Anket Yolda ağlayan bir bayan/erkek gördünüz... Ne yaparsınız?

Yolda ağlayan bir bayan/erkek gördünüz... Ne yaparsınız?

• Gider yanına ne derdi olduğunu sorarım.

OY: 20 43,5%
  • Bir mendil uzatırım ve gözyaşlarını silmesini söylerim.

OY: 13 28,3%
  • "Benim derdim bana yeter..." deyip aldırış etmeden giderim.

OY: 4 8,7%
  • Fikrimi aşağıya şey ettirdim.

OY: 9 19,6%

• Ankete Katılan
    46
ne icin agladina gore degisir :))
yani derdine ben derman bulamazsam nedim
ya saka bi yane
evet ben bakarim dayanamam
nasilsiniz
yardim edebilirmiyim derdim yardim edilcek bis ey varsa da elimden gelirse yapmaya calisirimmm!!!!

Terslenmemek icin önce mendil cikarir verirdim,gözyaslasrinizi silin diye,sonra da yapabilecegim birsey var mi diye sorardim..

cesaret edipte yanına gidemezdim çünkü insanların sağı solu belli olmaz sinirli olur tersler kızar.oyüzden gitmem ama üzülürdüm..
he ama başımdan geçti böyle bi olay okurken ilk zamanlar bi kız vardı sınıfta konuşmuyorduk bigün bahçede ağlıyodu gittim yanına başladık sohbete başta hiç konuşmadı hatta tersler gibi oldu şimdi ise çok sevdiğim bi arkadaşım kendisi.

Hiç böyle birşy görmedim ama ben bikaç kere ağladım yolda :KK43: Çok sulu gözdüm bir zamanlar.

Herkes size bakıyor çok kötü bir durum :KK43: kimseyle göz göze gelmemeye çalıştım. Kimsenin gelipte nen var demesini istemedim çünkü. Birisi gelip sorsaydı da teşekkür eder ama yinede anlatmazdım

Hemen hemen hergün sokakta bir tane ağlayan kadın görüyorum:Hangi birinin derdini sorayın canım!
Biz de çok Ağlak Cinsi Latif'leriz yani

Çok üzülürdüm ama yanına gitmeye cesaret edemezdim.İçimden Allah yardımcısı olsun diye dua ederdim.Ben böyle durumlarda çok etkilenirim.Eve geldiğimdede sürekli aklıma takılıp durur acaba ne derdi vardı diye.Tabi ağlayan küçük bi çocuksa hemen giderdim yanına

korka korka yaklaşırım birde özürde dilerim çünkü böyle durumlarda karşıdaki kişinin ruh hali hiç belli olmaz.sonrada yinede cekinerek ne olduğunu sorarım.
sormadan gecersemde vicdanım beni rahatsız eder.

cocuksa gıderım sadece.hayat artık okadar kotu oldukı ıyılıkten maraz doguyor.yazan arkadaslarımın da cogunun fıkrı bu yonde.ne kadar uzucu bırsey.

ben hiç dayanamam aglayan birini gördümmü bende hemen aglarım birazcık sulu gözmüyüm neyim yanına gider neden agladıgını sorar teselli etmeye çalışırımyerimseniben

derdini sorar,oturur bende aglarim onla birlik.senağlamadayanam ki ben aglayana.

ayy hayatta dayanamam aglayan insanlara

gider mendil verir yardım etmeye çalışırdım.

off hele şu yaşlılar yokmu böyle masum masum gidiyolarya dayanamıyorum
ya

yanına gider derdini sorardım eğer yardım edeceyim bir durumsa yardım etmeye çalışırdım

ben sormam kardeşim
çeker giderim yanından
sorduk noldu antibiyotik ilacının kutusu almış eline hastayım aapla ilacım 50 lira alamıyom ahğğğğ ahğğğğ aldık verdik eline yandaki eczaneden güya kandırmasın bizi diye ilacı aldım bide
2 gün sonra aynı yerde yine salya sümük ağlıyo nee soracam başka keriz beklesin

hiç birsey yapmam, insanların duygularını ıstısmar eden ınsanlardan nefret edıyorum, hırlı mı hırsız mı belli değil ne yardım etcem

bir mendil uzatirim ve gözyalarini silmesini söylerim...
dayanamam....

X