Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

korkma artig canim sanirim 35 haftaya gireceksin insallah yakinda degilmi:nazar::nazar: evet canim bende :emir_bebek: 4hafta oldu görmeyeli insan özlüyor:KK1: aksama terminim var insallah hayirli gecer??seni cok öpüyorum canim allah korusun sizi:nazar::nazar:

yarin 34.haftanin son günü bakalim.. eveettt cok merak ediyorum valla yaw :KK9: bugun yine ctg girdim pazartesi yine.. termin nasildi bakalim :KK49:

yarin 34.haftanin son günü bakalim.. eveettt cok merak ediyorum valla yaw :KK9: bugun yine ctg girdim pazartesi yine.. termin nasildi bakalim :KK49:

merhaba canim allaha sükür iyi gecdi ctgde bisey cikmadi 2hafta sonra insallah yine gideceyim bügün kinderzimmer geldi canim sabahdan beri ugrasiyorum sagolsun annem yardim etdi valla dahalend inanamiyorum allahima bin sükür bebisim olacani karnimda kipir kipir yapiyorum karnimda burnunda ve ben dahalend inanamiyorum :KK1: ne tuhaf degilmi:KK9: canim sen her 2gündemi giriyorsun ctgye ama bence hersey yolunda degilmi canim sanci gösteriyor ctg

merhaba canim allaha sükür iyi gecdi ctgde bisey cikmadi 2hafta sonra insallah yine gideceyim bügün kinderzimmer geldi canim sabahdan beri ugrasiyorum sagolsun annem yardim etdi valla dahalend inanamiyorum allahima bin sükür bebisim olacani karnimda kipir kipir yapiyorum karnimda burnunda ve ben dahalend inanamiyorum :KK1: ne tuhaf degilmi:KK9: canim sen her 2gündemi giriyorsun ctgye ama bence hersey yolunda degilmi canim sanci gösteriyor ctg

ohh ne guzel sevindim iyi olmaniza..hayirli olsun, Gule gule kullanin kinderzimmer yi :21: :21:
Bizde iki haftaya kadar bekliyoruz odamizi bakalim once bebek gelmez insallah :KK9:
Benim belli olmuyor 2-3 gune bir degisiyor ama cok sIk giriyorum ctg ye. Olsun hic olmazsa sorun varmi yokmu biliyoruz. Aynen canim ya karnim kipir kipir inanirmisin bazen canimi okadar acitiyor ki tekmekeri sessiz kalamiyorum :KK52:
Esimde ayni diyo hala inanamiyorum sen bir canli tasiyorsun diyo. Saskinlik,heyecan,korku ne ararsan var suan her moddayiz :KK9:

Insallah nisanda tedaviye basliyacak olan kizlarda guzel sonuclar alirlarda bizim gibi yazarlar :nazar::nazar:

ohh ne guzel sevindim iyi olmaniza..hayirli olsun, Gule gule kullanin kinderzimmer yi :21: :21:
Bizde iki haftaya kadar bekliyoruz odamizi bakalim once bebek gelmez insallah :KK9:
Benim belli olmuyor 2-3 gune bir degisiyor ama cok sIk giriyorum ctg ye. Olsun hic olmazsa sorun varmi yokmu biliyoruz. Aynen canim ya karnim kipir kipir inanirmisin bazen canimi okadar acitiyor ki tekmekeri sessiz kalamiyorum :KK52:
Esimde ayni diyo hala inanamiyorum sen bir canli tasiyorsun diyo. Saskinlik,heyecan,korku ne ararsan var suan her moddayiz :KK9:

Insallah nisanda tedaviye basliyacak olan kizlarda guzel sonuclar alirlarda bizim gibi yazarlar :nazar::nazar:

sagol canim,darisi basina:KK34: giriyoruz odasina hic inanamiyoruz esimle:KK1: :emir_bebek:burda yatacak diye insallah yüce büyük allahim sag saglim hayirlisi kucamiza nasip eder sizinde bizimde insallah:nazar: canim dogru diyorsun ona göre doktorlarda önlem alir ama bak sayili günlerin senin artig korkma insallah hersey güzel olucak saglikli gelsinde :emir_bebek:sin odasi herseysi olur insallah ama en önemlisi onlar:nazar::nazar:evet canim bütün arkadaslara allah yardimcilari olsun insallah güzel haberler aliriz allah onlarada nasip etsin :emir_bebek: AMIN............. seni öpüyorum canim allaha emanet olun

31 mart gunune ucak biletimi aldim. esimde 8 nisan gibi gelecek.hakkimizda hayirlisi olur insallah.kizlar dualarinizi bekliyoruz.
sen nasilsin nasil gidiyor. dogum iyice yaklasti anladigim kadariyla.
allah sagsalim hayirlisiyla saglikla neseyle huzurla kucaginiza almanizi nasip etsin insallah.

