Yorgunluklara ,Umutsuzluklara Rağmen ANNE olmak İsteyenler...

Ya oflu bişi sorucam

şu yumurtlama gününde benim sağ tarafımda felaket ağrı oluyo normal mi bu ?? ben o gün ne koca görüyorum ne bişi valla kımıldamak bile istemiyorum bazen

evet canım yumurtlama zamanında bazen yumurtalıklarda ağrı olurmuş...
normal bu...
sen günaşırı devam et halvetlenmeye :KK53::KK53:

Ya oflu bişi sorucam

şu yumurtlama gününde benim sağ tarafımda felaket ağrı oluyo normal mi bu ?? ben o gün ne koca görüyorum ne bişi valla kımıldamak bile istemiyorum bazen

canım normal de,üşütürsen veya kanallarında iltihap vs.bişey varsa daha çok ağrın olur ona dikkat et ayrıca yumurtlama döneminde göğüslerde çok hassas oluyor.

canım normal de,üşütürsen veya kanallarında iltihap vs.bişey varsa daha çok ağrın olur ona dikkat et ayrıca yumurtlama döneminde göğüslerde çok hassas oluyor.
evet canım haklısın...
aman iltihap falan da zor valla onlar bile engel hamişliğe....

evet bu sloganla ben artık yatayım çalışmalara başlamam lazım zaman geçiyo sonra uyku bastırıyo hepinisi öpüyorum iyi geceler :79:

:))) hadi iyi çalışmalar bebeğim öpüldünnn :KK19::KK53:

canım benim bu kadar yıpratma kendini strese sokma yaa....
İNşallah olurr...
ama sen stres yaptıkça olmaz biliyosun dimi...
üzülmek çare olsaydı inan ben şu an üzülmeye devam ediyo olurdum...
her şeye rağmen hayat devam ediyo..
RABBİMDEN İSTE sadece....

bu arada herhangi bir sorun vs. varmı ?
hormonlarına baktır
sonra rahimde iltihap enfeksiyon varsa tedavini ol bunlar başlı başına etken....

ben aslinda uc-dort sene once baktirmistim rutin, gorunurde birsey yoktu...
ama esimin sorunu var mi bilemiyorum, biriki ay daha denemeden sonra gidecegiz doktora...
yalniz su var ki esim cok sigara iciyor. ben de iciyorum ama onun ki kadar degil.
sigaranin da muhakkak etkisi vardir. yasimiz da cok genc degil tabi:KK43:

Son düzenleme:
ama esimin sorunu var mi bilemiyorum, biriki ay daha denemeden sonra gidecegiz doktora...
yalniz su var ki esim cok sigara iciyor. ben de iciyorum ama onun ki kadar degil.

olursa ilk gebeliğin mi olacak ne kadardır deniyosunuzz....
3-4 sene diyosunda.. ben ilk düşükten sonra hormonlarım baya bozuldu bir sürü sorun çıktı
bence sen adetin 3. günü git hormonlarına baktır sonra alttan baktır iltihap enfeksiyon varsa sperm geçişini engelliyo...
eşine söyle en azından yumurtlama dönemlerinde içmesin sigara çok büyük etkisi var kesinlikle...
sen içme bari kızzz.....
olmazsa eşinde gitsin baktırsın canım
inşallah gerek kalmadan bu ay olur :KK31:

canım asla sigaranın iyi bişey olduğunu savunmuyorum,ama ben ve eşimde içeriz bayaa içeriz, ben 35imde hamile kaldım işte.ama eşin mutlaka yaptırsın muayenesini.son zamanlarda hep varikoseli duyuyorum onun muayesinide yaptırsın mutlaka

X