Makyaj Ürünleri Youtube videoları bakarmısınız?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

mutsuzSutlac

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2012
281
8
Kızlar çok sinirliyim yaa:) size birşey danışmak istiyorum, su youtubedeki makyaj alışveriş videoları çeken kızlardan takip ettikleriniz varmı izleyenlere birşey sormak istiyorum

Gizem die bi kız var biliomusun denk geldi bakıodum, allam zaten beceriksiz bişi tanıtıo işte oje 60 dakikada kuruo demiş bende mizahi bir dille canım düzeltme yap istersen dedim herkes bilir ojenin 60 saniyede kuruyacağını gereksiz şeyler yazmayın demiş çok sinirlendim eleştiriye açık değilsen video koyma o zaman

yok canım o kızı hiç görmedim valla zaten verdiği cevaptan ne kadar tecrübesiz olduğu anlaşılıyo :) ben en çok londradabirtürkkızı nı beğeniyorum bilmiyosan izlemeni tavsiye ederim :)

yok canım o kızı hiç görmedim valla zaten verdiği cevaptan ne kadar tecrübesiz olduğu anlaşılıyo :) ben en çok londradabirtürkkızı nı beğeniyorum bilmiyosan izlemeni tavsiye ederim :)

onu ben yerim yer:) bazen moralim bozuk olduğunda izliorum sırf enerjisiyle gülümsettiği için bir o kadarda başarılı, bak bi izlesene sana adını mesaj atıcam bana burdan yaz gözünü sevim cokmu itici benmi abartıorum yaa:) acaip uyuz oldum

onu ben yerim yer:) bazen moralim bozuk olduğunda izliorum sırf enerjisiyle gülümsettiği için bir o kadarda başarılı, bak bi izlesene sana adını mesaj atıcam bana burdan yaz gözünü sevim cokmu itici benmi abartıorum yaa:) acaip uyuz oldum

daha tecrübesiz olduğu için ya boşver takma :)))

Evet ta kendisi ve hiç hazetmiyorum. Birkaç defa izleme gafletinde bulundum, ama değmezmiş zamanıma yazık! milleti küçük göüyor kendisi neyse

bir ara sivilce katsayım arttı demiş ve Türkçe'nin içine etmişti.neyse onu izlemiceksen youtube'a alışverişim diye arattır.ben örnek verirsem ;
1-güzellik kazanı (bunu çok seviyorum yorumları gerçekçi,her türlü eleştiriye açık,seviyeli bir şekilde yanıt veriyor,artı genç bir kızı var onun için de alışveriş yaptığında gösteriyor,böylece hangi ürünün hangi yaş grubuna uygun olduğunu da belirtmiş oluyor)

2-bilgen tolis

3-londradaki bacı işte o da güzel

4-kozmetik dosyası

daha var bir sürü,hepsini izlemeye kalksak 1.yılda bitiremeyiz videoları.artı youtube'dan isim olarak değil,konu olarak arattırabilirsin,ben öyle yapıyorum bazen,örneğin,watsons alışveriş diye arattırıyorum bütün alışverişler çıkıyor.böyle yapa yapa kim olduklarına dikkat etmemeye başladım.yardımcı olabildiysem ne mutlu...
:KK14::KK14::KK14:

bir ara sivilce katsayım arttı demiş ve Türkçe'nin içine etmişti.neyse onu izlemiceksen youtube'a alışverişim diye arattır.ben örnek verirsem ;
1-güzellik kazanı (bunu çok seviyorum yorumları gerçekçi,her türlü eleştiriye açık,seviyeli bir şekilde yanıt veriyor,artı genç bir kızı var onun için de alışveriş yaptığında gösteriyor,böylece hangi ürünün hangi yaş grubuna uygun olduğunu da belirtmiş oluyor)

2-bilgen tolis

3-londradaki bacı işte o da güzel

4-kozmetik dosyası

daha var bir sürü,hepsini izlemeye kalksak 1.yılda bitiremeyiz videoları.artı youtube'dan isim olarak değil,konu olarak arattırabilirsin,ben öyle yapıyorum bazen,örneğin,watsons alışveriş diye arattırıyorum bütün alışverişler çıkıyor.böyle yapa yapa kim olduklarına dikkat etmemeye başladım.yardımcı olabildiysem ne mutlu...
:KK14::KK14::KK14:

Londrada bir türk kızına bayılıorummmm:) ya su gizemden sonra ifrit oldum heryerde karsıma cıkıo hele bi parfümlerim videosu var:KK70: avon kataloğu gibi hayatımda gördüğüm en itici insanlardan:)) bir kacı bilgen toliste cok şeker birkaçı çok ii en azından samimi bu ewde oturmus video cekio sanki ntvde haber sunuo havaları var:KK70:

canlarım birini keşfettim cok asil bir kadın sebibebi yazınca cıkıyor. Bir izleyiniz:)

Cnm ece içen hani su renkli gözlü kaşıkla eyeliner süren kız dimi ewett oda cok ama cok tatlı:)

Cnm ece içen hani su renkli gözlü kaşıkla eyeliner süren kız dimi ewett oda cok ama cok tatlı:)

ta kendisi :) ben Youtube'da Türkçe makyaj videosu yapan kişileri sıkı takip etmeye çalışırım. Denizinpaylastiklarini da severek izliyorum çok sempatik bir bayan,Kozmetik Dosyası da her ne kadar yüzünü göremesek de çok sevimli bence,en çok severek takip ettiklerim onlar:)

ta kendisi :) ben Youtube'da Türkçe makyaj videosu yapan kişileri sıkı takip etmeye çalışırım. Denizinpaylastiklarini da severek izliyorum çok sempatik bir bayan,Kozmetik Dosyası da her ne kadar yüzünü göremesek de çok sevimli bence,en çok severek takip ettiklerim onlar:)

bak bi tane daha kız var acap şeker bi izle ama ilk videosunu değil orda cok acemi hello irem yaz bak çok tatlı yaaa

X