Yine bir ayrılık acısı :((

Dusunmemeye calis unutmaya calis artik onun fotograflarina paylasimlarina bakmaktan vazgec zamanla herset duzelecek goz yasi dokmek fayda deil o sen aglayinca duymayacak gormeyecek gelmeyecek bosverr....

Dusunmemeye calis unutmaya calis artik onun fotograflarina paylasimlarina bakmaktan vazgec zamanla herset duzelecek goz yasi dokmek fayda deil o sen aglayinca duymayacak gormeyecek gelmeyecek bosverr....

Evet çok doğru söylüyorsun o mutluluk naraları atarken ben burda kendime ediyorum biliyorum öok teşekkür ederim desteğiniz için

Seni anlıyorum çok zor olmalı ama zamanla geçicek bir anda olmuyor malesef ah bu erkekler yaaa mutlumu olacagını sanıyor acaba senin okadar göz yaşın akarken

Bir hadisti galiba yanlis olmasin 'bize yapilani biz unuturuz ama kader unutmaz' diye ayetmi hadismi hatirlamiyorum unutma rabbim hicbir aciyi hicbir gunahi hicbir yasanmisligi tek tarafli vermez kim ne yasarsa gun gelir yasatir. Ki ben yasadim rabbim bana bunu yasatana da yasatti. Uzulmen aglaman cok normal biz sana ne kadar aglama uzulme desekte sen icinden geldigi gibi hissediceksin bi gun aglicaksin iki gun uc gun derken gun gelicek sen kendin diceksin ki ben niye bunun icin agladim. Ve civi civiyi soker bebegim kendini topladigin zaman seni seven biri cikar karsina ve seni yasadigin butun mutsuzluklardan arindirin. Umidini kaybetme elbet rabbim yardimcimiz olucak. Ve sana tavsiyem dua et namazini kil icin ferah huzurlu bir sekilde uyu geceleri emin ol senden mutlusu olmicak bende boyle yapiyorum rahat ediyorum sukurler olsun yoksa bende kafayi yicek durumdayim

Başıma gelmedi ama insan kahrolur.
Düşünmemeye çalış. Eve kapanıp kalma. Kafanı dağıtmaya bak.
Ayrılıp bir ay sonra sevgili yapmış. Adam olan yapmaz zaten. Kurtulmuşsun öyle birinden.

Bende aynısını yaşadım
Sevgilisiyle foto paylaştı
Herkes mutluluklar Allah tamanına erdirsin vs dedi
Göz yaşlarıyla takip ettim
Benle resim koymayan evlilik düşünmeyem adam birden evlilik düşünmeye başladı
Sonra fosss .kız bunu terk etti
Sap gibi kaldı bunalıma girdi
Sosyal medyadan laf sokuyor falan ona
Çok eğlenmiştim izlerken
Artık bakmıyorum bile unuttum gitti
O giderlen ona yalvardım adeta gitme diye hiç aldırmadı bile kesip attı
Onca emek verdim taviz verdim dedim aynısını seninde başına gelicwk görüceksin inanmadı bana birsey olmaz sen kendine bak dedi
Aklıma geldikçe sinir oluyorum
Bir zerre bile kalmadı ondan sildim attım kalbimden
O beni kaybetti şimdi arasın dursun umrumda değil..

Bir hadisti galiba yanlis olmasin 'bize yapilani biz unuturuz ama kader unutmaz' diye ayetmi hadismi hatirlamiyorum unutma rabbim hicbir aciyi hicbir gunahi hicbir yasanmisligi tek tarafli vermez kim ne yasarsa gun gelir yasatir. Ki ben yasadim rabbim bana bunu yasatana da yasatti. Uzulmen aglaman cok normal biz sana ne kadar aglama uzulme desekte sen icinden geldigi gibi hissediceksin bi gun aglicaksin iki gun uc gun derken gun gelicek sen kendin diceksin ki ben niye bunun icin agladim. Ve civi civiyi soker bebegim kendini topladigin zaman seni seven biri cikar karsina ve seni yasadigin butun mutsuzluklardan arindirin. Umidini kaybetme elbet rabbim yardimcimiz olucak. Ve sana tavsiyem dua et namazini kil icin ferah huzurlu bir sekilde uyu geceleri emin ol senden mutlusu olmicak bende boyle yapiyorum rahat ediyorum sukurler olsun yoksa bende kafayi yicek durumdayim

Ahh bee ne güzel yazmışsınız zaten tek sığındığım Rabbim biliyorum o görüyor ve biliyor her şeyi şuan bunları yaşıyorsak vardır bir sebebi Nasip der ona teslim ederiz. Geçecek elbet bu yaşadıklarımız biz de gülüp, mutlu olacağız

Başıma gelmedi ama insan kahrolur.
Düşünmemeye çalış. Eve kapanıp kalma. Kafanı dağıtmaya bak.
Ayrılıp bir ay sonra sevgili yapmış. Adam olan yapmaz zaten. Kurtulmuşsun öyle birinden.

Aman Allah korusun başınıza da gelmesin zayen. Çok acayip bir acı ve özlem

Bende aynısını yaşadım
Sevgilisiyle foto paylaştı
Herkes mutluluklar Allah tamanına erdirsin vs dedi
Göz yaşlarıyla takip ettim
Benle resim koymayan evlilik düşünmeyem adam birden evlilik düşünmeye başladı
Sonra fosss .kız bunu terk etti
Sap gibi kaldı bunalıma girdi
Sosyal medyadan laf sokuyor falan ona
Çok eğlenmiştim izlerken
Artık bakmıyorum bile unuttum gitti
O giderlen ona yalvardım adeta gitme diye hiç aldırmadı bile kesip attı
Onca emek verdim taviz verdim dedim aynısını seninde başına gelicwk görüceksin inanmadı bana birsey olmaz sen kendine bak dedi
Aklıma geldikçe sinir oluyorum
Bir zerre bile kalmadı ondan sildim attım kalbimden
O beni kaybetti şimdi arasın dursun umrumda değil..

Yazdıklarınız içime su serpti zamanla her şeyin geçeceğine inanıyorum evet, ama daha yeni olduğu için elimde değil bende sürekli sosyal medyadan bakıyorum. Demekki neymiş yaşattığını yaşıyormuş insanoğlu sürünsün o zaman...

Ahh bee ne güzel yazmışsınız zaten tek sığındığım Rabbim biliyorum o görüyor ve biliyor her şeyi şuan bunları yaşıyorsak vardır bir sebebi Nasip der ona teslim ederiz. Geçecek elbet bu yaşadıklarımız biz de gülüp, mutlu olacağız

Tabikide yavrum kesinlikle umutsuzluluga kapilma icini ferah tut sabret Allah sabredenlerin yanindadir. Sen o guzel yuregini iyi niyetini kotu bir gecmis icin ayrilik icin heba etme daha cok genciz neler cikacak karsimiza dimdik ayakta durmaliyiz biz bir kadınız ve cok gucluyuz gucumuzu kaybetmemeliyiz

Tabikide yavrum kesinlikle umutsuzluluga kapilma icini ferah tut sabret Allah sabredenlerin yanindadir. Sen o guzel yuregini iyi niyetini kotu bir gecmis icin ayrilik icin heba etme daha cok genciz neler cikacak karsimiza dimdik ayakta durmaliyiz biz bir kadınız ve cok gucluyuz gucumuzu kaybetmemeliyiz

Kesinlikle biz kadınız ve mutluyuz, yürüsün gitsin. Ben yoluma devam sevdiklerimle. Çok teşekkür ederim desteğiniz için :)

X