Yine çok üzgünüm

lal1980

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2007
109
1
44
Ben artik bittim artik pes ettim çok ama çok kötüyüm hemde çok 9 ay oldu bugün adet oldum yine anladim benim çocuğum olmuyacak ben anne olamicam bu ara hayat zaten üstüme geliyo bide bu yoruldum kimine göre erken ama yoruldum

Canım hayalkırıklığını anlıyorum ama pes etmek yok. Sakın. Her güzelliğin bir zorluğu var. Sinirlerini bozma ve pozitif düşün ltf.

canım kendini sakın bırakma böyle... Daha 9 ay olmuş kaç sene bekleyenler oluyo.... doktorlar ilk 1 1.5 sene içinde hamile kalınabilir diyo... Moralini bozarsan hiç olmaz çünkü psikolojiylede ilgili bu.... Rhat ol ve en önemlisi bol bol Allah'a dua et... Allah herkesin gönlüne göre versin kimseyi evlatsız bırakmasın rabbim.... İnşallah hakkında hayırlısı olur, gönlüne göre olur herşey...

güzelim kendini üzme bak bende iki kere denedim hemen hamile kaldım ama bebeklerşim ikisindede 4.ayının içinde kalpleri durdu şükret böyle bir durum yaşamıyon tam alışıyonki hamilelige bebegine pat gidiyo allah beterinden korusun elbet hamile kalcan rabbim zamanlamasını çok iyi biliyo isyan etme gülüm allaha sıgın mutluka oda zamanı geldiginde misler gb bir evlat nasip edicek bizlere

canım madem bu kadar sıkıntı yapıyorsun kendine doktora gitsene testlerini yaptır en azından normal yollarla çocuk sahibi olabilirsin yada şu yolu izleyin der 9 ayda az bi zaman değil tamam insanlar 10 sene sonra bazen kavuşuyolar bebeklerine ama ne kadar erken doktorla görşürsen psikolojik olarak rahatlarsın

canım niye öyle diyorsun sende anne olacaksın allahın izni ile...olumsuz düşünme..sabret ve allaha bol bol dua et...9 ay çook kısa bir süre..bak benim 2 sene oldu...ama olmucak diye düşünmek istemiyorum...allah bilir..allah nasip etmişse olur zaten....sen bu kadar kısa sürede bunları düşünürsen süre uzadıkça sana olan olur kendini yer bitirirsin....için rahat etsin diye bi doktora git istersen belkide gittin bilmiyorum ki...ama olmayacak falan da düşünme.normal yolla olmazsa tedavi ile olur canım...bak benim doktorum 2 sene olmaması normal dedi..bak ben hala bekliyorum..tedavi olmadım...hayırlısı..allah sağlıklı hayırlı evlat versin...

cnm üzme kendini bende 4 aydır bekliyom senin benim gibi çok insan var öyle düşün tamamı

9 ayda hemen pes edilirmi?ben 4sene bekledim sabrettim.Allah nezaman uygun görürüse ozaman olur.ama en önemlisi kafana çok takma stres yapma.hayırlısıyla inşallah hamile kalırsın canım.

Ben artik bittim artik pes ettim çok ama çok kötüyüm hemde çok 9 ay oldu bugün adet oldum yine anladim benim çocuğum olmuyacak ben anne olamicam bu ara hayat zaten üstüme geliyo bide bu yoruldum kimine göre erken ama yoruldum

CANIM YA BU KADAR UMUTSUZ OLMA DAHA NE OLMUŞ Kİ YAPMA CANIM YILLARCA BEKLEYENLER NE YAPSIN SEN ŞİMDİDEN BÖYLE YIPRATISAN KENDINI OLMAZ KI TOPLA .. KENDINE GEL EVET BU ZOR VE ÇETIN BI İMTIHANN. BENİMDE ÜÇBUÇUK SENE SONRA TEDAVIYLE OLDU... KOLAY DEĞİL BU YOLLAR TABI ZOR... DOKTORA GIT AMA ÖNCE PSİKOLOJINI DÜZELT .. RABBIM TUM İSTEYENLERE KISA ZAMANDA NASIP ETSIN İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ.... OLACAKK DIYE DÜŞÜNN OLACAK ELBET AMA ÜZÜLÜRSENN HORMONLARIONIN DENGESINI BOZARSIN. ...HAYIRLI GECELER CANIMMMMMMMMMM:nazar:

benim 4 yıl oldu ve hala yok ayrıca bir defa hamile kaldım oda karnımda kalbi durdu aldırdım hele o alışıpta aldırmanın acısını bebeğini aldıranlar anlayacaktır ölüm gibi birşey ya bebeği doğup kucağında vefat edenler allahım yaşatmasın kimseye

beterin beteri var haline şükret canım ve sakın isyan ediyim deme verende allah alanda
herşeyi oluruna bırak kocana sarıl dr git tedavi ol ne gerekiyorsa yap hiç bebeğin olmayacak denilen bir arkadaşımında kendiliğinden hamile kalıp doğum yaptığınıda söyleyim allah bilir

bir an boş bulunup söyledin galiba bunu sakın böle şeyler düşünme ne kendini üz ne de eşini allh verir günü gelince

canım ben 1 sene normal yolla olmasını bekledim olmadı doktora gittim 1 senede tedavi oldum ve artık başarıdım sadece sabır ve moral sakın bu şekılde düşünme iste allahtan dua et ve sadece iste verende allah alanda allah o zamanını bilir.

kızlar hepinize teşekkür ederim çok iyisiniz şu yazıları okurken bile içim hafifledi,insanoğlu işte istiyo hemen herşey anında olsun daha iyiyim dedimya zaten bu aralar canım sıkkındı bazı şeylere bide adet oldum e bide adet öncesi gerginlik tam oldu kimseye söyleyemiyorum ya hissettiklerimi o an evdede değilim bağırayım ağlıyım açılayım malum işyerinde bende açtım sayfayı buraya döktüm hissettiklerimi allahın gücüne gitmesin bu bi isyan da değil sadece psikolojik işte toparladım ve kendi kendime söz verdim güçlü olucam allahım önce sağlık versin sağlık olunca herşey oluyo doktora p.tesi yada salı gidicem bi kontrol yaptırayım bakıcaz o zaman.yazarım buraya doktor sonucunu...

allahım isteyen herkese nasip etsin ihşallah ; elimizi boş bırakmasın şu mübarek günlerde dualarımızı kabul etsin ihşallah

canım neden kendini umutsuzluga sürüklüyosun daha 1 sene bile olmamış bizim intihar etmemizmi lazım 4.5 sene oldu hala arıyoz bide kafana takma eminimki hamile kalırsın o zamana.s.

X