Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

çok teşekkür ederim canım.gğnler yaklaştıkça hyeycan basıyor.sevinç mutluluk sarıyor içimi.bazen karamsarlık

bende öyleyim cnm ..hatta dün daha karamsardım .bu gün adet oldum bazı test sonuçlarım normal çıktı daha bir umutluyum sanki:))geçicek inş. hepsi kuzularımızla mutlu olucaz Allah izin verirse....

yeni tedaviye baslayan arkadaslara hayirli olur insallah iyi haberlerinizi bekliyoruz,allah yardimciniz olsun umudunuzu hic yetirmin allah büyük,bende sekiz sene sonra insallah hayirlisi saglikli bebisimi mayis ayinda kucama alicam allahim bebisim sana emanet.....

asu87 merhaba canim benim insallah iyisinizdir,inan hep seni düsünüyorum su 2haftada gecsede insallah o zaman artig korkmaya gerek yok canim bakarsin gec bile gelir seni cok öpüyorum canim allaha emanet olun ikiniz

bende öyleyim cnm ..hatta dün daha karamsardım .bu gün adet oldum bazı test sonuçlarım normal çıktı daha bir umutluyum sanki:))geçicek inş. hepsi kuzularımızla mutlu olucaz Allah izin verirse....

çok sevindim canım.hadi inşallah yolunda gider herşeyde güzel haberlerimizi paylaşırız :)

teşekkür ederiz canım.kısmetse haftaya cumartesi ikinci günüm olcak.rabbimin izniyle başlıyoruz.sanada günler geçmek bilmez şimdi :) inşallah darısı bizlere.sağ sağlim kucağına al bebişini canım....

angel 78 merhaba
sende mi tedavite yeni baslayacak olanlardansin?
ben 1 nisanda insallah baslayacagim

asu87 merhaba canim benim insallah iyisinizdir,inan hep seni düsünüyorum su 2haftada gecsede insallah o zaman artig korkmaya gerek yok canim bakarsin gec bile gelir seni cok öpüyorum canim allaha emanet olun ikiniz

Mrhb canim iyim iyiz daha dogrusu :))) bugun ctg girdim sonuc gayet guzeldi. Dr iyi dedi cok sukur. Bende dikkat ediyorum gunler guzel geciyor simdilik Hayirlisi bakalim

Siz napiyorsunuz bebisinde iyidir insallah bende optm selamlr

çok sevindim canım.hadi inşallah yolunda gider herşeyde güzel haberlerimizi paylaşırız :)

amin inş. cnm:)

amin cnm inş. olur..yaaa bende nisanda başlamak istiyorum olmuyo(

angel 78 merhaba
sende mi tedavite yeni baslayacak olanlardansin?
ben 1 nisanda insallah baslayacagim

merhaba canım.evet bende yeni başlıyorum.10 gün önce histeroskopi oldum.rahime uygulanan bir işlemden dolayı bu ay başlamamız gerektiğini söyledi yücel bey.hakkımızda hayırlısı olur inşallah....

merhaba canım.evet bende yeni başlıyorum.10 gün önce histeroskopi oldum.rahime uygulanan bir işlemden dolayı bu ay başlamamız gerektiğini söyledi yücel bey.hakkımızda hayırlısı olur inşallah....

oncelikle allah yardimciniz olsun. allah isteyen herkese nasip etsin insallah.
asamalarinin neler oldugunu, neler yapildigini burdan anlatirmisin lutfen?
herkese uygulanan tedavi ilac farkli biliyorum ama yinede gecilen asamalardan haberdar olmak istiyor insan

Amin arkadaşım bu yolda emek veren tüm arkadaşlara yardım etsin rabbim.bu 5. deneme olcak.10 gün önce hist. oldum.rahmin üst kısmında şekil bozukluğu olduğunu ama düzelttiğini söyledi yücel bey.birde rahme çizik atma işlemi uygulandı embriyonun tutunma şansını yükseltmek için.gelişmeleri yine paylaşacağım sizlerle....

