah herkes için herşeyin hayırlısı olur. Verdiğin bilgilerden bende faydalandım. Teşekkürler...

darisi hayirlisiyla senin basina insallah.

ben kesinlikle bruksel tup bebek ve kadin sagligi merkezi diyorum.
sonucum pozitif oldugu icindegil kesinlikle.4 dondurulmusumuz var. eger dogal yollardan olmazsa kardes icin yine brukseli dusunuyoruz insallah.
bir kere git gorus yuzyuze kendinde anlayacaksin. kesinlikle YUCEL KARAMAN diyorum.

slm cnm çok sevindim Allah hayırlı evlat etsin inş...bak demiştim lekelenme tutunma belirtisidir diye(sendin dimi karıştırmadım:)) değerin de çok iyi maşaallah..devamıda böyle güzel olsun huzurlu rahat bir gebelik geçirirsin umarım..böyle güzel haberleri alınca bende seviniyorum..hocaya güvenim dahada artıyo:))bu arda ben dondurulmuş ücretini sormamıştım ne kadar çokmuş yaa????

amin canim sagol
insallah hayirlisiyla guzel gelisir .
evet bendim transferimin 7.gunu kahverengi lekelenmem olmustu.
rabbim isyeyn herkese hayirlisiyla nasip etsin insallah.bol bol dua ediyorum herkes icin.

canım çook sevindim.ALLAH ım sağlıkla,sıhhatle,hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

haydibaby cok sevındım canım))))))))allah tamamını getırsın ınsallah hersey yolunda gıder canım.

kızlar dr karaman bır kac günlügüne yurtdısına gıdecektı bılıyormusunuz nezaman gıdecek?

tam bilmiyorum ama bu hafta kesin gidiyodu..ama gününü bilmiyorum..

canim hayirli uyurlu olsun allaha anali babali büyütsün insallah canim dogum iyi gecdine sevindim......bizden coooooooooooooookkkkkkkkkkk selamlar esinede tebrikler kendinize iyi bakin öpüyorummmmmm seni ve kücük beyfendiyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…