Gebeliğe Hazırlık Yılmadan bebek hayalinin peşinden gidenler buraya 🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Test yap demiştim yapmadın mi
Testi yaptım tabiki negatif halen azar azar kan geliyot hiç böyle az gelmezdi biraz üzülğyorum böyle bol bol gelse tamam reglm diyicem ama işaretledim takvime yani bu ay elendim herhalde ay ne saçma şey yani geçikse anlarım ayol ama nedir bu böyle 5 gün önce lekelenme vücurdum saçmaladı resmen
Neyse
Ben şöyle bir karar aldım her ay regl olsamda kutlama yapıcam olmasamda
Regl olunca yasaklı şeylerden tüketerek kendimi ödüllendiriyorum böylelikle kazan kazan durumu psikolojim bozulmuyor kutlamalara devam

Kuzum senin adet mı bebek mı oldu şimdi giremedim ne zamandır

Doktorum beklediğimden iyi dedi ama ben net öğrenmek istedim
Hayır gayet iyi değerleriniz pko değilsiniz.hem pko için bunlarda bir ölçüt değil genelde amh bakılır ama bu değerlere göre değilsiniz.çünkü benim değerlerimde böyle.hatta fsh falan çok iyi maşallah.eğer lh/fsh 3 ve üzeri olsaydı pko denirdi. Sizinkini böldüğümüz zaman öyle bir sayı çıkmıyor

Bende varım 3 yildır bebek hayali kuruyoruz tüp bebek harici her yolu her kürü asagi yukarı denedim pek ise yaramadı 2 ay once bi regl gecikti 15 gün akdar hıh dedim oldum ama hüsran sindi en son 19 temmuzda regl oldum ve agustos 21 halen regl gelmedi gelmez gibi belirtiside yok bilemiyorum bi yanım umitlen belki diyor bi yanım yaş 40 zor diyor dr o geliyir aklıma Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…