amin canim amin,tesekkürler, evet canim her güne sükrediyoruz ama baya hecan ve korku var,sanada insallah allah nasip eder canim simdiden sana bol sans diliyorum allah yardimcin olsun

Mrhb canim iyim iyiz daha dogrusu :))) bugun ctg girdim sonuc gayet guzeldi. Dr iyi dedi cok sukur. Bende dikkat ediyorum gunler guzel geciyor simdilik Hayirlisi bakalim

Siz napiyorsunuz bebisinde iyidir insallah bende optm selamlr

canim iyi haberlerini görünce cok mutlu oluyorum allaha sükürler olsun demek hersey yolunda aman canim kendine dikkat et,bizde allaha cok sükür iyiyiz dün yine dogum kursu vardi benle baya tembeliz hemen yoruluyoruz yarinda doktor kontrolum var ilk kez ctg ye gireceyim bakalim insallah bisey cikmaz seni öpüyorum allaha emanet olun esinede cok selamlar benim esim hep soruyor iyilermi diye

özür, soruna biraz geç cevap vermiş oluyorum ama kusura bakma artıkın, inşallah geç kalmamışımdır diyeyim artık:)) özellikle brüksel gibi bi durum olmadı sadece bizim için önemli olan ımsı yöntemi ni kullandıkları için istedim fakat kafamdaki soru işaretleri yerini noktaya bırakmadı biz kararsısız birde memorial la görüşmeye gitmeyi düşünüyoruz. benim 3 denemem olacak 2 denememde çok talihsiz durumlar yaşadım rabbim kimseye yaşatmasın, sonuç hüsran 2. denememden dondurulmuşlarım var ama merkeze güvenmiyorum tekrar baştan başlıcaz. artık hangi kliniği seçtiysen hakkınızda hayırlı olsun.

selam canım, yücel karaman beydi görüştüğümüz doktor, devam edecekmiyim net değil kafamda bi merkez daha var memorial görüşmeye gitcez, olursa orada devam ederiz diye düşünüyorum, 3000 bin lira istedi bu hsg için kendisinin yapması gerekiyormuş öyle dedi, tutmama nedenlerini görmesi ve transfer aşamasında nereye embr. bırakacağını falan bişeyler söyledi, şuan çektirmedim bi kaç test istedi benden 2 tane negatif tüp bebek operasyonu geçirdim, istediği testlerde pıhtılaşmayla alakalı, klinikte yaptırırsam 1000 liraymış üniversite hastanesine gidiyorum pazartesi günü yaparlarsa orada yaptırcam.Rabbim hepimizin bu yolda yardımcısı olsun.

Saolasin canm iyi gidiyoruz sonra bisorun cikmazsa :) ben ctg ye bi kac aydir giriyorum. Hadi hayirlisi bakalim guzel haberlerle gelirsin insallah :) benim kontrolde haftaya 1,5 olcak bebisimizi gormedik ultraschalda.. Merak ediyorum kilo felan
As canim benimkide herzaman sorar.. Cookkkk seviniyo bebekler icin

cnm bana hist. yapıcak yücel bey bana maddi olarak zor oluyo..olmasamda direk tüpe geçsem diyorum ???öff çok karışığım bu ara...

canim ben yücel hocada baslamadan hist.almanyada yaptirdim allaha sükür bisey cikmadi,sonra tüp bebek yaptirdik yücel hocada yilbasi 2010da basladik tutmadi.sonra hocam hist.yapalim dedi ben istemedim,sonra 2011 augustosda ikinci tüp bebek denememi yaptik ve allaha sükür tuttu,ama almanyada hist.olmaysaydim kesin hocada yaptirirdim cünkü ona güveniyorum..allah yardimcin olsun canim iyi düsününmen lazim cünkü tüp bebek tedavisinide baya masraf oluyor tabiki herkezde baska oluyor mesela bende cok igne lazimdi cünkü yumurtalarim iyi büyümüyordu

korkma artig canim sanirim 35 haftaya gireceksin insallah yakinda degilmi evet canim bende 4hafta oldu görmeyeli insan özlüyor aksama terminim var insallah hayirli gecer??seni cok öpüyorum canim allah korusun sizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…