Yorumlarınıza ihtiyacım var...

wiarlord

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
4
2
34
Selamlar,

6 aylık hamileyim. Fiziksel olarak iyi durumdayım. Yani öyle bir hareket kısıtlanmam falan yok henüz. Ama tabii ki hormonlar tavan, her anlamda öyle. Eşimin hep benimle sadece benimle ilgilenmesini falan bekliyorum, saçma sapan şeylerden ağlama krizlerine girip onu daralttığımda oluyor. Normalde de çok duygusal bir insandım şimdi katlanarak arttı. Böyle sebeplerden kendisi ne yaparsam yapayım sana yaranamıyorum gibi bir kafaya girdi. Cinsel anlamda da uzaklaştı benden. Bende bu konuyu ona açtığımda psikolojik olarak iyi hissetmediğim zamanlarda odak noktam burda olmuyor bişeyler yaşamak istemiyorum dedi. Bende bu konunun ayrı tutulması gerektiğini benim çok istekli olduğumu söyledim ama önce aramız iyi olsun sonra zaten bunlar düzelir gibi şeyler söyledi. Sizce haklı mı? Yani bana göre problemleri çok büyütüyor kavga etsek bile o ayrı bu ayrı kafasındayım. Ben mi yanlış düşünüyorum.

2 gün önce tartıştık örneğin. 3. gün yanaşmaya çalışsam da bu cevapları alıyorum. yoksa kavga ettik ama boşver hadi gel gibi bişey değil
Yani kendi ağzınızla itiraf ediyorsunuz abartıyorum diye şimdi ise eşinizin abarttığını söylüyorsunuz. Aranız tam olarak düzelmeden kavga sonrası seks zaten yapamaz hatta asıl yapamayan siz olmalısınız. Bu kadar hamilelikten dolayı duygusal ve tripliyseniz ona göre ya eşiniz uyum sağlayacak ya da siz artık bir yerde kendinize ket vuracaksınız.

Bu kadar abartmaya da gerek olduğunu düşünmüyorum ben sana yaranamıyorum diyişi de doğru gibi zaten.
Eğer gerçekten kavgada haklı olup kızgın ya da üzgün olsanız eşinize karşı, seks yapmayı siz de istemezdiniz. Anlaşılan çoğunlukla gereksiz yere eşinizi üzüyorsunuz. Hiç gebelik geçirmedim bu konuda daha deneyimli kadınlar yardımcı olurlar size siz de elinizden geldiğince bu kavgacı yanınızı kısarsınız ilişkiniz normale döner.

Adam kırıldıysa üzüldüyse gönlünü almadan seks istemez doğal olarak ben yanlış bir durum görmedim sizin ekstra abartmanız dışında.
ama zaten çözüyoruz yani akşam sarılarak gayet uyuyoruz. O içinde çok fazla büyütüyor yani normal sıradan tartışmalar illaki olacak 3 gün uzatmak bana çok anlamsız geliyor. Ama işte karakter meselesi sanırım bilmiyorum. Ben çok sevdiğim için zaten 2 saate unutuyorum olanı biteni 3. gün asla aklıma bile gelmiyor ki

Kavga edip seks yapmakta çok yapmacık değil mi? Önce sorunları çözmeyi denesen.
Bana göre konuşulup çözülmüş bir mesele oluyor. Ama ona göre 1 hafta geçmesi lazım olayın üzerinden ki sindirebilsin. Hayır yani o kadar büyük konular da değil. Olsa zaten bende tabii ki unutamam. Evlilikte illaki böyle tartışmalar yaşayacağız zaman zaman ama ben hep gelip geçti kafasındayım. Çok büyük sorunlar olmadıktan sonra yani

Hamile olduğunuz için cinsel olarak uzaklaşmış da olabilir, ki doğal bence. Kırgın hisseden birinin sex yapmak istememesi de olması gereken bence. Kavganın içeriği belki ona göre ağırdır, düzelmesi zaman alıyor olabilir.

Abartan siz olduğunuz için 2 saate unutuyorsunuzdur.

Valla kavga edince hiç de sex yapasim gelmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…