Yine tek çizgi

Hergün yataktan kalkmadan (aynı saatte olması önemli) ağızdan sıcaklık ölçümü yapıyorsunuz. Örnek olması açısından resim ekliyorum. Ovulasyon olduğu gün sıcaklıkta bir miktar düşük ertesi gün çatladığında vücut sıcaklığı yüksek seyretmeye devam ediyor. Bu yükselti progestron (yumurtlama sonrası folikülden salgılanan sıvı ile) yükseliyor. Adet günü tekrar düşüyor.
Tavsiye ederim.
Nasıl alabilirim bunu

Kasım'da tüp bebek sürecine gireceğim 🙏
Ahh inşallah su gibi ilerler. Ben de tüp bebek sürecini düşünmeye başladım ancak kafamda çok soru işaretleri var.
Çalışan biriyim sık sık iş yerinden çıkmam sıkıntı olabilir gibi ilave olarak ms hastasıyım, kullanılan hormon gedavileri ms i tetikler mi gibi gibi… 😔

Ahh inşallah su gibi ilerler. Ben de tüp bebek sürecini düşünmeye başladım ancak kafamda çok soru işaretleri var.
Çalışan biriyim sık sık iş yerinden çıkmam sıkıntı olabilir gibi ilave olarak ms hastasıyım, kullanılan hormon gedavileri ms i tetikler mi gibi gibi… 😔
Şu an bana da çok zor bir süreç gibi geliyor ama son çare bu detayları doktorunuzla konuşabilirsiniz hastalık durumunu bilmiyorum

Tabii inşallah o süreçlere ihtiyacınız olmaz

X