Yorgunluklara ,Umutsuzluklara Rağmen ANNE olmak İsteyenler...

canım bu belirtiler adetin gelmeden oncemi başladı yoksa sonramı...bende hic belirti yok adetimi bekliyorum en gec bugun ya da yarın gelecek gibi geliyo bana...aslında test yapsam varsa cıkar ama korkuyorum yapmaya...bir iki gün daha olmassam yaparım inş...

günaydın kızlar kızlar.....
kızlar yahu ben şimdi hamile olabilirmiyim ki acaba...çoook merak ediyorum.:44:
hiç adet belirtim yok kızlar yaaa..tabi gebelik belirtisi de yok....doktor rahim duvarı kalın bakalım bekleyelim gecikme olursa gebe olablirsin dedi
nasılda umutlandım.çok heyecanlıyım vallahi.kızlar psikolojikmi bilmiyorum.aç kurt gibiyim.2 saatte bir içim kazınıyor.5 gündür 36,3 olan ateşim bu sabah 36,6 ya çıkmış.adetimin 34,günü.acaba geç döllenme falan mı olabilirmi ki

umarim hamilesindir
bak bosuna stres yapmissin birkac gundur
bana da doktorum kalinlasmis demisti adet gunum gecince kan testi yaptik sonra, hamileydim
doktorlar kesin birsye demiyor ama umarim hamilesindir

umarım öyledir canım.bakalım bekllemekten başka çöarem yok.ayaklarım çok üşüyor.iş yerindeyim.çıktım aldım yün çorap giydim ama ısınmıyor.sanki demir gibi.bakalım rabbim hayırlısını nasip etsin.ama olsa ne ii olur yeniyıl hediyesi gibi:)yeni yıla 3 kişi olarak gireriz

ateşin biden çok yükselmiş cnm adet olacak olsan düşmesi lazımdı hamilesin gibi:)

cnm benbimde ilk belirtim enterasan bi şekilde ayaklarımın ısınamaamsıydı ve damarlarım çok belirginleşmişti benim geç döllenme olmuştu adetimden 12.gun sonra kan testi ile öğrendim idrarda çıkmamıştı 14.gun idrarda çıktıo am malesef kimyasal olarak kaldı 5 gundur düşük yapıyorum yeni yıla hamiş girmen dileğiyle sevgiler

cok gecmis olsun
umarim yeniden hamile kalirsin ve bu sefer saglikla gelir

merhaba kızlarr gunaydın herkese....heres burdaymıs ofluu mınık gelın....bende geldım umudumuz eylulden berı buralardayım ınsallah bu son olur batım 3 ocak...

kızlar testleri kaça alıyorsunuz acaba ben 2--2,5-3 filan alıyorum acon marka

canım ben 3 liraya alıyodum..
sonra o eczaneye gide gele bir hal olmuştum
bu kız deli mi sürekli gebelik testi alıyo dicekler diye utandım.
başla eczaneye gittim orada 3.5 liraya aldım
bu çok daha iyi geldi bana..
2 seferdir oradan alıyorum.
bu gidişimde 3 tane aldım koydum eve...
inşallah rabbim güzel haberler almayı nasip eder

kızlar bu aralar kimse yok burda...
giriyorum bakıyorum kimse yok bende başka topiklerde geziyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…