Gebeliğe Hazırlık Yılmadan bebek hayalinin peşinden gidenler buraya 🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Test yap gülüm

Test yap gülüm
Korkuyorum artik esimde hayal kirikliklari yaşiyor oda cok uzuluyor her ay acaba hamilemiyim diye o umidini kesti artik bende bu hafta sonuda geçsin oylemi yapim diyorum ara ara göguslerim sızliyor ama 10 gundür inanilmaz akintim var beyaz bazen iç çamaşirim ıslaniyor reglde de olurdu 2 3 gun olir arkasina regl olurdum birde belim çokkkk agriyor ama adet sancim hic yok hafta sonunuda beklesem mi acaba doyorum

Olmuşla ölmüşe çare yok.evet çok zor her ay beklemek belirti aramak ama bence test yap en azından yoksa bile kafan rahatlar.

Olmuşla ölmüşe çare yok.evet çok zor her ay beklemek belirti aramak ama bence test yap en azından yoksa bile kafan rahatlar.
Evet oyle yapicam ama geç yumurtlamissam gec dollenme olmussa simdi cikmaz diye düsünuyorum ondan hafta sonunu bekleyim diyorum hani bi kaç gün daha geçsin net olur ozaman sence

Onlar gebe kalmayı kolaylaştırır canım sadece pkolulara verilmez.değerlerin çok iyi.kaç yıldır deniyorsun
1 yıllık evliyim şubatta hamile kaldım nisanda bebeğim gelişemediği için kürtaj oldum ben. 3ay korunma süresi oldu bu 2.ayım deniyorum geçen ay ilk defa adet gecikmesi yaşadım da doktorum bu tahlilleri istedi ultrosanda baktı adetken pko dedi

Kürtaj nedeniniz belli mi

Yok kuzum adet düzenleyici verdi kullanıyorum folik asit kullanıyorum zencefil probiyotik mi ne var içinde Eylül'de adet olcam 2. 3. Gunubyine gidicem 2.sefer hormon testi yapılacak olmadı ilaç tedaviye başlarız gebelik kolaylaşması için dedi

bende geçen adette hemen fsc ölçümü için kan verdim normal çıktı sonuç ama yine bu hafta doktora gidicem

Merhaba arkadaşlar 3 yıldır bebeğim olmuyor yapılan tahlil be tetkiklerde herşey normal hem eşimde hem bende bi sorun görünmüyor 3 aşılama yaptık maalesef olumsuz tüp bebeğe başlayacaktık virüs girince araya kaldı yaptıramadık şuanda da bir arkadaşın tavsiyesiyle aktara gittik bitkisel karışımlar kapsüller ve bitki sularından oluşan bi bir poşet dolusu bişeyler hazırladı 45 gün kullanacaksınız dedi yeni başladık daha inşallah şifa olur varmı sizlerde de buna benzer örnekler lütfen yazarmısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…