Merhaba arkadaslar.Bruksel tup bebek merkezi hakkinda bilgisi olan var mi,Basari durumu mikro fiyati edindiginiz izlenimler basarili olanla.Lutfen bilgi verirseniz sevinirim.Benim problemim embryolarin bolunmeyip parcalanmasi.Bu yuzden Izmir den cikip Istanbul yada Ankara dusunuyorum.Sanirim bu merkez bu konuda iyiymis.Bilgisi olan arkadaslar yardimci olurlarsa sevinirim

ben yücel beyde tedaviye başladım yrnda transferm olck allahnn iznyle kafanda ne varsa elimden geldğince cevp vereblrm böyle şeyler internette okumakla diilde yaşanmışlıkları paylaşmakla daha kolay oluo

sagol canim,darisi basina:KK34: giriyoruz odasina hic inanamiyoruz esimle:KK1: :emir_bebek:burda yatacak diye insallah yüce büyük allahim sag saglim hayirlisi kucamiza nasip eder sizinde bizimde insallah:nazar: canim dogru diyorsun ona göre doktorlarda önlem alir ama bak sayili günlerin senin artig korkma insallah hersey güzel olucak saglikli gelsinde :emir_bebek:sin odasi herseysi olur insallah ama en önemlisi onlar:nazar::nazar:evet canim bütün arkadaslara allah yardimcilari olsun insallah güzel haberler aliriz allah onlarada nasip etsin :emir_bebek: AMIN............. seni öpüyorum canim allaha emanet olun

senin icinde ayni dileklerim gecerli. insallah hayirlisiyla sagsalim kucaginiza alirsiniz.
evlerinize nese saglik bolluk bereket huzur getirmesi dilegiyle. yavrularinizin bizim gibilerede sans getirmesi dilegiyle. insallah onlar dunyaya gelirken bir surude hamis haberleri getirirler hayirlisiyla.

ben yücel beyde tedaviye başladım yrnda transferm olck allahnn iznyle kafanda ne varsa elimden geldğince cevp vereblrm böyle şeyler internette okumakla diilde yaşanmışlıkları paylaşmakla daha kolay oluo

valla her kontrolümde ordaki bayanlar ne problemler paylaştı doktrlar ne imkanszlıkları başarıyorlar o yüzden umudunuzu yitrmeyn yeterki doğru doktr doğru zaman olsn allah byktr

beni biraz aydinlatirmisin? bende 31 mart gunune ucak biletimi aldim.paristen gelecegim istanbula. 1 yada 2 nisan regl gunum insallaaaaah
biz kasimda muayene ve on gorusme yaptik. zaman kaybetmeyelim tupe baslayalim dedi yucel bey.
bana biraz anlatirmisin. cok merak ediyorum.kafam bombos. sadece bir yigin soru isareti ??????

amin canim insallah.. korkum kalmadi artik gelsin diye sabirsizlaniyorum artik :KK9: rabbim cümlemizin yardimcisi olsun insallah,bende öpüyorum aeo :KK3:

31 mart gunune ucak biletimi aldim. esimde 8 nisan gibi gelecek.hakkimizda hayirlisi olur insallah.kizlar dualarinizi bekliyoruz.
sen nasilsin nasil gidiyor. dogum iyice yaklasti anladigim kadariyla.
allah sagsalim hayirlisiyla saglikla neseyle huzurla kucaginiza almanizi nasip etsin insallah.

hadi hayirlisi canim.. allah isinizi gücünüzü rast getirsin.. hergün dua ediyorum unuttum sanma.evet az kaldi 35.haftadayiz bakalim nezaman dogarsa artik, herseyimizi hazirladik gelmesini bekliyoruz hayirlisiyla. amin canim insallah bu yil sonuna sende bebegini kucagina alirsin :KK49: tr dende girebilirsen nete haberdar et gidisati :KK34:

hayirli olsun canim.. insallah haftaya güzel haberlerini aliriz..

senin icinde ayni dileklerim gecerli. insallah hayirlisiyla sagsalim kucaginiza alirsiniz.
evlerinize nese saglik bolluk bereket huzur getirmesi dilegiyle. yavrularinizin bizim gibilerede sans getirmesi dilegiyle. insallah onlar dunyaya gelirken bir surude hamis haberleri getirirler hayirlisiyla.

