Yorgunluklara ,Umutsuzluklara Rağmen ANNE olmak İsteyenler...

Yurtdışında öyle oluyo sanırım...
bana hiç korunma dedi yani.....
sen hazır değilsen en azından 1 ay bekle madem... :))
canım şuan bişey yapmıyorum ara ara folik asit alıyorum
e bide benim tsh yüksek çıktı gebelikte onun ilacı da var...
kullanıyorum öyle işte..
ama şu hayıt otunu bu ay da kullanıcam hormonları cidden düzenliyo yaa...
umarım sağlıkla gelir bebekler...
benim doktor da öyle dedi engelli sağlıksız bebekler düşermiş dedi..
bakalım bekleyip görelimm :KK1::KK1:

evet ben bir de burda 5 gun hastanede yattim, sistemleri cok farkli iyice bir arastirdilar
surekli hcg ye bakildi dusus nasil diye, tam dusmeden hastaneden de cikarmadilar:KK1:
neyse hepsi gectiiiii bittiiiii,
umutluyum yine gelecek bebeklerimiz
inanmak gerek buna iyi dusunmek gerek. ben aklima hep kotu seyelr getirdim ya duserse ya birsey olursa diye, artik daha sakin olmayi deniycem

kızlar ben kaçar ve iffet'e bakar. öptüüüm sizi
tamam canım gene gel bizde öptükk :KK19:

evet ben bir de burda 5 gun hastanede yattim, sistemleri cok farkli iyice bir arastirdilar
surekli hcg ye bakildi dusus nasil diye, tam dusmeden hastaneden de cikarmadilar:KK1:
neyse hepsi gectiiiii bittiiiii,
umutluyum yine gelecek bebeklerimiz
inanmak gerek buna iyi dusunmek gerek. ben aklima hep kotu seyelr getirdim ya duserse ya birsey olursa diye, artik daha sakin olmayi deniycem

maşallah cidden çok farklıymış... :44::44:
evet geçti gitti
önümüze bakıcaz bundan sonra :)
pozitif olucazzz:nazar::emir_bebek::emir_bebek:

9. günüm bugün sanırım yeni yeni bitiyo..
bugün öyle bi parça düştü ki sert bişeydi bebekse odur dedim yani...
benimde öyle çok yoğundu 1 paket anne kız paketi bitirdim 2. yi aldım :KK1::KK1::KK1:

canim evet hissediyor insan onu
sanirim kanamalar son bulurken pihtilar biterken en son dusen o bebek:KK50:
ben hissettim bunu ve farkliydi cidden dedigin gibi
bosver canim dusunme artik
sadece onlari unutmayalim sonucta bebeklerimiz, benim hep aklimda olacak hatta test sonuclarimi fotograflandrmistim koleksiyon olarak duruyor haftasinda karnimin fotolarini cekmistim falan:KK1:

arkadaşlar bişey sormak istiyorum eğer hamileysek bunu ateşimizi ölçerek anlayabilrmiyiz?

canım ateş ölçme yöntemini soruyosun sanırım şöyle anlatayım...
adet başından itibaren ölçmen gerekiyor böylelikle yumurtlamanı da çatladığını da anlayabiliyosun..
sabah 6-8 arası ölçeceksin adet zamanında ateşin düşmezse yani sabitlenir veya yükselirse hamile olma olsalığı oluyo..
ama düşerse ateş adet geliyo demek oluyo..
ama çokta sağlıklı bi yöntem değil sonuçta ateşli hastalık grip vs.. bu tür şeyler olabiliyo..

