Yoğurt soda limon kürü kullananlar

Evet bende yapıyorum etkili baya ara verdim şuan ona başka kürler arıyorum değişiklik olsun biraz diye😂😂
Aaa evet başka küre geçmeniz diğerine ara vermeniz iyi olur.
Çünkü vücut aynı küre alışınca da tepki evrmemeye başlıyor çok güzel dusunmussunuz

Bende Dukan birasi hiç denemedim ama faydası olduğunu duydum elma detox yapılışı sana anlatayım 1 yeşil elma 6 yada 7 tane karanfil 1 kabuk tarçın 1.5 lt su isteğe göre 1 dilim limon elma kabukları soyulur kabukları ile birlikte içide tencereye konur karanfil tarçın su konup kaynamaya alınır 20 dakika ağzı kapalı kısık ateşte pişer sonra süzülür yemeklerden önce tüketilir 2 hafta kullanılıp ara verilir
anladımm biliyorumm tamamm duymuştum belki farklıdır dedim sorayiim dedim
dukan çayınıda bende anlatemm
750 ml kaynamış su
1adet maden suyu
2 dilim limon
2 poşet yeşilçay yada iki tatlı kaşığı yeşilçay
hepsini surahiye koy karıştırıp soğuyunca içiyoruzz içindeki malzemeleri all tabii
15 gün içerisinde içip 5 gün ara verip tekrar 15 gün içiliyorrr
ama tabii ben 1 hafta denicem eğer geçrketen çok işe yararsa devam edicem 😍😍

kızz hele bunu ben çok yaptım bekarkenn zamanındaa ne meşhurdu bu yoğurt kürü :KK70:
şimdi iyice midemi rahatsız etmeye başlayınca başka kürlere geçiyorum
Miden başka zamanlarda da rahatsızlık duyuyor yada ağrıyorsa 21 gün bir tatli kaşığı kantaron yağı tüket yada kudret narı .

Bu kurle yeğenim 1 ayda 13 kilo verdi

anladımm biliyorumm tamamm duymuştum belki farklıdır dedim sorayiim dedim
dukan çayınıda bende anlatemm
750 ml kaynamış su
1adet maden suyu
2 dilim limon
2 poşet yeşilçay yada iki tatlı kaşığı yeşilçay
hepsini surahiye koy karıştırıp soğuyunca içiyoruzz içindeki malzemeleri all tabii
15 gün içerisinde içip 5 gün ara verip tekrar 15 gün içiliyorrr
ama tabii ben 1 hafta denicem eğer geçrketen çok işe yararsa devam edicem 😍😍
Sağol canım ben de yeşil elma kürunu bitirince deneyeyim bakalım faydasını görürsem yazarım buraya çünkü çok duydum bu kürü denemekten zarar etmem diye düşünüyorum 😘💐

• Muhteşem
Reactions: Jou
Sağol canım ben de yeşil elma kürunu bitirince deneyeyim bakalım faydasını görürsem yazarım buraya çünkü çok duydum bu kürü denemekten zarar etmem diye düşünüyorum 😘💐
benimde hep instada çok gözüme çarpıyorr desen illede yap yap diye zorladı benii instagram :KK70:
deniyoruz bakalımm :)

dene bakeemm bi kız 65 kilodan 48 kiloya düşmüş 1buçuk ayda galiba öyle birşey
bu dukan ı içerken
Hadi bakalım inşallah deneyecem faydasını görürüm umarım elma bitsinde bugün 2 gün oldu elma başlıyali 2 hafta olsun başlıyacam dukana🤗

• Muhteşem
Reactions: Jou
2 ay yakın oldu spor başladım yani salona 9 kilo verdim
ohhh ohhh iyii ben aslında veremiyordum çok zor veriyordum bırakmıştım neyse ben 2 hafta önce
ağır bi enfeksiyon geçirdimm ama hastanelik oldumm afedersin idsrar desen edemiyorsun sürekli acı
o 3 gün de ben ağır geçirdiğim günlerde 3 günde 3 kilo vermişim 1 ay böyle hasta geçirseydim allah bilirr
kaç kilo olurdum çok kötü allah kimseye yaşatmasın
ama sonra gaza geldim dedim vermişken devam ediyim dedim

X