Gebeliğe Hazırlık Yılmadan bebek hayalinin peşinden gidenler buraya 🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar banada kırmızı kart 3 gün lekelenme oldu bugün yoğun bir şekilde kan geldi regl oldum diyebilirim ancak normal tarihim 26 temmuzdu tam 3 gün önce oldum ama başlangıç lekelenme ile 5 gün önce oldu şimdi sizce lekelenme gününü regl başlangıç mı işaretlemeliyim

Lekelenmeden işaretleme yapın. Ayrıca lekenlenme iyidir rahim güzel temizlik yapıyor demektir.

Yahu saygı duyulacak şey var ikaz edilecek şey var. Her saçmalığıda saygı duyulmaz. Siz iyimisiziz Allah aşkına birde saygı bekliyorsunuz. İyice delirdiniz sanırım.. Sizi aydınlatmaya çalışan insanları saygısız olarak nitelentirdirmeyin. Aksine biz nasıl saçmalıklar yapıyoruz da insanlar uyarıyor diyip kendinizi silkeleyin. Size geçen gün belirti yok diye ısrar ettim kalkmış çamaşır suyu ile test yapmışsınız pes birde saygı bekliyorsunuz. Gerçekten şaka gibisiniz.

Kamuya açık platformlarda ozaman daha sağlıklı bilgiler yazın! İnsanlar bu saçmalıkları okuyor. Birde saygı duyulmasını bekliyorsunuz inanılır gibi değil

Kamuya açık platformlarda ozaman daha sağlıklı bilgiler yazın! İnsanlar bu saçmalıkları okuyor. Birde saygı duyulmasını bekliyorsunuz inanılır gibi değil
Eski zamanlarda kan testi di e bişey icat edilmediğinden insanlar bu yönteme basvururlarmis sen aydinlatma yapmıyorum insanları ezikliyosun bilgi vermenin uyarmanin aydınlatmanın bı kuralı vardır çok bilmişlik edasıyla konusmani gerektiren bı sebep yok ayrıca ben bu testi evlendikten 3 ay sonra yaptım ki 1 senelik evliyim bu benim düşüncem deneme yapıyoruz sadece insanları eleştirmeyi bırakıp tatlı dille uuarabilirsin insanların herşeyine yorum yapman gerekmez nazikçe uyaririsin

İnsanların motivasyonunu moralini boziyosun sonra da tutmuş Almanya Ankara da doktorlar gezdim diyosun sıkıntiyla olmuyo çocuk diyosun bırak insanlar ufak şeylerden mutlu olup moralini düzeltsin

Eski zamanlarda insanlar çamaşır suyu karbonat kabartma tozu idrar kaynatma gibi şeyler yapmak yerine aksine Altan elle kontrol edermiş özellikle ebeler. Düzgün araştırın hiçbir gerçkeliği kanıtlanmış şeyleri buraya yazmayın. Herr türlü uyarımı yaptım ben ama siz anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Keyfiniz bilir bu platformu eğitim seviyesi düşük ve imkanları olmayan insanlarda okuyor onlarında aklına abuk subuk şeyleri sokuyoraunuz. Sonra gerçekten insanlar adet olsalar dahi test yapsam çıkarmı diye sorular soruyorlar. Biz uyarınca kaba sert oluyoruz hayır efendim bende bunu kabul etmiyorum

Ne istiyorsan onu yap ya sanA ne desek boş anlamiyosjn burnunun dikine gidiyosun çok bilmişlik yapiyosun

Ne istiyorsan onu yap ya sanA ne desek boş anlamiyosjn burnunun dikine gidiyosun çok bilmişlik yapiyosun
Bunu yapan sizsiniz. Zaten her seferinde kendi tezini kendiniz çürüttüyorsnuz. Aslında bana pek bişey kalmıyor. Yukarıda kendim okudum çamaşır suyuna göre hamilesiniz doktorlara göre değilsiniz. Karar sizin hala savunma gereği duyup kendiniz haklı görüyorsanız problemi benim bilmişliğimde değil kendi dik kafalığınızda arayın. Ve rica ediyorum burdan insanlara saçma sapan bilgiler vermeyin girip okuyorlar

Benim anlatmak istediğim şeyi sen anlamiyosun yaptık köpürdü ona kalsa hamileyoiy yazdım anlamak isteyene sen anlamak istemiyorum o başka neyse ya ben sana niye cevap veriyosam

Benim anlatmak istediğim şeyi sen anlamiyosun yaptık köpürdü ona kalsa hamileyoiy yazdım anlamak isteyene sen anlamak istemiyorum o başka neyse ya ben sana niye cevap veriyosam
Neyse bildiğinizi okuyun ve yapın ama başkalarına bu bilgileri yaymayın yeter. Anlamamakta ısrar eden sizsiniz. Daha yayarlı bilgiler vermeniz dileğiyle

Canım aynısı kocama söylendi test sonucu ve ben bununla uğraşırken buna üzülürken kürler yaparken meğersem hamileymişim ... Allah çok büyük çok .. Sana nasip ediceği an gelecektir bunu asla unutma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…