YoLcunun Dünyasina Hosgeldiniz :)

Danke canim benim.
Aslinda ben yanlis yaptim dimi günlükte hemen 12 kisilik alsaymisim.
Wäre praktischer gewesen.
Extra tabak canaga ihtiyacim olmazdi.

tatlım herşeyin çok güzel..Allah mutlu günlerde kullanmayı nasip etsin inş.

Listen çok güzel olmuş canım,zaten birçok şeyi almışsın,güle güle kullan

tatlım herşeyin çok güzel..Allah mutlu günlerde kullanmayı nasip etsin inş.

Cok tesekkür ederim canim. Amin insaAllah hepimiz aldiklarimi mutlu günlerde eskitiriz :)

Listen çok güzel olmuş canım,zaten birçok şeyi almışsın,güle güle kullan

Canim sana da cok tesekkür ederim. Amin canim insaAllah :)

Igne iplik setini ismarlamistim geldi.

Ayrieten kendim iplik alicam.

Yeter sanirim.

Yalniz metresi yoktu kutnun icinde.

sasmalik esra canlar cok tesekkür ederim
Ben bu seti internetten kitap satan bir yerden aldim kizlar weltbild sayfanin ismi.
Yalniz ipliklerini begenmedim. Cok kücük ve renk fazla yok.
Bir de makasini begenmedim.
O yüzden kendim ayrieten iplik ve makas alicam.
Onun disinda toplu ignesi kancasi dikis ignesi makine ignesi dügmesi cit citi hereseyi var.
Cantasi da ayrica hosuma gitti :)

canım kullanmadım bilmiyorum birebir ama netten okuduğum yorumlarda, veya duyduklarım falan hep çok iyi olduğu yönünde, özellikle çekimi motoru falan iyiymiş
burada da pahalı zaten dysonlar
ama dediğim gibi sadece okuduklarım ve duyduklarım bunlar, ben hiç birebir görmedim :26:

Son düzenleme:
canim cok güzel de 300 euro biraz fazla degil mi :26: tabiki kendin bilirsin ben sadece fikrimi söylemek istedim...

Gasom regen kizlar tesekkürler yorumlariniz icin.

Ben süpürge konusnda cok kararsiz ve cok fikirsizim.

Iyi bir sey olsun ve uzun seneler dayansin istiyorum.

Bosch düsündüm Miele düsündüm Philips düsündüm en son Dyson duydum bride buna bakayim dedim.

Of bende bilmiyorum kizlar :26:

yolcu canim 300 euro cok canim ya bir supurge icin,bir de aslinda pek tavsiye etmiyorlar bolylerinini,hem haznesi kucuk hem temizlemesi her defasinda zor oluyor diye duydum.yani kullandiktan sonra temizlemen lazim hemen,yani ben oyle duydum yanlis olmasin simdi.Bak benim supurgem torbali ve markasida siemens 4 yil once 60 euroya media marktan aldim,halen de tas gibi masallahh,bence iyi bir arastirma yap,illaki boyle bir supurge almak istersen de al icinde kalmasin,ama fiyati dusuk olan boyle supurgeler mutlaka bulursun,bir arastir derim ben..
h

Yorumun icin tesekkür ederim canim.
Senin aldiginin Watt'i ne kadar peki?
60€ baya uyguna almissin cünkü.
Ben burda birde Miele baktim yine düsük fiyat olani 150€ birde 300€ olani var di.

Aslinda torbali mi yoksa senin dedigin gibi hazineli mi daha iyi olur onuda bilmiyorum.
Yani aralarinda ki fark ne olur?
Hazineli olunca kendim bosaltiyorum yeni torba almama gerek kalmiyor.
Tek avantaji sanirim o heralde dimi?

canim evet uyguna aldim...ya evet tek avantaji hazneli olmasi,ama soyle bisede demek isterim ki ben dolan torbayi bosaltip tekrar kullanyiorum ,inanki bir pakt torba almistim ,halen evde var yepyeni 6-7 adet daha..bayagi bir gidiyor sana..benim supurgenin wattii 1700 w,mennunum yani simdiye dek hic bir sorun cikarmadi..bir de sana tavsiyem bu aralar bisey alma,weinachten ve silvester dolayisi ile fiyatlar ucuk...bak benim supurgen tam bu aralar bozulmustu alamaya gitigimde bu supurgenin fiyati 120 euru idi,biz almadik pahali diye,daha ucuzunu bulalaim diye bakiniyordukki,yeni yildan sonra bir kez daha baktigimda ayni benim begendigim supurge 60 euroya dusmustu..sok oldum resmen az kalsin cebimden fazala para cikiyordu ayni supurge icin dusun...:) o yuzden bkle 1-2 hafta daha belki o cok istedigin supurgelerde fiyat dusmesi,angebot falan olur..ama illaki almak istersen de gene de sen bilirsin canim:)

bir de miele pahali marka canim yaa..sen en iyisimi angebotlari takip et illaki belirli bir markayi istiyorsan mutlaka bekle,cunku hep indirim firsatlari oluyor..:)

Son düzenleme:

miele ist auch gut aber teuer canim süpürge bu bi oraya cekiyosun bi buraya.. sahsen benim carpmadigim yer kalmiyor

royem canim evet bizde torbayi bosaltiyoruz tekrar kullaniyoruz daha avantajli oluyor dedigin gibi :) ve evet weihnachtenden sonra da ucuzluk olur heralde ama eletrogerätelere ne kadar olur bilmeme zaten simdilik acele etmiyorum canim bi bakayim hatta belki hic olmadi osterni beklerim :)

regen evet canim miele de cok pahali ama iyi diyorlar ama mieleden neden vaz gectim dersteniz TRde pek kullanilmiyomrus dediler o yüzden vaz gectim bende :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…