Gebeliğe Hazırlık Yılmadan bebek hayalinin peşinden gidenler buraya 🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ufak bir liste oluşturduk ama daha yeni yeni katılım başladığı için durdurduk iyice bir toplanip öyle basliycagiz bak bir arkadaşımız çok güzel dualar paylaştı bizimle uyumadan önce onlardan birini oku bence bende birazdan okuycam 🙏
Aynen ss aldım okicam 41 defa allahın izniyle bu sene hepimiz anne olcaz

Merhaba kızlar ben de yaklaşık 1.5 senedir gayret ve dua ile bekleyenlerdenim. Pcos’um var denediğim bi çok şey oldu ama en büyük gayretim dua ile ALLAHA havale ettim O en güzelini bilir başımızın üstüne Onun verdiği herşey tabi maddi tedbirlere devam inşallah ben de varım aranızda ona göre😊😊😊

Merhaba kızlar ben de yaklaşık 1.5 senedir gayret ve dua ile bekleyenlerdenim. Pcos’um var denediğim bi çok şey oldu ama en büyük gayretim dua ile ALLAHA havale ettim O en güzelini bilir başımızın üstüne Onun verdiği herşey tabi maddi tedbirlere devam inşallah ben de varım aranızda ona göre😊😊😊
Hoş geldin aramıza canimm klomen tedavisi gördün mü birçok kişi sonuç oluyor belki vesile ondandır ben 3 kez denedim ama vesilem.o değilmiş Allah büyük 🙏

Kızlar selam ben de 3 senelik evliyim bu ay 4'e giricez inşallah. Çok uzun zamandır istiyorum aslında ama son birkaç aydır ciddi ciddi düşünmeye başladım bu ay da bal tarçın çörekotu kürü yapıyorum, BAT 3 Mayıs şu an belimde yakı var sabah yapıştırdım. Eşime de pekmez içiriyorum yani kendi çapımda demiyorum işte bişeyler kader gayrete aşıkmış derler :) Dua zincirine ben de katılmak isterim. Bi de 41 gün Meryem Suresi okumayı çok duydum onu da yapabiliriz. Malum kendimiz için yapamıyoruz 41 gün hasta oluyoruz çünkü ^^

En son adetimden önceki ayın içerisinde hacamat yaptırdım sülük taktırdım 2 Aydıner hayıt tohumu içiyorum bu ay da hayıt ile beraber ovü takipi yaptım manevi olarak istiğfar hatmi yapıp ile Meryem suresi okuyorum yakınlarıma okutuyorum sık sık MEVLA gönlümüzdekini hakkımızda mübarek kılıp nasip eylesin afiyetle huzurla sağlık sıhhat ve bereketle. Bu arada ilk defa bi topiğe dahil oldum bayadır buralardayım uzaktan ☺️

Hoş geldin aramıza canimm klomen tedavisi gördün mü birçok kişi sonuç oluyor belki vesile ondandır ben 3 kez denedim ama vesilem.o değilmiş Allah büyük 🙏
Sağ ol canım görmedim bi kaç ay daha devam edeyim şu alternatif tedavilere bakacağım inşallah 10 kg da verdim son 2 ayda kilom baya çoktu hala devam ediyorum diyete spora bakalım🤷🏻‍♀️

Kızlar selam ben de 3 senelik evliyim bu ay 4'e giricez inşallah. Çok uzun zamandır istiyorum aslında ama son birkaç aydır ciddi ciddi düşünmeye başladım bu ay da bal tarçın çörekotu kürü yapıyorum, BAT 3 Mayıs şu an belimde yakı var sabah yapıştırdım. Eşime de pekmez içiriyorum yani kendi çapımda demiyorum işte bişeyler kader gayrete aşıkmış derler :) Dua zincirine ben de katılmak isterim. Bi de 41 gün Meryem Suresi okumayı çok duydum onu da yapabiliriz. Malum kendimiz için yapamıyoruz 41 gün hasta oluyoruz çünkü ^^
Mevla gayretlerinin karşılığını versin canım okuyalım yapalım inşallah elimizden geleni 🤲🏻

Hoş geldin aramıza canım ne güzel kurlere başlamışsın vesileniz onlardan olur inşallah 🙏evet biraz daha toplanalım meryem.suresini yapabiliriz bende okumuştum onu 🙏

Hoş geldin aramıza canım ne güzel kurlere başlamışsın vesileniz onlardan olur inşallah 🙏evet biraz daha toplanalım meryem.suresini yapabiliriz bende okumuştum onu 🙏
İnşallah ne güzel dua ettin Rabbim bu bahar ayında minik kuşumun haberini almayı nasip etsin inşallah bana ve isteyen herekse ^^ Tamamdır toplanalım biraz o zaman ☺️

X