Yoğun Bakımda ki Arkadaşım İçin...

Senfonim

"İnna fetahna leke fethan mübina"
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2014
1.328
9.831
Arkadaşlar bir arkadaşımız kardeşimiz Trafik kazası geçirdi.Yoğun bakımda kendısı...

Adı Soyadı - Burhan Bahar

Allah rızası için 1 er adet Fetih Süresi istiyorum sizlerden.... 41 e tamamlayalım inşallah... Bugun okuyamayan yarın okusun sorun değil...

Fetih Süresi okuyamayanlar başka gönlünden geçen Dua ları da okuyabılırler....

Şimdiden Allah razı olsun hepinizden... Rabbim sizinde sıkıntılarınızı gidersin gönlünüzdekılerı hayırlara çevirip versin inşallah ...

Bu arada illa arapçadan okunacak diye birşey yok ...Elbet de arapçayı tamamen bilip anlaya anlaya okumak en güzeli ama arapça bılmeden ne yazdıgını anlamadan da sadece arapça okumak da ne kadar doğru bılmıyorum.... Yani demek istediğim herkes bildiği gibi okusun..Arapça bılen arapça bılmeyen de latincesınden ve mealinden okusun... arapça okuyan da eğer daha önce mealini okumadıysa ne yazdığını bılmıyorsa lütfen önce mealini sonra arapçasını okusun ... Rabbim kimin Dua sını kabul eder biz bilemeyiz.... O bize oku diyor...
Nolur bu kardeşimize ve tüm hastalara şifa bekleyenlere niyetimizle okuyalım ....

Tekrar Allah razı olsun hepınızden

1 02.05.2016 tubatesbih tubatesbih
2 03.05.2016 @gulbera
3 04.05.2016 @synulox
4 05.05.2016 @yumiti
5 06.05.2016 @vefa84
6 09.05.2016 @_asmunikal_
7 10.05.2016 @FallenAngel
8 11.05.2016 @bulut776
9 12.05.2016 @Ecrin ensar bebek_elif
9 13.05.2016 @LiLyaNa_
10 16.05.2016 @whitewolf
11 17.05.2016 @_Nun_
12 18.05.2016 @Yagmurun_kizi
13 19.05.2016 @cansu_tr
14 20.05.2016 @evTik
15 23.05.2016 @Senfonim
16 24.05.2016 @miskamber
10 25.05.2016 @TEKPRENSES
17 26.05.2016 @CatlakB
18 27.05.2016 @AKovser
19 30.05.2016 @nesne
20 31.05.2016 @Cilekkokusu12345
21 01.06.2016 abcde_123 abcde_123
22 02.06.2016 piskKo piskKo
23 03.06.2016 @Ecrin ensar bebek_elif
24 06.06.2016 Denas14__ Denas14__
11 07.06.2016 Sealand Sealand
25 08.06.2016 K kandilll
26 09.06.2016 R rhbtmu
27 10.06.2016 cetingulsum cetingulsum
28 11.06.2016 Ausencia Ausencia
29 12.06.2016 @eflalim
30 13.06.2016 tulipa

Lütfen arkadaşlarınızı eklemeyi unutmayın ...

Burhan Bahar için 1 Fatiha 1 Ayetel Kürsi ve 1 de Fetih süresi okudum. Rabbim sağlık sıhhat versin tez elden ayağa kaldırsın inşallah.

Arkadaşlar bir arkadaşımız kardeşimiz Trafik kazası geçirdi.Yoğun bakımda kendısı...

Allah rızası için 1 er adet Fetih Süresi istiyorum sizlerden.... 41 e tamamlayalım inşallah... Bugun okuyamayan yarın okusun sorun değil...

Şimdiden Allah razı olsun hepinizden... Rabbim sizinde sıkıntılarınızı gidersin gönlünüzdekılerı hayırlara çevirip versin inşallah ...

Bu arada illa arapçadan okunacak diye birşey yok ...Elbet de arapçayı tamamen bilip anlaya anlaya okumak en güzeli ama arapça bılmeden ne yazdıgını anlamadan da sadece arapça okumak da ne kadar doğru bılmıyorum.... Yani demek istediğim herkes bildiği gibi okusun..Arapça bılen arapça bılmeyen de latincesınden ve mealinden okusun... arapça okuyan da eğer daha önce mealini okumadıysa ne yazdığını bılmıyorsa lütfen önce mealini sonra arapçasını okusun ... Rabbim kimin Dua sını kabul eder biz bilemeyiz.... O bize oku diyor...
Nolur bu kardeşimize ve tüm hastalara şifa bekleyenlere niyetimizle okuyalım ....

canım mazeretliyim abdessiz olduğumdan fetih okuyamıyorum ama 5000 ya şafi okudum mevla şifasını versin

Rabbim şifa versin ya safi ismiyle inşallah 5 Ayetel kürsi 110 ya safi 1 tane Şahmaran süresi fatiha İhlas 10 adette ya allah celle celaluh duaların okudum Rabbim sağlık versin inşallah

SenfonSuresist: 46550855 .!.:

Canim 1 Fetih Suresi, 7' şer Fatiha, Ihlas, Felak, Nas, Ayet-el Kürsi okudum. Alah'ım Burhan Bahar kardeşimize Ya Şafi ismi hürmetine şifa versin saglıcakla ailesine sevdiklerine kavuştursun inşaAllah. Rabbim tez elden iyileşmesini nasip etsin

Allah ım hepinizden razı olsun insallah.Gercekten Dualariniza cok ihtiyaci var..okuyan dillerinize yureklerinize sağlik.Rabbim ne muradiniz varsa versin insallah.. Cuma gunu kademeli kademeli uyandiracaklarmis..Tek seferde uyandirmak istemiyorlar..Kiriklari cok vucudun ne reaksiyon verecegini bilmiyorlar.. Hasta olup bugun okuyamayanlar müsait olunca okusun hic onemli degil..yeterki Dua lariniza bu kardesimizi katalım.. Tekrar tekrar sağolun Allah im sizede evlatlarinizada sevdiklerinize de sağlik sıhhat versin insallah

Bugün yada en geç yarına kadar okuyup bildiririm.canım. sana. Rabbim sifa versin

1000 tane ya şafi okudum Rabbim Burhan Bahara şifa versin hayırlısıyla inşallah yoğun bakımdan sağ salim çıkmasını nasip eder amin işyerinde okuyamıyorum unutmazsam eve gidince okurum yada diğer günlerde okurum

Bugün yada en geç yarına kadar okuyup bildiririm.canım. sana. Rabbim sifa versin

1000 tane ya şafi okudum Rabbim Burhan Bahara şifa versin hayırlısıyla inşallah yoğun bakımdan sağ salim çıkmasını nasip eder amin işyerinde okuyamıyorum unutmazsam eve gidince okurum yada diğer günlerde okurum

Burhan bahar için dün akşam 1 adet fetih süresi okudum Rabbim inşallah yoğun bakımdan hayırlısıyla çıkmayı nasip eder inşallah amin

Allah razı olsun sizlerden.Ne muradınız varsa versin Rabbim.. Hayırlı Cuma lar .Allah ım Burhan kardeşimize ve tüm hastalara şifa versin inşallah.

X