cok tesekkürler canim amin ,insallah sende bu duyguyu yasarsin allah sanada nasip etsin amin....tedavicin hayirli uyurlu olsun canim allah yardimciniz olsun insallah hayirli haberlerini aliriz :KK3:

sagol canim güzel dileklerin icin,sanada hayirli uyurlu olsun canim insallah seninde bi kac hafta sonra güzün güler allah yar ve yardimcin olsun güzel haberler aliriz insallah AMIN

amin canim insallah.. korkum kalmadi artik gelsin diye sabirsizlaniyorum artik :KK9: rabbim cümlemizin yardimcisi olsun insallah,bende öpüyorum aeo :KK3:

cok sükür canim benim artig :emir_bebek: gelirse burayada fazla giremezsen ben meraktan catlarim:KK52:artig insallah bize anlatirsin,ben cünkü cok korkuyorum dogumdan:18: hadi hayilisi öptüm canim allaha emanet olun

cok sükür canim benim artig :emir_bebek: gelirse burayada fazla giremezsen ben meraktan catlarim:KK52:artig insallah bize anlatirsin,ben cünkü cok korkuyorum dogumdan:18: hadi hayilisi öptüm canim allaha emanet olun

Aaahhhhh aahhhhhhh senmi benmii Gun yaklastikca napcam die dusunuyorum.. Insallah sezeryan felan olmaz benim icin cok zor olur. Kimsem yok cunku Burda biliyorsn :KK43:(( hayirlisi bakalim...

merhaba kızlar.herzaman takip edemiyorum sizleri ama aklımdasınız.herşey yolundadır inşallah.bende regli olmayı bekliyorum cuma günü olmam gerekiyor.gelişmeleri sizlere bildireceğim yine.rabbime emanetsiniz...

Aaahhhhh aahhhhhhh senmi benmii Gun yaklastikca napcam die dusunuyorum.. Insallah sezeryan felan olmaz benim icin cok zor olur. Kimsem yok cunku Burda biliyorsn :KK43:(( hayirlisi bakalim...

bendede tam tersi canim acaba sezeryanla daha iyi olurmu benim icin düsünüyorum biliyorsun benim ameliyatlarimi ebbe diyor en iyisi normal dogum bakalim kendimi bi normal doguma hazirliyorum artig ne olur bilmem zaten :emir_bebek:10haftadan beri kafasida asaya dönmüs yani hazir bakalim canim allah yardimcimiz olsun....biliyorum canim ama cok iyi esin var sana herseyden yardim eder ve allah güc verir sana canim merak etme:nazar::nazar::nazar::nazar:

merhaba kızlar.herzaman takip edemiyorum sizleri ama aklımdasınız.herşey yolundadır inşallah.bende regli olmayı bekliyorum cuma günü olmam gerekiyor.gelişmeleri sizlere bildireceğim yine.rabbime emanetsiniz...

hadi hayirlisi canim güzel haberlerinizi bekliyoruz allah yardimciniz olsun

kızlar hepinize merhabalar ben aranıza yeni katıldımbiraz hikayemi anlatmak istiyorum sizi çok sıkmadan 28 yaşındayım 2 senelik evliyim başından beri hiç korunmadığımız halde gebelik hiç oluşmadı eşimde biraz haret bozukluğu var benimde tsh yani troidlerim az çalışıyor klomen kullandım olmadı,yumurtlama takibi yapıldı olmadı geçen sene histereskopi yapıldı 6 ay sonra gebe kalabilirisniz dendi olmadı çok şükür 2 tüpümde açık şuanda bir problem gözükmüyor dediler eşimin sperm hareksizliği gebe kalmana engel değil dediler yani bu sonuçların daha altındakilerde gebelik elde ediliyor dendi ama neden olmuyor anlamadım geçen ay 2 tane güzel yumurtam gelişti 18 ve 19 mm çatladı günaşırı ilişki oldu yok yok yok ...çok üzülüyorum artık bu duruma benden sonra evlenenle anne oldular şu milletede uyuz oluyorum sorup sorup duruyorlar kısmet deyip geçiştiriyorum..yücel kahramana gitmek istiyorum brüksel tüp bebek merkezine daha fazla vakit kaybetmek istemiyoruz türkiyenin ileri gelen hekimlerinden biri biri tavsiye etti biraraştırayım dedim sizi buldum sizden başkasına derdimi anlatamam bir siz anlarsınız beni orda tedavi olan tüp bebek sonuç alan nolur bana yazarsanız çok sevinicem RABBİM en kısa zamanda isteyen herkeze nasip etsin inşallah :nazar:

X