Göz Makyajı yok böyle bişeyyy:)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

benoctobus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2009
611
0
gecenlerde bıgun canım cok degısık bıseyler ıstedı netten kuafor baktım ve rastgele bırını aradım makyaj ve sac yaptırmak ıstıyorum dedım kız ozel bıgun mu dedı evet dedım:) halbukı sadece nısanlımla bıkac gunluk tatıle cıkıcaz :) neyse randevu aldım kız profesyonel makyaj yapalım dedım su bazlıymıs takma kırpık de takalım mı dedı bende tamam dedım :) kız bıseyler yaptı far dı oydu buydu derken kafamı bı kaldır dım aman tanrımmmm:) bu benmıyım dedım.. saclarım uzun bıde su dalgası yaptırmıstım super bıseyler olmustu bana sonra o makyajı ben 3 gun kullandım ve kırpıklerı ınsanın gozlerını nasıl guzel gosterıyor anlatamam... kızlar bıkere olsa deneyın derım ben protez kırpık dusunuyorum cok hos yaa.. paylasayım dedım salıcakla kalınız efendım:)a.s.

ama sanat sokagı varya ızmıt merkezde orda kozmetık satan kucuk dukkan var orda 8 tl ye super kırpıkler gordum bu sefer gelısım de almayı dusunuyorum ben kendımde takabılıyorum

canım üç gün nasıl kullandın ayol yüzünü yıkamadın değilmi?süper bişey ama yıkamadan durabilirmiyim bilemedim

ya bişe sorcam bu takma kirpikler kıvrık. bizim kirpikler düz.yandan falan baknca belli olmazzmııı?? yoksa takmalar o kadar kıvrık değillermii??

ya bişe sorcam bu takma kirpikler kıvrık. bizim kirpikler düz.yandan falan baknca belli olmazzmııı?? yoksa takmalar o kadar kıvrık değillermii??[/Q ya nasıl anlatsam bende bellı olur sanıyordum ama gercektenbellı olmuyor canım.. okdar kıvrık degıl tek tek takılanlar rımelle muhtesem duruyorlar dene bıkere a.s.

X