canim evet hissediyor insan onu
sanirim kanamalar son bulurken pihtilar biterken en son dusen o bebek:KK50:
ben hissettim bunu ve farkliydi cidden dedigin gibi
bosver canim dusunme artik
sadece onlari unutmayalim sonucta bebeklerimiz, benim hep aklimda olacak hatta test sonuclarimi fotograflandrmistim koleksiyon olarak duruyor haftasinda karnimin fotolarini cekmistim falan:KK1:

aynen çok farklıydı yaa tuhaf oldum o an cidden...
düşünmemek daha iyi evet geriye kalan 2 tane idrar testim...
4 tane ultrason fotografım var...:KK31::KK31::KK31:

slm oflucum :KK3: az önce geçmişi okudumda vajinal iltihaptan da olmuyormuş.nasıl bişey ki bu vajinal iltihap.bende de bazen ilşki sırasında bembeyaz krem gibi akıntı oluyor.kaşıntı koku falan yok.mantar olabilir mi veya vajinal enfeksiyon:18::18:

slm oflucum :KK3: az önce geçmişi okudumda vajinal iltihaptan da olmuyormuş.nasıl bişey ki bu vajinal iltihap.bende de bazen ilşki sırasında bembeyaz krem gibi akıntı oluyor.kaşıntı koku falan yok.mantar olabilir mi veya vajinal enfeksiyon:18::18:

canım sarı akıntım vardı benim o yüzden gitmiştim enfeksiyon varmış rahim ağzında krem antbytk fitil kullandım geçti o aydan sonra hamile kaldım...
sperm geçişini engelliyomuş..
zaten doktor dedi bu şekilde hamile kalınmaz diye..

canım sarı akıntım vardı benim o yüzden gitmiştim enfeksiyon varmış rahim ağzında krem antbytk fitil kullandım geçti o aydan sonra hamile kaldım...
sperm geçişini engelliyomuş..
zaten doktor dedi bu şekilde hamile kalınmaz diye..

valla bnmde bazen oluyo. genelde beyaz ama sarı olduğu da oluyo sanki. bak aklıma takıldı şimdi.neyse 2 ay sonra dr.a gidicem bunu da sorarım.dr.a gitmektende nefret ediyorum yaa :KK50:

valla bnmde bazen oluyo. genelde beyaz ama sarı olduğu da oluyo sanki. bak aklıma takıldı şimdi.neyse 2 ay sonra dr.a gidicem bunu da sorarım.dr.a gitmektende nefret ediyorum yaa :KK50:

valla sırf o yüzden randevu alıp gitmiştim iyiki gitmişim diyorum şimdi kesin sor bunu sen
bende doktore girmekten gına geldii :KK1:

valla sırf o yüzden randevu alıp gitmiştim iyiki gitmişim diyorum şimdi kesin sor bunu sen
bende doktore girmekten gına geldii :KK1:

valla ben 10 aydır bir kere gittim. o da haziran ayında.vajinal muayene yptı bide hormon tahlili.bidaha da gitmedim.ama ocak ayında radyomarda rahim filmi çekilip şubattada dr a gidicem,böylelikle koşturma ve stres başlamış olacak.zaten o yüzden gitmek istemiyorum

valla ben 10 aydır bir kere gittim. o da haziran ayında.vajinal muayene yptı bide hormon tahlili.bidaha da gitmedim.ama ocak ayında radyomarda rahim filmi çekilip şubattada dr a gidicem,böylelikle koşturma ve stres başlamış olacak.zaten o yüzden gitmek istemiyorum

zorlu bi süreç başlayacak yani senin için..
umarım hiçbir sorun olmadan hamile kalırsın canım...
çok zor ya herkesin ayrı bir derdi var cidden...
RABBİM doktora düşürmesin doktorsuz da bırakmasın ne diyelim kii:KK50:

zorlu bi süreç başlayacak yani senin için..
umarım hiçbir sorun olmadan hamile kalırsın canım...
çok zor ya herkesin ayrı bir derdi var cidden...
RABBİM doktora düşürmesin doktorsuz da bırakmasın ne diyelim kii:KK50:

evet cnm maalesef.2 ayım var.keşke bu arada bir mucize olsada bunlara gerek kalmadan hamile kalsam. ahhhh ahhhhh:18::18:

X